17 هزار تومان تخفیف سامانه پونیشا برای ایجاد اولین پروژه جدید

با استفاده از این بن تخفیف می توانید برای ایجاد پروژه در پلتفرم برون سپاری پونیشا، پروژه جدید ایجاد با مبلغ 17 هزار تومان ایجاد کنید. توجه داشته باشید که این کوپن تخفیفی فقط برای ایجاد رایگان اولین پروژه در پونیشا می باشد و برای کاربرانی که قبلا در این سامانه پروژه جدید ایجاد کرده اند اعمال نمی گردد. برای ورود به سامانه اینترنتی پونیشا می توانید روی سایت مقصد کلیک نمایید.

فعلا معتبر

تا سقف 17 هزار تومان تخفیف در پلتفرم برون سپاری پروژه پونیشا

با وارد کردن این کوپن تخفیف می توانید به طور رایگان در سایت خدمات فریلنسری پونیشا ، پروژه جدید ایجاد کنید. لازم به ذکر است که حداکثر تخفیف این کوپن 17 هزار تومان می باشد و همه کاربران می توانید از این تخفیف استفاده کنند.

برای مشاهده سایت پونیشا و کسب اطلاعات بیشتر می توانید روی گزینه سایت مقصد کلیک نمایید.

فعلا معتبر

15 هزار تومان اعتبار رایگان از پونیشا

با کلیلک روی سایت مقصد، می توانید از طریق این لینک که یک لینک معرف می باشد؛ می توانید اعتبار رایگان 15 هزار تومانی در پلتفرم برون سپاری پروژه پونیشا دریافت کنید. لازم است که برای استفاده از این تخفیف در سایت پونیشا حساب کاربری بسازید. هنگام ثبت نام کد تخفیف از طریق لینک معرف در بخش پیام ها در پونیشا ارسال می شود و می توانید از آن بهره مند شوید.

فعلا معتبر

کد تخفیف پونیشا

همانطور که میدانید امروزه نسبت به گذشته انواع مختلف و متفاوتی از مشاغل ایجاد شده اند و در بعضی از آن ها شما میتوانید بدون حضور در شرکت، موسسه یا محل کار از منزل فعالیت داشته باشید و درآمد زایی کنید. فریلنسرها و مشاغل دور کاری از این دسته از مشاغل هستند که توانسته اند مورد اقبال افراد زیادی هم قرار بگیرند.

سایت آنلاین پونیشا که در این مقاله درباره آن خواهید خواند یک بستر برای ایجاد ابزار ها و امکانات لازم برای افراد خلاق، پر تلاش و با انگیزه است تا بتوانند در زمینه این مشاغل فعال باشند و از توانایی ها و استعداد های خود به بهترین صورت استفاده کنند.

پونیشا به عنوان یک پلتفرم توانسته است برای کار آفرینان و فریلنسرها نوعی از سبک زندگی را بوجود بیاورد تا آن ها بتوانند در یک فضای پویا و امن پروژه ها، ایده ها و محصولات با کیفیت و جدید را خلق کنند. کد تخفیف پونیشا هم گزینه ای است که کار کاربران این وبسایت را در ابعاد اقتصادی و هزینه ها بسیار آسان کرده است که در قسمت دوم این مقاله بیشتر با آن آشنا خواهید شد.

عدم نیاز به حضور فیزیکی در محل کار و افزایش ساعات کاری مفید از جمله آیتم های این مشاغل است. شما میتوانید در این مشاغل از زمان خود بهترین استفاده را کنید و از رفت و آمد ها و هزینه های اضافی جلوگیری نمایید و با تمرکز در راستای مهارت و استعداد خود درآمد زایی کنید.

کد تخفیف پونیشا در فرایند همراهی پروژه های جدید و نوپای کاربران خود با اعمال تخفیف و کاهش هزینه ها از افراد با انگیزه و با انرژی حمایت میکند و دسترسی کاربران به فریلنسرهای مختلف را آسان میکند.

کسب و کارهای کوچک هم میتوانند بوسیله پلتفرم پونیشا برای یافتن و جذب نیروهای متخصص خود اقدام کنند و افراد به روز و حرفه ای را در مجموعه های خود داشته باشند.

