خرید قسطی دیجی کالا تا سقف 20 میلیون تومان با اپلیکیشن دیجی پی

با نصب اپلیکیشن دیجی پی و ساخت حساب کاربری در آن می توانید حداکثر تا 20 میلیون تومان اعتبار خرید از فروشگاه آنلاین دیجی کالا دریافت کنید و اقدام به خرید کالا در دیجی کالا نمایید. لازم به ذکر است که بازپرداخت این خرید اقساطی بصورت اقساط 9 ماهه و 12 ماهه می باشد. همچنین توجه داشته باشید که برای استفاده از این طرح دو شرط لازم است:

1- سیم کارتی که فرد متقاضی با استفاده از آن در اپلیکیشن ثبت نام کرده است، باید به نام خودش باشد. 2- فرد متقاضی چک صیادی معتبری در سیستم بانک مرکزی به نام خود و یا افراد درجه یک خود داشته باشد.

با از دارا بودن این دو شرط ، پس از تأیید اعتبار سنجی دیجی پی ، شارژ و اعتبار خرید برای خرید اقساطی به فرد متقاضی تعلق می گیرد. برای ورود به وبسایت دیجی پی و کسب اطلاعات بیشتر می توانید روی گزینه سایت مقصد کلیک نمایید.

فعلا معتبر

دریافت اعتبار رایگان با پرداخت قبض در دیجی پی

با استفاده از این کد معرف و وارد کردن آن هنگام ثبت نام در اپ دیجی پی می توانید با پرداخت قبض و انجام تراکنش با استفاده از این اپلیکیشن، جایزه نقدی بصورت اعتبار و شارژ در اپلیکیشن دریافت کنید و با این اعتبار اقدام به خرید شارژ و بسته اینترنتی نمایید. برای این کار کافیست تا با کلیک روی سایت مقصد وارد سایت دیجی پی شده و در آن حساب کاربری بسازید.

فعلا معتبر

هدیه 50 هزار تومانی دیجی پی با شرکت در بازی کهکشان

با استفاده از این کد معرف در هنگام ثبت نام در اپلیکیشن دیچی پی می توانید از خدمات این اپلیکشن بهره مند شوید به این صورت که 1 سکه دریافت می کنید و با آن سکه می توانید در بازی کهکشان دیجی پی شرکت کنید و هر روز با انتخاب جعبه های شانس، بصورت شانسی تا حداکثر 50 هزار تومان هدیه نقدی دریافت کنید.

برای ورود به وبسایت دیجی پی و دانلود اپلیکیشن این سامانه می توانید روی گزینه سایت مقصد کلیک نمایید.

فعلا معتبر

کد تخفیف دیجی پی

این مقاله به معرفی سامانه ای اختصاص دارد که پرداخت های مجازی را پوشش میدهد و نام تجاری آن دیجی پی است.در قسمت دوم نیز در رابطه با طرح های تخفیفی این برنامه و کد تخفیف دیجی پی میخوانید.با ما همراه باشید.

همانطور که میدانید در زندگی امروزی همه ما بیشتر پرداخت ها مثل هزینه آب ، برق ، گاز ، تلفن ، هزینه تلفن همراه ، پرداخت اقساط و کارهای بانکی ، انتقال وجوهات و غیره از طریق پرداخت آنلاین انجام میگیرد و این خود باعث صرفه جویی در زمان ، انرژی و هزینه ها میشود.

در اسفند سال 1397 اولین نسخه از اپلیکیشن دیچی پی رونمایی شد و از آن زمان کاربران بسیار زیادی در حال استفاده از خدمات این مجموعه آنلاین میباشند.دیجی پی که از زیر مجموعه های دیجی کالا است ضمن اینکه یک اپلیکیشن پرداخت موبایلی است و خدمات زیادی را در این زمینه به کاربران خود ارائه میکند به آن ها این امکان را نیز می دهد تا خرید اقساطی از دیجی کالا را نیز داشته باشند.

کد تخفیف دیجی پی نیز از جمله طرح های دیگر این مجوعه است و توانسته تمایل کاربران را به استفاده از این اپلیکیشن افزایش دهد.پرداخت هوشمند و به روز شده نیز یکی دیگر از مواردی است که توانسته است این امکان را برای تمام وبسایت های خرید آنلاین خدمات و محصولات فراهم کند تا بتوانند به کاربران خود یک تجربه امن و با کمترین خطای حین پرداخت را عرضه کنند.

