کسب امتیاز رایگان در سامانه سبکتو با کد معرف

با وارد کردن این کد معرف در صفحه امتیازات وب سایت سبکتو و ثبت کد می توانید 3 امتیاز رایگان کسب کنید. با استفاده از امتیازهای خود در اپلیکیشن و یا وب سایت سبکتو می توانید اشتراک تهیه نمایید. با معرفی این سامانه به دوستان و آشنایان می توانید امتیازهای بیشتری به دست آورید. برای ورود به سامانه عرضه کتاب های صوتی و الکترونیک سبکتو و مشاهده محصولات آن می توانید روی سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

50 درصد تخفیف ویژه خرید کتاب صوتی و الکترونیک از سبکتو

با این بن تخفیف می توانید محصولات سامانه سبکتو را 50 درصد ارزان تر تهیه کنید. لازم است توجه داشته باشید که این بن تخفیف فقط برای استفاده در اپلیکیشن سبکتو می باشد و برای وب سایت قابل استفاده نیست. همچنین تنها برای اولین خرید از این پلتفرم قابل استفاده است. برای مشاهده و دسترسی به انواع میکروکتاب، نانوکتاب، پادکست و میکرومقاله در پلتفرم سبکتو روی سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

30 درصد آفر ویژه خرید اشتراک از وب سایت سبکتو

با وارد کردن این کد تخفیف می توانید از 30 درصد تخفیف وب سایت و اپلیکیشن سبکتو برخوردار شوید. با این کوپن تخفیف، قادر خواهید بود که اشتراک 1، 3 ،6 و 12 ماهه از سبکتو خریداری نمایید و به انواع کتابهای میکرو، نانو، پادکست، میکرو مقاله دسترسیی داشته باشید. برای ورود به سبکتو کافی است که روی سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

کد تخفیف سبکتو

سلام و درود خدمت همراهان و مخاطبین همیشگی نت کارت. در این مطلب قصد معرفی کد تخفیف سبکتو و آشنایی بیشتر با یک وب سایت انرژی بخش که در ساخت هرچه بهتر، شاداب تر و موفق تر روزها و زندگی هایمان کمک بسیار زیادی می کند. در ادامه به راه های معرفی شده توسط این وب سایت و چگونگی استفاده از کد تخفیف سبکتو را خواهیم پرداخت.

وب سایت سبکتو همان طور که از نامش پیداست با سبک زندگی افرادی که این وب سایت را دنبال می کنند سرکار دارد و سعی بر اصلاح و تکراری نبودن آن و مهم تر از همه این موارد سعی در استفاده بهینه از زمان در طول روز و طی زندگی های روزمره مان را دارد. کد تخفیف سبکتو نیز مختص آن دسته از کاربرانی می باشد که خواهان تغییری در سبک زندگی و استفاده هرچه بهتر و بیشتر از وقت خود را دارند، تهیه و گردآوری شده است.

با معرفی کد تخفیف سبکتو به دوستان و آشنایان خود فرصت یکبار اصلاح عادت های بد و شادابی دوباره زندگی را به آن ها هدیه بدهید و شاید با همین کار کوچک اتفاقات بزرگ و بنیادی در زندگی شخصی رخ دهد. در این وب سایت به شما کاربران انگیزه و امید زندگی هدیه داده می شود تا باانرژی بالایی که از خود ایجاد می کنید روزهای خود را هرچه زیباتر و شاداب تر بسازید.

در وب سایت سبکتو در مورد سبک زندگی صحبت خواهد شد و در عمل این وب سایت شامل وب سایت های آموزشی نمی شود. سبکتو سعی بر معرفی و نمایش یک سبک زندگی موفق و شاد را دارد. این سبک زندگی می تواند از تغذیه تا راه اندازی یک کسب وکار همه را شامل شود. در این مطلب به معرفی میکرو مقاله و میکرو کتاب های نوشتاری و صوتی متنوع خواهیم پرداخت. همین حالا با استفاده از کد تخفیف سبکتو قادر به تهیه این میکرو مقاله و میکرو کتاب ها خواهید بود.

علاوه بر میکرو مقاله و کتاب شما قادر به استفاده کد تخفیف سبکتو در تهیه محصولی به نام نانو کتاب نیز هستید. میکرو کتاب و نانو کتاب درواقع خلاصه یک کتاب می باشند و این اجازه را به شما می دهد که در هرروز به راحتی بتوانید حداقل یک کتاب را کامل مطالعه کنید.

درواقع تمام مطالب بالا که شامل میکرو مقاله، نانو کتاب، پادکست و میکرو کتاب های صوتی و نوشتاری همه و همه با خرید اشتراک وب سایت سبکتو در دسترس خواهید بود. همچنین برای تهیه این اشتراک از طریق کد تخفیف سبکتو شما مخاطبین همیشگی نت کارت مبلغی از برگ خرید کل پرداختی را مهمان نت کارت باشید.

در بالا به کلمه میکرو کتاب اشاره شد. میکرو کتاب ها درواقع همان چکیده های کتاب های مختلف که بر اساس سبک زندگی امروز طراحی شده اند می باشد. ویژگی این دسته از مطالب نوشتاری و صوتی که با عنوان میکرو کتاب عرضه می شوند، دوری از اضافه نویسی و در اختیار گذاشتن دانش کتاب درزمانی کوتاه تر می باشد که قادر به خواندن و یا شنیدن حداقل روزانه یک کتاب باشید.

کد تخفیف سبکتو در وب سایت و اپلیکیشن سبکتو قابل استفاده می باشد و برای دانلود این اپلیکیشن برای تلفن های همراه با سیستم عامل اندروید می توانید به Google play و کاربرانی که سیستم عامل تلفن همراهشان آی او اس می باشد برای دریافت این اپلیکیشن می توانند به App store مراجعه کنند.

نحوه دریافت کد تخفیف سبکتو

برای استفاده از کد تخفیف سبکتو کافیست در بالای این نوشته کد تخفیف قرار داده شده را کپی کرده و به وب سایت مرجع (سبکتو) مراجعه کنید. در وب سایت سبکتو با انتخاب یکی از محصولات وب سایت و یا از طریق گزینه خرید اشتراک که در منوی بالای وب سایت قرار دارد قادر به تهیه اشتراک از این وب سایت شگفت انگیز خواهید بود.

اشتراک های این وب سایت به چهار بخش ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و سالیانه تقسیم می شوند. با انتخاب یکی از این چهار گزینه و وارد کردن تلفن همراه خود به صفحه نهایی کردن سفارش و وارد کردن کد تخفیف مسیریابی خواهید شد. در این قسمت با وارد کردن کد تخفیف سبکتو که در ابتدا آن را کپی کرده بودید درصدی تخفیف بر روی هزینه کل اشتراک شما لحاظ خواهید شد و با کلیک بر روی گزینه پرداخت به درگاه بانکی متصل خواهید شد.