نحوه دریافت کد تخفیف پونیشا

در چند سال اخیر پونیشا توانسته است به اشتغال و رونق گرفتن کارآفرینان و فریلنسرها کمک کند و در شهرهای کوچک و حتی دور افتاده نیز از این طریق برای افراد اشتغال زایی همراه تولید درآمد داشته باشد. پونیشا همچنین توانسته از مهاجرت غیر ضروری نیروهای متخصص و با استعداد هم جلوگیری کند تا آن ها بتوانند بدون صرف هزینه های اضافی و انرژی روحی و روانی به جای رفتن به شهر های بزرگ در محل اقامت و زندگی خود شغل خود را هم داشته باشند.

پروژه های سامانه استخدام فریلنسر در این سایت شامل کد تخفیف پونیشا میشود و شما میتوانید با کمترین هزینه این پروژه ها را راه اندازی کنید. این کد تخفیف برای ایجاد پروژه های جدید، دسترسی به فریلنسرهای مختلف و پیدا کردن نیروهای متخصص در کنار کاربران محترم است تا از هزینه های موجود بکاهند.

همراه با کد تخفیف پونیشا کاربران میتوانند اولین پروژه حرفه ای خود را رایگان انجام دهند و بر روی کارهای طراحی، ترجمه و تایپ و برنامه نویسی در سقف ها و درصد های مختلف تخفیف بگیرند. ثبت پروژه ها و ارتقای حساب کاربری نیز شامل کد تخفیف پونیشا میشود. پس فقط کافیست وارد سایت شوید و با توجه به توانمندی خود حوزه کاریتان را مشخص کنید و صاحب شغل شوید.

دریافت هزینه پروژه ها در پونیشا در یک فضای کاملا امن انجام میگیرد و شما میتوانید با خیال راحت پس از شروع پروژه خود و آماده سازی کار حقوق خود را در کمترین زمان و در موعد مقرر دریافت کنید. افرادی که در جستجوی شغل دوم هستند میتوانند با سر زدن به سایت پونیشا در زمینه دور کاری و فریلنسری شغل پیدا کنند و شرایط مالی خود را به راحتی ارتقا دهند.

کد تخفیف پونیشا به کاربران آن کمک میکند تا امور مرتبط با حوزه آی تی، بازاریابی، حسابداری، کامپیوتر، برق، الکترونیک را با قیمت های بسیار مناسب برون سپاری کنند.

شما میتوانید با عضویت در این سایت با تیم پونیشا همکاری کنید و در راستای علایق و استعدادتان فعالیت های درآمد زا داشته باشید و در این مسیر با کد تخفیف پونیشا از طرف این مجموعه در راه داشتن و ایجاد ایده و شغل خود همراهی و مشاوره شوید.

پونیشا برگزیده هشتمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال و برنده دومین جایزه کاربردپذیری است و همچنین مقام دوم جشنواره کارآفرینی شریف را هم در کنار سایر افتخارات در کارنامه خود دارد.

با ورود به سایت اصلی پونیشا در صفحه اول آن میتوانید در بخش دسته بندی ها انواع مختلف آیتم های کاری و تخصصی را ملاحظه کنید و در قسمت تعرفه ها (ماهانه و سالانه) هم از قیمت ها مطلع شوید البته با کد تخفیف پونیشا اصلا نگران هزینه ها نباشید.

با پرداخت حق اشتراک شما میتوانید همیشه به امکانات لازم برای ایجاد شغل و کارآفرینی دسترسی داشته باشید و با کد تخفیف پونیشا نگرانی بابت هزینه ها نداشته باشید. این تیم به کاربران خود بسیار مفتخر است و برای جلب اعتماد و رضایت آن ها از هیچ حمایتی دریغ نمیکند.

به پونیشا سر بزنید و از همین لحظه در هر موقعیت جغرافیایی که هستید دارای شغل و درآمد شوید. اطلاعات بیشتر درباره کد تخفیف پونیشا، کوپن های تخفیفی و هرآنچه در جهت رضایت و پیشرفت شما در این مجموعه فراهم آمده است در سایت برای شما بارگذاری شده است.