تماشای اینترنتی رایگان فیلم و کارتون کودک در فیلم گر

بدون وارد کردن و استفاده از هیچ کد تخفیفی می توانید در سامانه فیلم گردی به رایگان فیلم ها و محصولات مرتبط با کودکان را تماشا کنید. برای استفاده از این طرح ویژه، تنها کافیست که در وب سایت فیلم گردی عضو شوید و پس از ورود به بخش کودک در فیلم گردی از فیلم ها، کارتون ها، سریال ها و انیمیشن های مخصوص کودکان استفاده کنید. برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

تا 7 روز اشتراک رایگان با مد تخفیف فیلم گردی

سامانه تماشای آنلاین فیلم و سریال فیلم گردی به مدت 7 روز به کاربران جدید خود اشتراک رایگان هدیه داده است. بنابراین کاربران جدید سایت که تا به حال سفارش خرید اشتراک نداشته اند می توانند تا 7 روز از تماشای انواع سریال ها و فیلم های این سامانه نظیر تماشای رحمان1400، شبی که ماه کامل شد، کروکودیل لذت ببرند.برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با زدن روی گزینه سایت مقصد وارد فیلم گردی شوید.

فعلا معتبر

 اشتراک نیم بهای تماشای فیلم و سیریال فیلم گردی

با وارد کردن این کد تخفیف می توانید از 50 درصد تخفیف برای تماشای فیلم و سریال با وب سایت فیلم گردی برخوردار شوید.

این کد برای اشتراک 1 ماهه، 3 ماهه و 6 ماهه قابل استفاده است اما تنها برای اولین سفارش می تواند فعال شود.

برای ورود به وب سایت فیلم گردی و دسترسی به انواع سریال ها و فیلم های آن می توانید با کلیک روی سایت مقصد وارد سایت شده ، ثبت نام کنید و اشتراک بخرید.

فعلا معتبر

کد تخفیف فیلم گردی

امروزه دیگر تماشای فیلم و سریال و لذت بردن از آن فقط محدود به دستگاه تلویزیون و ساعت های مشخص نیست. شما میتوانید در هر کجا که هستید حتی بر روی تلفن همراه خود تمامی برنامه ها شامل فیلم و سریال، مسابقات زنده، مستند و ... را ببینید و لذت ببرید. در واقع شما تصمیم گیرنده هستید و حق انتخاب کاملاً با شماست که چه چیزی ببینید و بشنوید.

وبسایت های متعددی وجود دارند که این بستر را فراهم می کنند تا شما برنامه های مختلف ایرانی و غیر ایرانی را با گرفتن حق اشتراک ماهانه و یا سالانه تماشا کنید اما آیا همه این وبسایت های موجود دارای کیفیت هستند؟

اپلیکیشن فیلم گردی یکی از تخصصی ترین و کامل ترین این بسترها است تا شما با خیال راحت به یک آرشیو متنوع، به روز و با کیفیت دسترسی داشته باشید و در کنار آن با وجود کد تخفیف فیلم گردی کمترین هزینه را برای دیدن برنامه های مورد علاقه تان بپردازید.

شما با جستجوی وبسایت و یا اپلیکیشن فیلم گردی در گوگل می توانید وارد این وبسایت شوید و در صفحه اول آن از دسته بندی، ژانر، برترین ها، تازه ها، ایرانی، کودک و مجله نقد دیدن کنید.

شما هم چنین می توانید یک حساب کاربری که با شماره تلفن همراه شما فعال میشود باز کنید تا در جریان آخرین اخبارها، جشنواره ها و یا کد تخفیف فیلم گردی قرار بگیرید.

نحوه دریافت کد تخفیف فیلم گردی

در قسمت دسته بندی این وبسایت شما می توانید از مجموعه هایی که عرضه میشوند مثل فیلم، سریال، مستند، انیمیشن، فیلم کوتاه و برنامه های کوتاه اطلاع پیدا کنید و در هر قسمت که علاقه مند هستید برنامه خود را آنلاین تماشا و یا دانلود کنید.