از آنجایی که اینترنت و استفاده از آن نیز در حال حاضر بخش جدایی ناپذیر زندگی ما هستند شما میتوانید با استفاده از این اپلیکیشن بسته اینترنتی و همینطور شارژ خرید کنید و از کد تخفیف دیجی پی نیز استفاده کنید.کافی است این برنامه را بر روی گوشی خود دانلود کنید و از امکانات فراهم شده به راحتی استفاده کنید.

نحوه دریافت کد تخفیف دیجی پی

شما با ورود به سایت اصلی دیجی پی و دانلود این اپلیکیشن ابتدا شماره تلفن همراه خود را وارد میکنید و سپس کد احراز هویتی که برای شما اس ام اس میشود را هم وارد کرده و مستقیماً وارد فضای کاربری این اپلیکیشن میشوید.

خرید شارژ ، بسته اینترنت ، خرید اقساطی ، کارت به کارت ، پرداخت قبض ، استعلام جریمه ، خیریه ، و آیتم بیشتر در صفحه اصلی به چشم میخورد و شما میتوانید این خدمات را از دیجی پی دریافت کنید.شما با وارد کردن کارت یا کارت های بانکی خود و ذخیره آن ها می توانید در کمترین زمان ممکن و به صورت کاملاً امن و مطمئن از آیتم های مختلف این برنامه استفاده کنید.

خرید از سایت معتبر و شناخته شده دیجی کالا نیز با دریافت اعتبار خرید در سقف های مختلف قیمت برای کاربران عزیز در نظر گرفته شده است و شما با ثبت نام و دریافت اعتبار میتوانید از آن ها استفاده کنید.

از طرفی دیگر شما میتوانید هر روز در این اپلیکیشن بازی کنید و کد تخفیف دیجی پی بگیرید.شما روزانه میتوانید با امتیاز گرفتن در این بازی ها اعتبار نقدی هم دریافت کنید و مثلاً با انتخاب جعبه های شانس در بازی کهکشان ها روزانه هدیه های نقدی را به آسانی از آن خود کنید.

کد تخفیف دیجی پی در سقف های مختلفی از قیمت برای کاربران در نظر گرفته شده است و شامل تمامی خدمات ارائه شده در این اپلیکیشن میباشد.جشنواره های بازی دیجی پی نیز با هدف رضایت مشتریان و کاربران طراحی شده اند و شما میتوانید در آن ها خودتان جایزه دلخواه خودتان را انتخاب کنید و از جوایز نفیس دیجی پی استفاده کنید.

در خرید اقساطی از این سامانه شما دیگر نیازی به ضامن ندارید و حداکثر میتوانید تا سقف 10 میلیون تومان اعتبار دریافت کنید.در جشنواره های مختلف در فصول مختلف سال نیز میتوانید از کد تخفیف دیجی پی استفاده کنید و روزانه در سقف های مختلف قیمت به قید قرعه از جوایز استفاده کنید.

با پرداخت هر قبض از دیجی پی شما میتوانید اعتبار هدیه بگیرید و در سقف های مختلف قیمت جایزه دریافت کنید.

کد تخفیف دیجی پی دارای تاریخ انقضاست و کاربران باید هنگام استفاده از آن به اعتبار این تخفیفات توجه نمایند.این تخفیفات در صورت منقضی شدن هیچ گونه ارزشی ندارند.

در کنار تمامی این آیتم های خدماتی شما میتوانید گزارش کامل تراکنش های خود را به صورت آنلاین و کاملاً دقیق داشته باشید. پرداخت قبض سازمان مالیات هم با این برنامه در کمترین زمان ممکن امکان پذیر است.

با استفاده از کوپن و کد تخفیف دیجی پی شما میتوانید هزینه کمتری صرف کنید و در یک فضای ایمن و حرفه ای با صرفه جویی در زمان از خدمات در نظر گرفته شده در این فضا استفاده کنید.برای اطلاعات بیشتر دیچی پی را بر روی گوشی هوشمند خود دانلود کنید.