بن تخفیف 30 درصدی فروشگاه کتاب صوتی و پادکست شنوتو

با استفاده از این کد تخفیف می توانید اشتراک 3 ماهه فروشگاه آنلاین کتاب صوتی و پادکست شنوتو را 30 درصد ارزان تر تهیه نمایید. لازم به ذکر است که برای خرید اشتراک ابتدا باید عضو سایت شنوتو شوید.

برای ورود به سایت شنوتو روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

30 درصد تخفیف خرید اشتراک از مرجع آنلاین پادکست، موسیقی و کتاب صوتی شنوتو

پس از ورود و ثبت نام در وب سایت شنوتو و با وارد کردن این کد تخفیف در قسمت شنوتوپلاس می توانید برای خرید اشتراک 6 ماهه از این فروشگاه، از 30 درصد تخفیف بهره مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف هم برای خرید اول و هم برای خرید های غیر اول از این سامانه قابل اعمال می باشد. برای ورود به سایت شنوتو می توانید روی سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

طرح تخفیف 40 درصدی خرید اشتراک 3 ماهه از وب سایت شنوتو

پس از ثبت نام و ورود به سایت فروشگاه آنلاین کتاب صوتی و پادکست شنوتو و با وارد کردن این طرح تخفیف می توانید اشتراک 3 ماهه شنوتو را با 40 درصد تخفیف خریداری کنید و از محصولات صوتی این سامانه لذت ببرید. برای ورود به سایت شنوتو کافی است که روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

کد تخفیف شنوتو

سلام و درود فراوان خدمت مخاطبین همیشگی. در این مطلب با کد تخفیف شنوتو همراه شما عزیزان خواهیم بود و از صمیم قلب امیدواریم که از این کد تخفیف استثنایی که فقط برای شما مخاطبین نت کارت گرداوری و تهیه شده است راضی و خشنود باشید.

در این مطلب قصد معرفی وب سایت و کد تخفیف شنوتو به معدود نفراتی که هنوز با این وب سایت آشنا نشده اند را داریم. شنوتو نام بسیار گیرایی دارد و همانطور که از نام این وب سایت پیداست وب سایتی با محتوای مطالب شنیدنی می باشد. حال این مطالب شنیدنی شامل چه موارد و دسته بندی هایی می شوند را ادامه بصورت تمام و کمال خدمت شما همراهان گرامی خواهیم گفت.

شنوتو در واقع یک وب سایت برای انتشار، پخش، به اشتراک گذاری، دانلود و خرید فایل های صوتی یا همان پادکست ها و همچنین کتاب های صوتی در محیط وب و موبایل می باشد. در واقع اگر در محل زندگی و یا کار خود فضای کافی را برای نگهداری چندین جلد کتاب ندارید همین حالا با کد تخفیف شنوتو حساب کاربری خود را ایجاد و از این آرشیو غنی که دارای بیش از پنجاه هزار دقیقه فایل صوتی می باشد بهره ببرید.

هدف اصلی ما از ایجاد کد تخفیف شنوتو و این مطلب نیز معرفی این وب سایت برای آن دسته از کاربرانی که یا فضای کافی برای نگهداری چندین جلد کتاب را ندارند و یا آن دسته از کاربرانی که به دنبال بهره بردن از دقیقه به دقیقه وقت خود با کتاب و کتابخوانی می باشند، تهیه و تنظیم شده است.

اکثر افراد جامعه که شامل من و شما که درحال حاضر حین خواندن این مطلب می باشید در طول روز وقت های طلایی زیادی را به سادگی و بیهوده از دست می دهیم. شاید بپرسید چطور و کجا؟ زمان هایی مثل وقتی که در صف نانوایی و یا اتوبوس ایستاده ایم و یا زمانی که در تاکسی هستیم و ده ها دقیقه در طول روز که به این صبوری کردن های بیهوده به سادگی می گذرد. شما به راحتی با استفاده از کد تخفیف شنوتو و وارد شدن به این وب سایت و انتخاب یکی از کتاب های صوتی، نمایشنامه های صوتی و حتی مقاله های رادیویی قادر به پر کردن این زمان هایی که به بیهودگی می گذرند باشید.

در ابتدای مطلب و بعد از معرفی کد تخفیف شنوتو از واژه پادکست استفاده کردیم و شاید بعضی از شما همراهان گرامی با معنای آن آشنایی نداشته باشید. پادکست (Podcast) در واقع به مجموعه فایل های صوتی گفته می شود که از طریق محیط اینترنت بر روی رایانه ها، پخش کننده های موسیقی و تلفن های همراه در اختیار کاربران قرار می گیرد.

در قسمت بالای وب سایت شنوتو واژه دسته بندی در ابتدا نظر مخاطبین را به خود جلب می کند. وب سایت شنوتو یک دسته بندی تمام عیار برای کاربران خود ایجاد کرده است. از مدیریت و کارآفرینی، تاریخ و هنر، علم و تکنولوژی، گردشگری تا ورزش و زبان های خارجی این وب سایت مطالبش را دسته بندی کرده است تا کاربرانش در کمترین زمان ممکن به دسته بندی و مطلب مورد علاقه خود برسند. چند عنوانی که در بالا ذکر شد جزئی از دسته بندی پادکست این وب سایت می باشد و علاوه بر این دسته بندی، کتاب های صوتی و موسیقی نیز جزئی از دسته بندی های اصلی این وب سایت می باشند.

نحوه دریافت کد تخفیف شنوتو

برای دریافت و استفاده از کد تخفیف شنوتو در ابتدا می بایست این کد تخفیف را از بالای همین صفحه کپی کرده و به وب سایت شنوتو مراجعه کنید. در وب سایت شنوتو از طریق دسته بندی ها و یا بنر های صفحه اصلی وب سایت قادر به انتخاب و شنیدن پادکست ها خواهید بود و نکته قابل توجه ای که وجود دارد مربوط به رایگان بودن بخشی از این وب سایت می باشد؛ اما بخش اصلی و اکثر دسته بندی های این وب سایت برای کاربرانی که اشتراک شنوتو را دریافت می کنند در دسترس قرار دارد.

برای تهیه این اشتراک از منوی بالای وب سایت روی گزینه خرید اشتراک کلیک کنید. در مرحله بعد چهار پلن اشتراک 1 ماهه، 3 ماهه، 6 ماهه و یک ساله به شما نمایش داده خواهد شد و در پایین این قسمت نیز محل وارد کردن کد تخفیف شنوتو وجود دارد.

با کپی کردن کد تخفیف شنوتو در این قسمت و انتخاب روش پرداخت به درگاه های پرداختی مربوطه راهنمایی خواهید شد.