کاهش 25 درصدی قیمت کتاب‌های صوتی منتخب نوار در جمعه‌ها

مجموعه نوار به تازگی کمپین جمعه ها جمعیم با کتاب های صوتی متنوع راه اندازی کرده اند. با شرکت در این کمپین شما می توانید بدون استفاده از کد تخفیف از 25 درصد تخفیف برای انواع کتاب های منتخب نوار شامل داستان و رمان، تاریخ و فلسفه، مدیریت و روان شناسی و غیره برخوردار شوید. توجه کنید که این تخفیف تنها برای روزهای جمعه فعال می باشد.

برای مشاهده انواع محصولات منتخب این کمپین هیجان انگیز می توانید روی گزینه سایت مقصد کلیک نمایید.

فعلا معتبر

حراج 40درصدی کتاب های صوتی سایت نوار

وب سایت نوار به مناسبت تولد سالگی خود، طرح تخفیف 40 درصدی را در نظر گرفته است. کتاب هایی که در این طرح قرار گرفته اند شامل راهنمای کارآفرینان، دو قرن سکوت، قدرت هوش هیجانی و غیره می شوند.

برای استفاده از این طرح حراج، به کد تخفیف نیاز ندارید. کافی است که وارد اپلیکیشن یا وب سایت نوار شده و در آن ثبت نام انجام دهید. برای این کار می توانید به سادگی روی گزینه سایت مقصد کلیک نمایید.

فعلا معتبر

15 درصد تخفیف اشتراک برای کتابهای صوتی نوار

با وارد کردن این کد تخفیفی می توانید 15 درصد تخفیف برای اشتراک کتاب های صوتی موجود در سایت نوار بگیرید.

البته با استفاده از این کد فقط اشتراک 3 ماهه کتاب و محتوای صوتی را خریداری کنید. توجه داشته باشید که به تمام خلاصه کتاب ها و تمام سریال ها دسترسی دارید و همچنین می توانید به 3 کتاب صوتی به انتخاب خود دسترسی داشته باشید و از 8 درصد تخفیف در خریدهای بعدی برخوردار شوید. برای ورود به سایت و ثبت نام در آن و مشاهده انواع محصولات سایت نوار می توانید زوی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

کد تخفیف نوار

لذت خواندن کتاب و ورود به دنیاهای متفاوت و همین طور یادگیری و علم آموزی برای اکثریت افراد لذتی است ناب و متفاوت. همه افراد حتی به شکل کوچک و محدود در محل زندگی و یا کار خود کتاب یا کتاب هایی دارند که بسته به سلیقه و علاقه خود گه گاهی آن را ورق می زنند و لحظاتی را در دنیای دیگری می گذرانند. برخی نیز به دلیل اینکه محصل یا دانشجو هستند بیشتر با کتب درسی خود سر و کاردارند و مشغول این دست از کتاب ها هستند و بعضاً در بین خواندن آن ها علاقه و سلیقه واقعی خود را پیداکرده و مسیر کتاب خوانی خود را تعیین می کنند.

امروزه متأسفانه به علت مشغله های زیاد و محدودیت های زمانی نشات گرفته از دنیای ماشینی خواندن کتاب های چاپی و کاغذی سختی هایی را در پی دارد و اغلب نمی توانند همیشه کتاب های بزرگ و سنگین را همراه خود داشته باشند و یا اصلاً ممکن است همیشه خواندن و ورق زدن کتاب در حوصله افراد نگنجد.

خوشبختانه در دنیای امروزی وجود کتاب های صوتی با ایجاد بستری برای شنیدن کتاب این امر را تسهیل کرده است و شما می توانید حتی در کوتاه ترین وقت های آزاد خود و یا حین انجام کارهای روزانه مثل آشپزی و تمیز کردن خانه و در راه سفر کتاب ها را بشنوید و لذت ببرید.

یکی از اپلیکیشن های فعال و موفق در این زمینه اپلیکیشن نوار است که مدت هاست در زمینه کتب صوتی فعالیت دارد. شما می توانید در این مجموعه که شامل هزاران فایل صوتی از کتاب های معتبر است تنها با دانلود این کتب متناسب باسلیقه خود همیشه این فایل های صوتی را در گوشی و یا کامپیوتر خود داشته باشید و در هر زمان و مکان آن ها بشنوید.