خوشبختانه این امکان برای شما وجود دارد تا با استفاده از کد تخفیف فیلم گردی، اشتراک فیلم گردی را با قیمتی پایین تر خریداری کنید. تماشای نامحدود در فیلم گردی برای کاربران هم در قسمت برنامه های دوبله شده و هم در قسمت برنامه های با زیرنویس وجود دارد.

برای جلب رضایت کاربران این وبسایت آنلاین کد تخفیف فیلم گردی در کنار عزیزان است تا هزینه دانلود و یا تماشای برنامه های مختلف کمترین هزینه را بردارد و افراد بتوانند به راحتی اوقات آزاد و فراغت خود را سپری کنند. در ضمن اگر اینترنتی که هنگام تماشای برنامه مورد پسندتان استفاده می کنید شاتل و یا آسیاتک باشد از حجم ترافیک اینترنت شما کم نمیشود.

در بخش ژانر که در صفحه اول و اصلی این وبسایت است تمام تلاش صورت گرفته است تا یک مجموعه کامل از تمام ژانر ها برای کاربران و بینندگان فراهم آید. در بخش تازه ترین ها هم میتوانید جدیدترین های جهان را به تماشا بنشینید و نگران زیر نویس هم نباشید. در هر کجا که باشید و در هر نقطه جغرافیایی شما با فیلم گردی هیچ گونه محدودیت برای لذت بردن از دیدن برنامه های مناسب سلیقه تان ندارید.

بر روی اشتراک ها کد تخفیف فیلم گردی اعمال میشود و این تخفیف ها با درصد های مختلف مشخص میشوند. برای مثال کاربرانی که اولین بار است از این وبسایت استفاده می کنند همواره تخفیف را در قالب کد تخفیف فیلم گردی دریافت می کنند. کاربران قدیمی نیز از این مورد بی نصیب نیستند.

نکته بسیار جالبی که فیلم بازها به آن توجه ویژه ای دارند و در بین کاربران این وبسایت هم تعدادشان کم نیست توجه به نقد فیلم ها و برنامه هاست که در نهایت انتخاب بهتر را رغم میزند. در بخش مجله نقد فیلم گردی نقد های به روز و تخصصی فیلم ها، مستند ها، انیمیشن ها و هر آنچه مربوط به یک رسانه آنلاین است برای کاربران قابل مطالعه است. در بخش نقد سینمای ایران، سینمای جهان و انیمیشن می توانید اطلاعات سینمایی خود را نیز افزایش دهید و در این زمینه آگاهانه تفکر کنید.

شما همچنین می توانید در زمانبندی های تعیین شده به تماشای دسته بندی های مشخصی از برنامه ها بدون حتی استفاده از کد تخفیف فیلم گردی بنشینید و در واقع از آیتم های رایگان این وبسایت هم استفاده کنید.

هر هفته نیز حدود 8 فیلم به صورت رایگان در این مجموعه آنلاین قابل دیدن هستند که می توانید برنامه ریزی کرده و در تاریخ مشخص شده به تماشای آن ها بنشینید و لذت ببرید. این فیلم ها هیچ نیازی به واردکردن کد تخفیف فیلم گردی ندارند و فقط کافیست حساب کاربری شما فعال باشد.

کودکان و نوجوانان میتوانند در فیلم گردی در یک فضای امن و خانوادگی و بدون نگرانی والدین به تماشای برنامه های مناسب سن خود بنشینند و دیگر نیازی نیست برای دانلود فیلم های مورد نظر خود هزینه های زیادی بپردازند و یا زمان زیادی را صرف کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از گستردگی، تنوع، کیفیت و اعتبار این وبسایت آنلاین و همینطور اطلاع از کوپن ها و کد تخفیف فیلم گردی و اشتراکات در نظر گرفته شده برای کاربران می توانید به صفحه اصلی آن بروید و تجربه لذت بردن از تماشای برنامه های دلخواهتان را پیدا کنید.