تا 85 درصد آف با طرح شگفت انگیزان مکتب خونه

طرح شگفت انگیزان مجموعه مکتب خونه فرصت مناسبی را برای کاربران آن فراهم نموده است. با استفاده از این طرح، می توانید هر هفته 10 دوره را تا 85 درصد ارزان تر خریداری کنید.

برای استفاده از این طرح و تخفیف های آن لازم به وارد کردن هیچ کد تخفیفی نیست. کافی است تا هر هفته وارد صفحه شگفت انگیزان وب سایت یا اپلیکیشن مکتب خونه شوید و دوره های منتخب این طرح ویژه را مشاهده نمایید. برای این کار روی سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

طرح تخفیف 40 درصدی مکتب خونه برای آموزش های مهارت محور

مجموعه مکتب خونه به تازگی طرح تخفیف ویژه ای برای کاربران خود در نظر گرفته است. برای استفاده از این طرح کافیست وارد وب سایت یا اپلیکیشن مکتب خونه شده و حساب کاربری بسازید و با استفاده از این کد تخفیف، آموزش های این طرح را 40 درصد ارزان تر خرید کنید. توجه داشته باشید که این تخفیف برای سفارش اول از مکتب خونه غیر فعال می باشد و تنها برای خرید دوره های مکتب پلاس می تواند مورد استفاده قرار گیرد. همچنین گواهی نامه معتبر دانشگاه برگزار کننده دوره صادر می شود.

برای مشاهده انواع دوره ها و همچنین تماشای رایگان کلاس درس بهترین دانشگاه ها در ایران، می توایند روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

35 درصد تخفیف خرید اول از مکتب خونه

با استفاده از این کد تخفیف می توانید از 35 درصد تخفیف وب سایت مکتب خونه برخوردار شوید. توجه داشته باشید که این کد تخفیف تنها برای خرید اول از مکتب خونه می باشد و تنها برای دوره های مکتب پلاس در مکتب خونه قابل استفاده است.

برای مشاهده انواع دوره های آموزشی مکتب خونه شامل آموزش زبان، برنامه نویسی، فتوشاپ و غیره می توانید با کلیک روی گزینه سایت مقصد وارد سایت مکتب خونه شوید و حساب کاربری بسازید.

فعلا معتبر

کد تخفیف مکتب خونه

یادگیری یکی از نیازهای اساسی انسان ها میباشد. از بدو تولد تا زمان کهولت افراد می آموزند و از آن لذت میبرند. این امر باعث ایجاد احساس مفید بودن و بالا رفتن اعتماد بنفس در ما میشود. یادگیری باعث مهارت آموزی ما میشود و بر زندگی اجتماعی ما نیز اثرات مثبتی دارد. وقتی شما در زمینه یا زمینه هایی دارای توانمندی باشید در جمع نیز با اقبال بیشتری رو به رو میشوید و نیز میتوانید با افراد آگاه تر و با دانش تربیشتری نیز معاشرت و هم صحبتی داشته باشید.

امروزه تنها رفتن به دانشگاه برای علم اندوزی و یادگیری اثربخش نیست. دسترسی شما به منابع با کیفیت و کامل در زمینه مورد علاقه تان نیز راهی است برای کسب دانش.

اپلیکیشنی به نام مکتب خونه در کنار شماست تا هیچ گاه فرایند یادگیری خود را متوقف نکنید. شما میتوانید رایگان در کلاس های مجازی این مجموعه شرکت کنید و هر آنچه به آن علاقه مند هستید به شکلی درست و تخصصی فراگیرید.

مکتب خانه از سال 1390 آغاز به کار کرده است و با هدف گسترش آموزش و فعالیت های مربوط به آن تا به امروز در حال تلاش است. همکاری با اساتید برجسته کشور باعث شده است یک مجموعه با بیش از 400 درس و حدودا 15000 ساعت ویدیوی آموزشی در حوزه های مختلف در اختیار کاربران قرار گیرد و برای هیچ کس در هیچ سن و سال و مکان و زمانی یادگیری متوقف نشود. کد تخفیف مکتب خونه هم چنین روند مالی آسانی را برای مشتریان فراهم کرده و از دغدغه های آنها کم کرده است.

