تخفیف 10 درصدی خرید اشتراک از اپ استور سیب اپ

برای استفاده از 10 درصد تخفیف خرید اشتراک از اپ استور ویژه کاربران IOS با نام سیب اپ، می توانید از این بن تخفیف بهره ببرید. برای این کار باید وارد وب سایت یا اپلیکیشن سیب اپ شوید و حساب کاربری بسازید. برای ورود به وب سایت این پلتفرم روی گزینه سایت مقصد کلیک نمایید.

فعلا معتبر

20 درصد تخفیف تمدید اشتراک سیب اپ از پیشنهاد تخفیف دار دیجی کالا

برای دریافت 20 درصد تخفیف اشتراک وب سایت و اپلیکیشن سیب اپ، می توانید وارد سایت دیجی کلاب و بخش پیشنهاد تخفیف دار شوید و با 25 امتیاز 30 درصد تخفیف برای تمدید اشتراک سیب اپ از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا دریافت کنید. لازم به ذکر است که این تخفیف فقط برای یک بار قابل استفاده است. برای ورود به بخش پیشنهاد تخفیف دار دیجی کالا و دریافت بن تخفیف روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

30 درصد تخفیف تمدید اشتراک سیب اپ از پیشنهاد تخفیف دار دیجی کالا

برای دریافت 30 درصد تخفیف اشتراک وب سایت و اپلیکیشن سیب اپ، کافی است وارد سایت دیجی کلاب شده و وارد بخش پیشنهاد تخفیف دار شوید و با استفاده از 25 امتیاز خود 30 درصد تخفیف برای تمدید اشتراک سیب اپ از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا دریافت کنید. برای ورود به سایت دیجی کالا روی گزینه سایت مقصد کلیک نمایید.

فعلا معتبر

کد تخفیف سیب اپ

خیلی از افراد در ایران از گوشی ها و تبلت های آیفون استفاده میکنند اما متاسفانه در چند سال اخیر دارندگان این محصولات با مشکلات زیادی برای دریافت اپلیکیشن های آیواس مواجه هستند و برای استفاده آن ها با دردسر های زیادی روبه رو شده اند.

خبر خوبی که در این مقاله درباره آن بیشتر خواهید خواند این است که خوشبختانه یک اپ استور ایرانی به نام سیب اپ در حال ارائه خدمات در این زمینه به مشتریان خود است و در این حوزه هم بسیار موفق بوده و توانسته اعتماد تعداد زیادی از کاربران خود را جلب کند.

کد تخفیف سیب اپ هم که به کاهش هزینه های کاربران کمک میکند در جهت رفاه حال مشتریان عزیز تدارک دیده شده است تا از هزینه های آن ها کاسته شود.

اپ استور ایرانی سیب اپ از سال 1394 فعالیت خود را شروع کرده است و به دارندگان محصولات آیواس برای تهیه اپلیکیشن های مورد نیازشان در یک محیط امن و با قیمت های پایین همراه کد تخفیف سیب اپ کمک کرده است و به پرطرفدارترین مجموعه بین کاربران تبدیل شده است.

شما در سیب اپ میتوانید به بیش از 30 هزار اپلیکیشن خارجی که ارزش آن ها معادل بیشتر از 50 هزار دلار است دسترسی داشته باشید و در کنار آن کد تخفیف سیب اپ را هم استفاده کنید. در این مجموعه نیز شما میتوانید اپلیکیشن های ایرانی متنوع زیادی را هم در اختیار داشته باشید.

در ادامه این مقاله درباره آیتم کاربردی کد تخفیف سیب اپ و امکانات این سایت اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد.

نحوه دریافت کد تخفیف سیب اپ

سیب اپ با بسیاری از کسب و کارهای داخلی مانند اسنپ، تپسی، آپارات، همراه اول، دیجی کالا و غیره در حال همکاری است و خدمات با کیفیت خود را به آن ها نیز عرضه میکند و بین آن ها کاملاً شناخته شده است.

شما در سیب اپ در کمترین زمان ممکن میتوانید از به روزترین اپلیکیشن های آی او اس استفاده کنید. تا به امروز بیشتر از 70 میلیون اپلیکیشن توسط کاربران سیب اپ دانلود و استفاده شده است و این نشان دهنده اعتماد آن ها به این مجموعه است البته کد تخفیف سیب اپ هم از آیتم های پر طرفدار کاربران است که میتوانند از آن استفاده کنند.

سرعت دانلود بالا در محیط سیب اپ و رها شدن از دردسرهای اپ استور از مواردی است که کاربران را مشتاق استفاده از امکانات این سایت کرده است و در کنار آن ها هم گزینه کد تخفیف سیب اپ است که همه چیز را برای دسترسی کاربران آسان تر و لذت بخش تر کرده.

گستردگی برنامه ها و بازی ها در سیب اپ بسیار بالا است و تحریم اپلیکیشن های ایرانی بوسیله اپ استور اپل هم توسط سیب اپ رفع شده است. کاربران میتوانند برای خرید اشتراک سیب اپ از کد تخفیف سیب اپ استفاده کنند و با ورود به سایت اصلی این کد را دریافت نمایند.

در سیب اپ دیگر نیازی به گیفت کارت و یا اپل آیدی برای دسترسی به برنامه ها نیست و با کد تخفیف سیب اپ هم استفاده از اپلیکیشن های پولی بسیار ارزان و به صرفه تمام میشود. صاحبان مشاغل و فروشگاه هایی هم که میخواهند اپلیکیشن های خود را در یک فضای مطمئن و پر بازدید و مخاطب منتشر کنند میتوانند از امکاناتی که سیب اپ در اختیار آن ها میگذارد استفاده نمایند و کد تخفیف سیب اپ را هم داشته باشند.

خرید اشتراک سیب اپ برای کاربران آن بسیار به صرفه میباشد و آن ها میتوانند تمامی برنامه های ضروری و یا موارد دلخواهشان را با کد تخفیف سیب اپ دانلود و استفاده کنند. تیم پشتیبانی این مجموعه آنلاین هم در کنار تمامی کاربران است و با سرعت بسیار بالا سعی در رفع سؤالات و مشکلات آن ها دارد.

انتشار آسان اپلیکیشن ها، دسترسی به میلیون ها کاربر آی او اس و درآمد زایی بالا همه و همه در بستر سیب اپ برای افراد فراهم شده است. شما میتوانید با ورود به سایت این برنامه را دانلود کنید و یا از آن بر روی سایت استفاده کنید و در هر زمان و مکان به اپلیکیشن های به روز شده دسترسی داشته باشید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات ارائه شده در این بستر و همینطور اطلاع از کد تخفیف سیب اپ و گرفتن اشتراک با صرف کمترین هزینه به سایت آن مراجعه نمایید و یا این برنامه را دانلود کنید.