%50 تخفیف کفش چرم طبیعی Jordan گلدتگ

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می توانید از 50 درصد تخفیف فروشگاه اینترنتی گلدتگ برای خرید کفش های چرم طبیعی مردانه و زنانه برند jordan استفاده کنید.
محدودیت سفارش اول ندارد و هر چند بارکه بخواهید می توانید سفارش دهید.
توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت گلدتگ مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

فعلا معتبر

%56 تخفیف ساک ورزشی گلدتگ

بدون داشتن کد تخفیف می توانید از 56 درصد تخفیف فروشگاه گلدتگ برای خرید ساک های ورزشی برخوردار شوید.
این ساک دستی در سه رنگ مشکی ، قرمز و آبی موجود و قابل استفاده برای سفر و یا باشگاه می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت گلدتگ مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

50 درصد تخفیف محصولات دیجیتالی گلدتگ

برای استفاده از این تخفیف نیازی به وارد کردن کد تخفیف نیست، کافیست به وبسایت گدتگ بروید و برای خرید محصولات دیجیتال مورد نظر خود ، از تخفیف 50 درصدی استفاده کنید.

لازم به ذکر است که این تخفیف محدودیت سفارش اول ندارد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت گلدتگ مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

35 درصد تخفیف کفش کالج تابستانه گلدتگ

شما می توانید بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف برای خرید کفش کالج طرح Givenchy تابستانه در فروشگاه آنلاین گلدتگ از 35 درصد تخفیف استفاده کنید.

محدودیت سفارش اول ندارد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت گلدتگ مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

42 درصد تخفیف کتانی Adidas در گلدتگ

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می توانید برای خرید کتانی Adidas در فروشگاه گلدتگ از تخفیف 42 درصدی استفاده کنید.
فراموش نشود این تخفیف با توجه به سایز کتانی متفاوت می باشد .
محدودیت سفارش اول ندارد
توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت گلدتگ مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

56 درصد تخفیف گلدتگ برای سفارش خرید عطر وادکلن

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می توانید برای خرید عطر وادکلن از فروشگاه گلدتگ از تخفیف 56 درصدی بهره مند شوید .ضمنا این تخفیف تنها برای سفارش عطروادکلن با برند های TRI و Sniff در وب سایت گلدتگ می باشد .

توجه داشته باشید که برای اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت گلدتگ مراجعه کنید .برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

57 درصد تخفیف گلدتگ ویژه کفش مردانه ecco

با استفاده از این تخفیف می توانید برای خرید کفش مردانه اکو در فروشگاه گلدتگ از 57 درصد تخفیف بهره مند شوید .این تخفیف محدودیت سفارش اول ندارد ونیاز به وارد کردن کد تخفیف نیست.

توجه داشته باشید که برای اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت گلدتگ مراجعه کنید .برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

17% تخفیف بازی فکری عمو پولداردر گلدتگ

این محصول درزمینه های آشنایی با مفاهیم پول ، افزایش قدرت تصمیم گیری و خلاقیت و تقویت حافظه مخصوصا برای کودکان مناسب می باشد . برای سفارش این محصول می توانید بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از 17 درصد تخفیف بازی فکری گلدتگ برخوردارشوید.

برای کسب اطلاعات بیشتربه سایت گلدتگ مراجعه کنید. برای این کار می توانید بر روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

61% تخفیف عینک آفتابی زنانه چنل در گلدتگ

برای استفاده ازاین تخفیف می توانید بدون نیاز به واردکردن کد تخفیف از 62 درصد تخفیف گلدتگ بهره مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتربه سایت شیکسون مراجعه کنید. برای این کار می توانید بر روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

کد تخفیف گلدتگ

چند سالی می شود که تب خرید آنلاین در کشورما داغ شده است. هرچند که اولین فروشگاه های اینترنتی در دنیا در اواخر قرن نوزدهم میلادی و با پیدایش وب سایت هایی نظیر نت مارکت و آمازون شکل گرفت. اما سال ها طول کشید تا چنین فروشگاه هایی وارد فضای اینترنت ایران شدند.

از سال 1383 که امکان پرداخت آنلاین فراهم شد فروشگاه های اینترنتی آنلاین ایرانی نیز راه اندازی شدند. گرچه در ابتدا استقبال از چنین وب سایت هایی کم رنگ بود اما به تدریج این فروشگاه های آنلاین توانستند جای خود را در میان کاربران اینترنت باز کنند و هم اکنون سهم عمده ای از خرید و فروش در کشور را به خود اختصاص می دهند.

