تخفیف 20 هزار تومانی سفارش اول از پلاک

با ثبت نام در وب سایت پلاک و با وارد کردن این کد در قسمت کد معرف می توانید از 20 هزار تومان تخفیف برای گذاشتن اولین سفارش در سایت پلاک بهره مند شوید. توجه شود که پس از وارد کردن کد در هنگام ثبت نام وپس از انجام تراکنش این تخفیف اعمال می شود. لازم به ذکر است که خدمات پلاک تنها برای شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شیراز، تبریز، رشت و ارومیه فعال است.

برای مشاهده خدمات سایت پلاک می توانید وارد اپلیکیشن و یا وب سایت آن شوید. برای ورود به وب سایت پلاک روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

طرح تخفیف 20درصدی استفاده از خدمات اتوبار از پلاک

با استفاده از این کد تخفیف می توانید سرویس های حمل بار و اسباب کشی را از سایت و یا اپلیکیشن پلاک با 20 درصد تخفیف دریافت کنید. فقط توجه کنید که سقف مبلغ تخفیف 50 هزار تومان می باشد. همچنین تنها مخصوص اولین سفارش بدون هیچ محدودیتی از این وب سایت است.کلیه خدمات پلاک برای شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شیراز، تبریز، رشت و ارومیه فعال است.

برای مشاهده خدمات سایت پلاک می توانید وارد اپلیکیشن و یا وب سایت آن شوید. برای ورود به وب سایت پلاک روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

20 درصد تخفیف شستشوی مبل از پلاک

این طرح تخفیفی قابل استفاده برای سرویس مبل شویی در محل از طریق خدمات آنلاین پلاک می باشد. توجه شود که این کد مخصوص سفارش اول از پلاک بدون هیچ محدودیتی است و برای شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شیراز، تبریز، رشت و ارومیه فعال است.

برای استفاده از این کد کافی است به سایت پلاک مراجعه کنید و یا اپلیکیشن پلاک را در تلفن همراه خود نصب کنید و سپس در سایت و یا اپلیکیشن ثبت نام انجام دهید. برای ورود به سایت می توانید روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

کد تخفیف پلاک

نظافت فردی و اجتماعی یکی از اساسی ترین و مهمترین ویژگی هایی است که انسان ها در جهت رعایت آن بر می آیند و به دنبال آن هست تا با شیوه های راحت و سریع اسباب آن فراهم شود. در کنار آن نظافت منزل، محل کار و خودرو نیز مساله ای است که حفظ و رعایت آن جزو نشانه های مثبت شخصیتی انسان ها به شمار می رود.

امروزه به علت وجود آلودگی های متفاوت و آلاینده های مختلفی که وجود دارد حفظ نظافت و تمیز نگه داشتن محیط زندگی و وسایلی که روزانه مورد استفاده ما هستند بسیار با اهمیت است.

از طرفی بسیاری از افراد وجود دارند که به دلایلی مختلف همچون بیماری، کهولت سن، مشغله زیاد و یا کمبود وقت به خدماتی برای انجام نظافت لازم برای منزل، محل کار، خودرو شخصی و غیره نیاز دارند.

تعمیرات نیز بخشی از نیاز هایی است ممکن است ما را در شرایط مختلف غافلگیر کند و از آنجایی که همه افراد قادر به انجام آن ها نیستند دچار مشکل خواهند شد. لوله کشی، تاسیسات گرمایشی و سرمایشی، رنگ و نقاشی، آسانسور و غیره از این دست هستند.

وبسایت آنلاین پلاک در کنار شما است تا بتوانید در کمترین زمان ممکن سرویس های خدماتی دریافت کنید و نگران کثیفی و آلودگی محیط خود وخرابی های فنی نباشید و همینطور با استفاده از کد تخفیف پلاک در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

نظافت منزل، خشکشویی، کارواش، ضد عفونی منزل و محل کار و خودرو، قالیشویی و مبلمان، تعمیرات و چندین آیتم دیگر از ویژگی های وبسایت پلاک است. در این مجموعه از نیروهای متخصص و کاربلد استفاده شده است تا خدمات به شکل حرفه ای و دقیق عرضه شود.

دسترسی آسان، قیمت مناسب و صرفه جویی در زمان از مواردی است که در صورت استفاده از این وبسایت خدماتی آنلاین میتوانید از آن ها استفاده کنید.

در پلاک شما می توانید به صورت ساعتی از خدمات بهره مند شوید و جزییات سرویسی را که در نظر دارید هم مشخص کنید تا به شکل تخصصی جهت انجام کار لازم اقدام شود.

شما با عضویت در این سایت از کد تخفیف پلاک نیز بهره مند میشوید و خدمات را به شکل مقرون به صرفه تری دریافت خواهید کرد.

نحوه دریافت کد تخفیف پلاک

شما بعلاوه استفاده از خدمات وبسایت پلاک می توانید در صورت تمایل به جمع پلاکی ها بپیوندید و در قسمت ثبت نام متخصص نوع تخصص خود را مشخص کرده و پس از مصاحبه در دوره های تکمیلی شرکت کنید و سپس به همکاری با پلاک بپردازید.

در کنار کیفیت خدمات عرضه شده در پلاک وجود کد تخفیف پلاک نیز که بر روی دسته بندی های مختلف خدمات اعمال میشود باعث شده است تا کاربران با خیالی راحتر و به روشی به صرفه تر از این خدمات استفاده کنند. به محض ورود به وبسایت اصلی مجموعه پلاک شما میتوانید از نحوه دریافت کد تخفیف پلاک مطلع شوید. پس از ثبت نام در پلاک کلیه خدمات متنوع و قابل دسترسی برای شما قابل مشاهده است. در سایت نت کارت این امکان برای کاربران محترم ایجاد شده است تا بتوانند از تخفیف های پلاک و جزییات آن ها اطلاع پیدا کنند و در صورت نیاز از آن ها استفاده کنند.

زمانبندی های مختلفی برای کد تخفیف پلاک در این وبسایت در نظر گرفته می شود و مشتریان باید به تاریخ انقضای این تخفیفات توجه کنند. اگر شما بخواهید در خارج از محدوده زمانی مشخص شده برای تخفیفات، از آن ها استفاده کنید این امر برای شما عملی نخواهد بود؛ بنابراین بررسی تاریخ آن ها الزامی است. سقف درصدهای کد تخفیف پلاک نیز متفاوت است و شما بر اساس اولویت و نیازتان می توانید کد تخفیف مورد نظر را هنگام درخواست خدمات ثبت نمایید.

با پلاک کافی است با یک کلیک ساده اسباب نظافت و تمیزی را در هر کجا که هستید فراهم نمایید و در کنار آن از این خدمات تخصصی همراه با تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

کسانی که برای بار اول می خواهند از خدمات این وبسایت آنلاین استفاده کنند می توانند از کد تخفیف پلاک، برای سفارش اولی ها استفاده نمایند. اطلاعات بیشتر را می توانید در وبسایت اصلی پلاک جستجو نمایید و از تنوع خدمات بیشتر آگاه شوید.