شارژ و اعتبار رایگان 5 هزار تومانی پلتفرم آموزشی لیموناد

با ورود به آکادمی آنلاین لیموناد و ایجاد حساب کاربری در آن و سپس وارد نمودن این کوپن تخفیف در تب تخفیف در این وب سایت، می توانید 5000 امتیاز دریافت کنید که مبلغی برابر 5000 تومان می باشد و با استفاده از این امتیاز رایگان می توانید دوره های اموزشی مورد نیاز و مورد علاقه خود را ارزان تر تهیه نمایید. لازم است توجه داشته باشید که این بن تخفیف فقط برای سفارش اول از این سامانه قابل اعمال است. برای ورود به آکادمی آنلاین لیموناد کافیست که روی سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

دریافت 488 دوره آموزشی سامانه آموزش آنلاین لیموناد

بدون وارد کردن و استفاده از کد تخفیف می توانید از دوره های آموزشی رایگان آکادمی آنلاین لیموناد استفاده کنید. آکادمی لیموناد به خاطر شیوع ویروس کرونا و تشویق افراد به در خانه ماندن 488 دوره آموزشی خود را برای کاربران خود به رایگان عرضه کرده است. برای ورود به این این سامانه آموزشی می توانید روی سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

دریافت دوره های آموزشی کودکان در پلتفرم لیموناد بصورت نیم بها

با استفاده از این کد تخفیف می توانید از سامانه آموزش اینترنتی لیموناد، دوره های آموزشی مخصوص کودکان را بطور نیم بها خرید کنید. آموزش هایی که برای کودکان در این پلتفرم قرار گرفته است شامل آموزش فتوشاپ، برنامه نویسی، اوریگامی، نقاشی و زبان انگلیسی می باشد. برای ورود به سامانه لیموناد و مشاهده انواع دوره های آموزشی آن می توانید روی سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

کد تخفیف لیموناد

سلام و درود خدمت همراهان همیشگی. در این مطلب با معرفی یک رسانه آموزشی آنلاین به نام لیموناد همراه شما خواهیم بود. وب سایت و نام لیموناد در چند سال اخیر بسیار در بین اقشار مختلف جامعه فراگیر بوده است. طوری که افراد مختلف علی الخصوص دانش آموزان و دانشجویانی که به دنیای کامپیوتر علاقه خاصی دارند مخاطب اصلی این وب سایت می باشند. در این مطلب با عنوان کردن کد تخفیف لیموناد و ویژگی های این وب سایت شگفت انگیز تا پایان با شما خواهیم بود.

کد تخفیف لیموناد یکی از آن دسته از وب سایت هایی بود که کاربران زیادی درخواست ارائه کد تخفیف برای خرید ویدئوهای آموزشی از این وب سایت را داده بودند. همیشه وب سایت و کسب و کاری که دقیق و حرفه ای پیش برود طبیعی می باشد که مورد توجه و استقبال مخاطبین نیز قرار بگیرد.

قبل از پرداختن به کد تخفیف لیموناد گریزی به تاریخچه این وب سایت خواهیم زد. هدف اصلی مجموعه لیموناد سهولت در آموزش می باشد و تیم لیموناد تسهیل در فرایند آموزش را رسالت کار خود می داند. تیم لیموناد در خرداد سال 1393 با شعار آموزش برای همه فعالیت خود را شروع کردند و به مدت هجده ماه به ارائه خدمات آموزشی پرداختند و بعد از این مدت بالاخره در مرداد 1395 با بازخورد های فراوان و استقبال مخاطبین گرامی ورژن جدید وب سایت لیموناد با ظاهری بسیار زیبا و دلنشین راه اندازی شد و در دسترس عموم قرار گرفت.

اگر شما کاربران گرامی در هر زمینه ای دانش تخصصی دارید و قادر به تدریس آن دانش نیز می باشید وقت را هدر ندهید و همین حالا با انتشار ویدئو تدریس خود در لیموناد و دریافت 70 درصد از مبلغ فروش از این راه کسب درآمد کنید. همچنین اگر به دنبال متخصص شدن نیز می باشید می توانید با استفاده از کد تخفیف لیموناد و تهیه دوره های مختلف در هر زمینه ای که علاقه مند هستید تخصصی آموزش ببینید و در انتها تبدیل به یک متخصص بشوید.

دلیل معرفی کد تخفیف لیموناد به شما کاربران گرامی تعداد مدرسین و دانشجویان زیادی هستند که در این وب سایت سهیم می باشند. در حال حاضر 170 مدرس، 120000 دانشجو، بیش از 900 دوره آموزشی و 85000 دقیقه ویدئو آموزشی همگی از عواملی می باشند که به این وب سایت رسمیت و ارجحیت نسبت به سایر وب سایت ها می دهد. اگر تا به حال در یکی از دوره های لیموناد شرکت نکرده اید و به فکر آینده کاری خود می باشید، با استفاده از کد تخفیف لیموناد دوره مورد نظرتان را تهیه و شروع به یادگیری کنید.

وب سایت لیموناد بصورت هفتگی تعدادی از ویدئوهای آموزشی خود را با تخفیفی ویژه در صفحه اصلی وب سایت خود بصورت پیشنهادات هفتگی به فروش می گذارد. نکته قابل توجه نسبت به ویدئوهایی که بصورت پیشنهاد ویژه و با چند درصد تخفیف در اختیار کاربران قرار می گیرد قابلیت اعمال کد تخفیف لیموناد که ما برای شما در نظر گرفته ایم می باشد. حتی برای تهیه این دوره ها نیز نت کارت با کد تخفیف های شگفت انگیز خود همراه شما خواهد بود.

نحوه دریافت کد تخفیف لیموناد

وب سایت لیموناد برای سهولت کار کاربران خود یک دسته بندی بسیار دقیق از محصولات و ویدئوهای آموزشی در انتهای وب سایت قرار داده است. در این دسته بندی مطالب وب سایت به 12 گروه مختلف تقسیم می شوند که کد تخفیف لیموناد در هر 12 دسته بندی قابل استفاده و معتبر می باشد.

دسته بندی های این وب سایت شامل برنامه نویسی که شامل آموزش زبان های مختلف برنامه نویسی می شود، توسعه وب که به تدریس زبان ها و فریم ورک های سمت سرور یک وب سایت می پردازد، توسعه موبایل، امینت و شبکه و دوره های لینوکس و تست نفوذ، فیلم و انیمیشن، طراحی، نرم افزارهای کاربردی و مجموعه آفیس، نرم افزارهای مهندسی، ورزش و هنر، توسعه کسب و کار، توسعه فردی و در انتها زبان های خارجی همگی دسته بندی های این وب سایت می باشند که هر کدام نیز شامل چندین زیر مجموعه هستند.

برای استفاده از کد تخفیف لیموناد ابتدا کد تخفیف را از بالای همین صفحه کپی کرده و به وب سایت لیموناد مراجعه خواهیم کرد. بعد از مراجعه به وب سایت و انتخاب ویدئو آموزشی مورد نظر کادر سبز رنگی با عنوان خرید و دانلود دوره به شما نمایش داده می شود و در پایین این کادر گزینه کد تخفیف وجود دارد.

قبل از فشردن گزینه خرید و دانلود دوره کد تخفیف لیموناد که در ابتدا آن را کپی کرده بودید را در کادر کد تخفیف محصول مورد نظر وارد کرده و چند درصد از مبلغ دوره آموزشی خود را مهمان نت کارت باشید.