گلدتگ یکی از این فروشگاه های اینترنتی است که قصد داریم در اینجا به طور کامل به معرفی آن بپردازیم. گلدتگ با فروشگاه های اینترنتی دیگری همچون دیجی کالا یک تفاوت اساسی دارد و آن اینکه گلدتگ بر اساس تخفیف گروهی عمل می کند.

این بدان معناست که چیزی تحت عنوان کد تخفیف گلدتگ در این مجموعه نداریم. در واقع در این فروشگاه بدون آنکه نیازی به دریافت انواع کدهای تخفیف داشته باشید ، می توانید از تخفیف های ویژه گلدتگ بهره مند شوید.

گلدتگ یک فروشگاه اینترنتی همراه با تخفیف گروهی است و تضمین بهترین تخفیف شعار این وب سایت است. اما خرید گروهی چیست؟ و چگونه طرح های تخفیفی در این نوع خرید آنلاین ارائه می شود؟

در خرید گروهی، قیمت یک کالا در یک بازه زمانی کوتاه ، به طور قابل توجهی کاهش می یابد و به صورت ویژه تخفیف می خورد، این تخفیف کاربران بسیاری را ترغیب به خرید می کند و در این صورت فروش بالا می رود. فروشنده علی رغم آنکه تخفیف بسیاری داده است اما در نهایت به دلیل فروش بالا در مدت زمان کم،سود می کند. مشتری هم سود می کند چرا که برای خرید یک کالا قیمت بسیار کمتری پرداخت کرده است.

بنابراین خرید گروهی را می توان یک رابطه برد- برد برای فروشنده و مشتری دانست. وب سایت های تخفیف گروهی از جمله گلدتگ نیز بر این اساس کار می کنند.

اگر تجربه خرید از گلدتگ را داشته باشید و یا به وب سایت آن سر زده باشید، احتمالا باکس مربوط به مهلت زمانی در نظر گرفته شده برای خرید هر کالا را در کنار تصویر و مشخصات آن دیده اید، این مهلت زمانی به شما خواهد گفت که شما تا چه زمانی می توانید محصول مد نظر خود را با این میزان تخفیف بخرید.

اتمام مهلت زمانی به معنای برداشته شدن تخفیف نیست بلکه به معنای موجود نبودن کالا در گلدتگ است چرا که فروشنده تنها در مدت زمان تعیین شده تخفیف را بر روی اجناس خود اعمال می کند و کالای بدون تخفیف نیز در گلدتگ جایی برای عرضه ندارد.

اما اگر تعداد قابل توجهی از مشتریان دوباره درخواست محصول اتمام شده را بدهند. در این صورت گلدتگ دوباره با فروشنده در خصوص تخفیف، وارد مذاکره شده و در صورت موافقت فروشنده، محصول مجددا شارژ می شود. کادری که با عنوان درخواست تمدید در کنار هر محصول در گلدتگ نمایش داده شده ، به همین منظور گنجانده شده است.

گلدتگ در سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرد و از همان ابتدا فعالیت وب سایت در زمینه ی خرید گروهی بود. دسته بندی های گلدتگ بیشتر شامل پوشاک ، لوزام شخصی، ظروف و لوازم پرکاربرد خانگی و همچنین لوازم جانبی موبایل است. آن چنان که در خود وب سایت گلدتگ آمده است ، این مجموعه درصدد راه اندازی سایتی مربوط به فروش لوازم الکترونیکی نیز می باشد.

نحوه دریافت کد تخفیف گلدتگ

گلدتگ یک فروشگاه همیشه تخفیف است. باکسی با عنوان کد تخفیف گلدتگ در هنگام ثبت سفارش در آن نمی بینید و تخفیف در همان لحظه خرید آنلاین برای شما اعمال می شود.

ما در این صفحه تخفیفات گلدتگ را در دسته بندی های مختلف آن گردآوری کرده ایم.

شاید مراجعه به خود وب سایت که پر از تخفیف است کمی برای شما گیج کننده باشد. در اینجا سعی می کنیم تخفیفات داغ گلدتگ را به صورت یکجا به شما نمایش دهیم.

مجدد تاکید می کنیم که اگر قصد خرید از گلدتگ را دارید، به دنبال کد تخفیف گلدتگ نباشید. به طور کلی گلدتگ و یا سایر وب سایت های تخفیف گروهی کد تخفیف ندارند و صرفا تخفیف با افزایش شمار مشتریان یک کالا بر روی آن کالا اعمال می شود.