دریافت 300 سکه هدیه بازی اینترنتی quiz of kings

با شرکت در مسابقه کوییز کاپ بازی اینترنتی کوییز آف کینگز می توانید 300 سکه رایگان دریافت کنید و در قرعه کشی 3 دستگاه تلفن همراه هوآوی Nova 7i شرکت نمایید و همچنین با استفاده از سکه های رایگانی که دریافت کردید می توانید راهنما جواب صحیح سوالات را دریافت کنید، بازی گروهی انجام دهید.

برای نصب اپلیکیشن و شرکت در این کمپین جذاب می توانید روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

کد معرف برای دریافت  200 سکه هدیه درسامانه بازی اینترنتی کوییزآف کینگز

با استفاده از این کد معرف و وارد کردن آن در زمان ثبت نام در اپلیکیشن بازی quiz of kings، می توانید 200 سکه هدیه بگیرید و از این بازی زیبا لذت ببرید. لازم به ذکر است که امکان بازی گروهی با ساختن گروه و دعوت دوستان در این بازی وجود دارد.

با کلیک روی گزینه سایت مقصد میتوانید وارد وب سایت این بازی زیبا شوید و اپلیکیشن آن را دانلود نمایید.

فعلا معتبر

با چرخاندن گردونه شانس در بازی کلش آف کینگز سکه رایگان بگیرید

با نصب اپلیکیشن بازی کوییز آف کینگز که بزرگترین سامانه بازی با بیش از 10 میلیون کاربر ایرانی می باشد و سپس ثبت نام در آن می توانید تا 1 ساعت بطور نامحدود در آن بازی کنید و 15 تا 120 سکه رایگان هدیه بگیرید. همچنین هر 4 ساعت یکبار می توانید با کلیک روی کلید سبز رنگی که پایین صفحه در اپلیکیشن کوییز آف کینگز وجود دارد، گردونه را بچرخانید و سکه شانس دریافت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود اپلیکیشن بازی کلش آف کینگز می توانید روی گزینه سایت مقصد کلیک نمایید.

فعلا معتبر

کد تخفیف کوییز آف کینگز

یکی از سرگرمی هایی که امروزه با وجود اینترنت و گوشی های هوشمند افراد به آن روی آورده اند بازی های آنلاین است. شما میتوانید به صورت یک نفره یا جمعی از این بازی ها استفاده کنید و سرگرم بشوید.

اما همه بازی ها و فضاهای آن ها مناسب نیستند و نقص هایی هم دارند که از نظر روانشناسی و علوم اجتماعی مورد بررسی قرار گرفته اند و خیلی از این بازی های آنلاین توصیه نمیشوند.

ما در این مطلب میخواهیم شما را با بازی آنلاینی آشنا کنیم که شما میتوانید حتی در جمع خانوادگی هم آن را با خیال راحت انجام دهید و در کنار آن اطلاعات عمومی خود را هم افزایش دهید.

کوییز آف کینگز نام این بازی آنلاین رایگان است که به شما در دوست یابی هم کمک میکند. کد تخفیف کوییز آف کینگز هم آیتمی است که در این بازی وجود دارد و بسیاری از کاربران از آن به شدت استقبال کرده اند.

کاربران ایرانی که این بازی مخصوص آن ها طراحی شده است در کنار تفریح و سرگرمی میتوانند در این بازی به شکل غیر مستقیم آگاهی و دانش عمومی خود را نیز تقویت کرده و بالا ببرند. حدود 1 میلیون سؤال تصویری و متنی متفاوت در این بازی وجود دارد و موضوعات متنوع و مختلفی را مانند ریاضی، موسیقی، هوش، فوتبال، اطلاعات عمومی، سینمایی، ورزشی و لوگو و سرگرمی را پوشش میدهد البته بر روی این بازی ها کد تخفیف کوییز آف کینگز هم فعال است.

کد تخفیف کوییز آف کینگز که در قسمت دوم این مقاله با آن بیشتر آشنا خواهید شد شامل کمپین ها، مسابقات، چالش های هیجان انگیز، کد هدیه و همینطور کد سکه رایگان میشود. در واقع شما با شرکت در این بازی و جمع آوری امتیازات شانس خود را برای دستیابی به جوایز متنوع و ارزشمند این بازی افزایش میدهید.

نحوه دریافت کد تخفیف کوییز آف کینگز

بازی دانستنی کوییز آف کینگز که در آن میتوانید دوستان جدید پیدا کنید و به شکل گروهی هم مسابقه بدهید برای کاربرانی که از این محیط بازی آنلاین استفاده میکنند با فعال سازی کد تخفیف کوییز آف کینگز جوایز زیادی مثل سکه طلا، گوشی تلفن همراه و غیره در نظر گرفته است.

این بازی ایرانی از سال 1394 به عنوان یک بازی موبایلی توانست طرفداران زیادی برای خود پیدا کند. رقابت در این بازی بسیار سالم است چون پایه سؤالات مطرح شده در آن سنجش میزان دانش و اطلاعات عمومی است. خوشبختانه برای انجام این بازی نیازی به داشتن اینترنت ندارید و بدون آن هم میتوانید کوییز آف کینگز را بازی کنید.

شما باید برای بازی در این محیط و ثبت امتیازاتتان حساب کاربری خود را پس از ورود به سایت اصلی بسازید تا بتوانید به دستاورد های خود در بازی دسترسی داشته باشید. برای استفاده از جوایز گردونه شانس این بازی هم میتوانید از کد تخفیف کوییز آف کینگز استفاده کنید و بازی نامحدود را برای ساعت های مشخص شده داشته باشید.

کد تخفیف کوییز آف کینگز برای استفاده شما از تعداد بالایی از سکه های طلا به اضافه بازی های نامحدود و همینطور امتحان کردن شانستان در قرعه کشی ها فعال میشود و شما میتوانید از طریق کلید سبز رنگ پایین صفحه اپلیکیشن هر روز امتیازات و جوایز بیشتری را از آن خود کنید.

با دانلود اپلیکیشن این بازی بر روی گوشی هوشمند خود در هر زمان و مکانی که باشید میتوانید از تنهایی بیرون بیایید و سرگرم شوید. هم دوست پیدا میکنید و هم بازی را انجام میدهید که به رشد آگاهی عمومی شما هم کمک میکند.

لازم به یاد آوری است که کد تخفیف کوییز آف کینگز تا زمان های مشخصی دارای اعتبار هستند و باید در زمان اعمال کردن آن ها بر روی جوایز و یا آیتم های دیگر به تاریخ اعتبار آن ها توجه کنید.

مسابقات مختلف طراحی شده در این بازی آنلاین بسیار متنوع و با کیفیت هستند. برای مثال در بخش های فیلم و سریال و یا جوایزی مانند گوشی تلفن همراه شما میتوانید از کد تخفیف کوییز آف کینگز استفاده کنید و در این مسابقات از برندگان خوش اقبال این بازی باشید.

برای داشتن اطلاعات بیشتر درباره کد تخفیف کوییز آف کینگز که شامل تمامی مسابقات و کمپین ها و همینطور هدیه ها و سکه های رایگان هم میشود میتوانید به سایت اصلی این بازی و یا کانال تخفیف آن سر بزنید.

این بازی را دانلود کنید و در کنار یک فضای دوستانه، امن و مفید هم اطلاعات و دانش خودتان را بالا ببرید و هم با کد تخفیف کوییز آف کینگز از جوایز استفاده کنید.