جدیدترین ویدیوهای آموزشی همراه با کد تخفیف مکتب خونه به محض باز کردن صفحه اصلی این وبسایت در اختیار شما قراردارد. شما با یک کلیک ساده میتوانید در با کیفیت ترین کلاس ها حضور پیدا کنید و همینطور کلاس موضوع دلخواهتان را دانلود کنید.

ویدیوهای آموزشی بر اساس رشته های مختلف همراه با کد تخفیف مکتب خونه در دسته بندی های مجزا قرار داده شده اند و شما انتخابی راحت تر و دقیق تر خواهید داشت.

عضویت شما در این اپلیکیشن برای دریافت خدمات بیشتر و مفید تر است. شما می توانید این کار را در کمترین زمان ممکن انجام دهید و با تنوع رشته ها و آموزش ها آشنا شوید. در صفحه اصلی آیکون و یا برنامه اصلی شکل سه خطی گوشه بالا صفحه را لمس یا کلیک کنید و حساب کاربری خودتان را بسازید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات و کد تخفیف مکتب خونه به وبسایت اصلی مراجعه کنید و یا با نصب آن بر روی تلفن همراه خود این مجموعه را به شکل به روز رسانی شده رصد کنید.

نحوه دریافت کد تخفیف مکتب خونه

در این قسمت بیشتر در رابطه با مواردی صحبت میکنیم که شما را در استفاده به صرفه از این برنامه راهنمایی میکند. کد تخفیف مکتب خونه برای کاربران دسترسی به آموزش را بی دغدغه تر کرده است و سعی نموده از هزینه ها تا جای ممکن بکاهد. همانطور که مطلع هستید کارگاه های آموزشی و کلاس هایی که برگزارمیشوند بعضا بسیار گران قیمت هستند و از طرفی نیز مشخص نیست آیا دارای اعتبار و ارزش هستند یا خیر.

خوشبختانه در مکتب خانه مؤسسات، کتب و موارد دیگری که ارائه میشود دارای اعتبار و شناخته شده هستند و با قیمت های مناسب در اختیار قرار داده شده اند. شما در یک سال می توانید از کد تخفیف مکتب خونه به شکل های مختلفی استفاده کنید. برای دسته بندی هایی مثل آموزش های مهارت محور و یا کمپین های تابستانی شما ضمن اخذ مدرک معتبر می توانید با کمترین هزینه از این آموزش ها استفاده کنید.

بعضی از آموزش ها نیز در مکتب خانه نیازی به کد تخفیف ندارند و کاربرمستقیما می تواند از آن بهرمند شود؛ بنابراین گاهی تخفیفات به کد نیاز دارند و گاهی بدون کد هستند.

آموزش های ویدیویی نیز شامل کد تخفیف مکتب خونه هستند و میتوانید اگر برای بار اول میخواهید از آن ها استفاده کنید هزینه های خود را کاهش دهید.

احساس تمایل به یادگیری معمولا در کسانی که محصل یا دانشجو نیستند و یا تحصیل خود را تمام کرده اند در اوایل مهرماه و شروع ماه مدرسه بیشتر برانگیخته میشود و افراد دوست دارند همانطور که سال تحصیلی شروع میشود فعالیت و یادگیری خود را نیز آغاز کنند. جالب اینجاست که کد تخفیف مکتب خونه باعث شده است افراد مشتاق به آموزش، دوره های خود را در این بازه زمانی شروع کنند.

این اپلیکیشن برای فارسی زبان تمامی بستر ها را فراهم کرده است و کیفیت در کنار اعتبار باعث جلب رضایت خاطر کاربران شده است. شما با خرید دوره های آموزشی این مجموعه میتوانید همیشه به آن ها دسترسی داشته باشید و یا با دیگر علاقه مندان اشتراک گذاری کنید و با این کار کد تخفیف مکتب خونه را هم استفاده کنید.