کد تخفیف نوار نیز یکی از آیتم هایی است که شما را در خریداری کتاب های صوتی ارزان تر همراهی می کند. تخفیفاتی که بر روی محصولات فرهنگی نوار لحاظ می شود کمک بسیار زیادی می کند تا در شرایط اقتصادی فعلی و مخارج گزاف شما بتوانید لااقل کتاب های دلخواه و در بعضی مواقع گران را با تخفیفات نوار ارزان تر خریداری کنید.

برخی از فایل های صوتی نیز هستند که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرند و شما می توانید بدون هیچ هزینه ای آن ها را گوش کنید و لذت ببرید.

در صفحه اصلی نوار شما می توانید اطلاعاتی درباره کتاب های پرفروش پیدا کنید و در کنار آن نیز پیشنهادهای جدید نوار را نیز بررسی کنید و همین طور با نشرهای صوتی مختلف و باکیفیت هم آشنا شوید و کد تخفیف نوار را نیز بر روی این محصولات داشته باشید.

گزینه ثبت کد اعتبار موجود در نوار که در صفحه اصلی قابل مشاهده است برای کاربران امکان خرید همراه با تخفیف را فراهم کرده. دریافت این کد برای استفاده شما از کد تخفیف نوار است و همین طور کاهش هزینه خرید کتب صوتی.

نحوه دریافت کد تخفیف نوار

محصولات نوار در دسته بندی هایی با عنوان: کتب صوتی، سریال صوتی، پادکست و کپسول عرضه می شود و هرکدام از این دسته بندی ها هم موضوعات مختلف و متنوعی مثل روانشناسی، مدیریت، سیاسی و اجتماعی، بهداشت و درمان، تاریخ، فلسفه و عناوین متنوع دیگر را شامل می شود.

کپسول نیز مجموعه هایی است برای یادگیری و مباحث آموزشی که با کد تخفیف نوار با قیمت های بسیار مناسب در اختیار کاربران قرارگرفته است.

دیگر نیازی نیست که کتاب خواندن را محدود به زمان ها و مکان های خاص کنیم و منتظر ایجاد فرصت باشیم چراکه محصولات نوار در کنار شما هستند تا در هر زمان که اراده کنید کتاب و یا فایل موردنظر خود را بشنوید.

کد تخفیف نوار و اطلاعات آن ها و همین طور نحوه استفاده از این تخفیف ها در سایت اصلی نوار قرار داده شده است. برای مثال هر جمعه 25 درصد تخفیف بر روی کتاب های صوتی منتخب قرار داده می شود و شما می توانید از آن استفاده کنید.

در ایام و مناسبت های مختلف نیز کد تخفیف نوار به شکل ویژه برای مشتریان در نظر گرفته می شود و شما در روزهایی مثل عید نوروز، یلدا و اعیاد دیگر می توانید کتاب صوتی باقیمت پایین تر خریداری کرده و یا هدیه دهید.

کتاب های نویسندگان مطرح نیز در این اپلیکیشن شامل تخفیف هستند. عموماً کتب معروف که نویسندگانی مطرح هم دارند و نسخه های چاپی آن ها، گران قیمت هستند اما در نوار، فایل های صوتی این نویسندگان مشهور با قیمت مناسب عرضه شده است.

کد تخفیف نوار بر روی اشتراک یک ساله نیز راه دیگری است که می توانید بدون محدودیت سفارش اول همراه با تخفیف داشته باشید و هرماه نیز یک کتاب صوتی رایگان با هر قیمتی دریافت کنید.

لینک های خرید از اپلیکیشن نوار بر روی سایت اصلی و معتبر آن قرار دارد و با یک کلیک ساده بر روی آن ها خرید شما ثبت خواهد شد.

تازه های کتاب نیز شامل کد تخفیف نوار می شوند و مجموعه ای از 50 کتاب است که خرید آن ها با تخفیف همراه می باشد. لازم به ذکر است که تخفیفات در بازه های زمانی مشخص شده خود دارای اعتبار هستند و خارج از محدوده زمانی تعیین شده فاقد ارزش هستند.