بن تخفیف 100 هزار تومانی وب سایت فلایتیو مخصوص خرید بلیط هواپیما

با ورود به سامانه آنلاین فلایتیو و ایجاد حساب کاربری و ثبت نام در آن می توانید از خدمات این سامانه استفاده کنید. با استفاده از این بن تخفیفی می توانید هزینه بلیط هواپیمای پروازهای خارجی وب سایت و اپلیکیشن فلایتیو را 100 هزار تومان ارزان تر بپردازید. همچنین لازم به ذکر است که پروازهای خارجی فلایتیو به کشورهای دبی، استانبول، چین، کانادا، پاریس و لندن امکان پذیر می باشد.

برای ورود به سامانه فلایتیو و کس اطلاعات بیشتر روی سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

 تخفیف 30 هزار تومانی سامانه خدمات گردشگری فلایتیو ویژه خرید بلیط هواپیما و هتل

با وارد کردن این بن تخفیف می توانید از 30 هزار تومان تخفیف برای خرید بلیط هواپیما برای پروازهای داخلی استفاده کنید.

همچنین لازم است بدانید که پروازهای داخلی فلایتیو در حال حاضر فقط برای 10 شهر تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، کیش، کرمان، اهواز، تبریز، بندرعباس و قشم فعال می باشد و امکان خرید بلیط یک طرفه، رفت و برگشت و چند مسیره در فلایتیو وجود دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ورود به سایت می توانید روی گزینه سایت مقصد کلیک نمایید.

فعلا معتبر

20 هزار تومان تخفیف خرید بلیط هواپیما ویژه سفرهای داخلی از سامانه آنلاین خدمات گردشگری فلایتیو

با استفاده از این طرح تخفیف می توانید پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در سامانه آنلاین خدمات گردشگری فلایتیو، از 20 هزار تومان تخفیف ویژه رزرو اینترنتی بلیط هواپیمای سفرهای داخلی برخوردار شوید.

توجه داشته باشید که خدمات سامانه فلایتیو شامل رزرو هتل در داخل و خارج از کشور، فروش بلیط هواپیما، قطار و حتی اتوبوس می باشد. برای مشاهده و ورود به وب سایت فلایتیو و به دست آوردن اطلاعات بیشتر می توانید روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

کد تخفیف فلایتیو

سفر کردن برای اکثر افراد در سراسر دنیا یک فرصت است برای استراحت دادن به جسم و روح و لذت بردن از مکان ها، فرهنگ ها و زوایای مختلف نقاط مختلف جهان. با توجه به وجود استرس زیادی که افراد در اثر زندگی در دنیای مدرن و ماشینی امروزه تجربه میکنند سفر رفتن درست مثل التیامی است که برای چند روز افراد میتوانند با آن نفسی تازه کنند و تجارب زیادی را هم به دست آورند.

فلایتیو یک سامانه آنلاین رزرو و خرید بلیط برای هواپیما، قطار و اتوبوس است که میتوانید از طریق این وبسایت آنلاین هتل مورد نظر داخلی و یا خارجی را متناسب با مکان سفرتان رزرو کنید و در کنار آن هم از کد تخفیف فلایتیو هم برای داشتن یک سفر ارزان تر استفاده کنید.

بیشتر از 900 ایرلاین در این سامانه پروازهای خود را ارائه میکنند و شما میتوانید به 5 هزار مقصد در سراسر دنیا هم پرواز داشته باشید. در این سایت شما میتوانید قبل از رزرو خود، لیست پرواز ها و قیمت و تاریخ آن ها را مشاهده کنید و از این طریق میتوانید ارزان ترین آیتم ها را انتخاب کنید البته کد تخفیف فلایتیو همیشه با تخفیفات ویژه مشتریان خود را همراهی میکند.

حدود 1 میلیون هتل برای رزرو مشتریان از طریق این سایت آنلاین وجود دارد و شما میتوانید به این هتل ها که در شهرهای ایران و یا خارج از ایران وجود دارند برای رزرو دسترسی پیدا کنید. البته که مشتریان میتوانند جزئیات این هتل ها را از طریق عکس های موجود در سایت ببینند و از قیمت ها هم آگاهی کسب کنند و با استفاده از کد تخفیف فلایتیو بهترین انتخاب را داشته باشند.

قطار های داخلی ایران نیز برای سفر به بیش از 100 مقصد در فلایتیو قابل رزرو میباشد و شما میتوانید از آیتم های رزرو کوپه دربست یا رزرو کوپه برای آقایان و خانم ها هم استفاده کنید. کد تخفیف فلایتیو قابل اعمال بر روی همه رزرو های سفری شما میباشد.

نحوه دریافت کد تخفیف فلایتیو

فلایتیو از سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرده است. این آژانس مسافرتی آنلاین با هدف جلب رضایت خاطر مشتریان و کاربران خود در داشتن یک سفر ایده آل و به صرفه در تلاش بوده و هست و بیشتر از 100 هزار نفر از خدمات این سامانه استفاده کرده اند. مشتریان میتوانند با مراجعه به سایت اصلی و معتبر فلایتیو اقدام به ثبت نام در این سایت کنند و همراه با کد تخفیف فلایتیو سفرهای خود را به صورت آنلاین رزرو کنند.

پرواز ها و مبدأ آن ها و همین طور تاریخ و روز و ساعت آن ها در صفحه اصلی قابل دسترسی است و مشتریان کافی است در کادر صفحه اول سایت مقصد و مبدأ و همینطور تاریخ مورد نظر و تعداد مسافران را وارد کرده و رزرو خود را به راحتی پیگیری کرده و انجام دهند. در ضمن کد تخفیف فلایتیو از هزینه های سفر شما میکاهد و دغدغه مالی سفر را تا حدود زیادی از بین میبرد.

در بخش پیشنهادهای فلایتیو شما میتوانید از گزینه های مناسبی استفاده کنید که برای شما قرار داده شده است. بهترین قیمت بلیط ها، تازه های محدودیت های سفرهای خارجی، ایرلاین های مختلف و یا تهیه بلیط از طریق مختلف از جمله آیتم های این بخش هستند.

کاربران با دانلود اپلیکیشن فلایتیو از بازار بر روی گوشی هوشمند خود میتوانند در هر زمان و مکان بهترین پرواز ها را جستجو کنند و از کد تخفیف فلایتیو و سایر آفرها مطلع شوند. در بخش سؤالات متداول شما میتوانید از تجربیات مختلف کاربران دیدن و آن ها را برای داشتن انتخاب مناسب مقایسه کنید.

اولین رزرو شما از این مجموعه آنلاین شامل کد تخفیف فلایتیو است و فرقی نمیکند شما از کدام گزینه برای سفر خود استفاده کنید. پرواز، قطار یا اتوبوس شامل کد تخفیف هستند و برای کاربران قابل استفاده اند.

کد تخفیف فلایتیو باید هنگام استفاده توسط مشتریان بررسی شود تا دارای اعتبار باشد. این کدها برای زمانبندی های خاص در نظر گرفته میشوند و دارای کد انقضا و اعتبار هستند.

برای رزرو اتوبوس هم میتوانید از فلایتیو اقدام کنید. مشتریان میتواند از 650 سامانه مسافربری ترمینال برای مقصد های خود همراه با کد تخفیف فلایتیو بلیط رزرو و تهیه کنند و صندلی دلخواه خود را داشته باشند.

برای داشتن سفری بدون دغدغه، ایده آل، به صرفه و دلچسب به فلایتیو سر بزنید و از جشنواره ها، کوپن های تخفیفی، قرعه کشی ها و کد تخفیف فلایتیو استفاده کنید.