تا حداکثر 20 درصد تخفیف با خرید تلفن ثابت مجازی از سامانه دفترشما

با استفاده از این طرح ویژه تخفیف می توانید از سامانه خدمات تلفن های مجازی دفترشما، تا حداکثر20 درصد تخفیف دریافت کنید. لازم به ذکر است که این بن تخفیف فقط مخصوص خرید سرویس خط تلفن ثابت مجازی و منشی تلفنی می باشد که برای خرید پلن 3 ماهه، 8 درصد تخفیف و برای خرید پلن 6 ماهه این سرویس، 13 درصد تخفیف و برای خرید پلن یکساله، 20 درصد تخفیف اعمال می گردد. همچنین توجه شود که این کد تخفیف قابلیت استفاده برای پلن های تماس خارجی را ندارد.

برای ورود به سامانه دفتر شما و اطلاعات بیشتر روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

25 درصد آفر ویژه خرید خط تلفن ثابت تهران از سامانه دفتر کار مجازی دفترشما

با استفاده از این کد تخفیف می توانید از طرح 25 درصد تخفیف وب سایت خدمات تلفن های مجازی دفترشما ویژه خرید خط ثابت تهران به علاوه خدمات تلفن گویا، منشی و مرکز تماس بهره مند شوید. لازم است بدانید که دفترشما امکانی را فراهم کرده تا صاحبان مشاغل به مدت 15 روز برای آشنایی با ویژگی ها و مزایای دفتر کار مجازی بطور رایگان از خدمات این سامانه استفاده کنند.

برای ورود به وب سایت دفترشما و آگاهی از بسته های مختلف این سامانه می توانید روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

بن تخفیف 25 درصدی دفتر شما ویژه خرید خط تلفن ثابت با کد تهران

با ورود به وب سایت سامانه خدمات تلفن های مجازی با نام دفترشما و ایجاد حساب کاربری در آن می توانید از خدمات جذاب این سامانه بهره مند شوید و با وارد کردن این کد تخفیف می توانید از 25 درصد تخفیف برای خرید خط ثابت تلفن با کد تهران و سرشماره 2 استفاده کنید که قابلیت تلفن گویا (سانترال مجازی)، فکس اینترنتی و منشی را دارا می باشد.

همچنین لازم به ذکر است که خط تلفن مجازی دفترشما صندوق صوتی دارد و امکان تعریف تا حداکثر 32 تلفن داخلی روی یک خط برای آن وجود دارد. برای ورود به وب سایت دفترشما می توانید روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

کد تخفیف دفترشما

در این مقاله قصد داریم شما را با یک شرکت دانش بنیان که هدف آن عرضه و ارائه خدماتی مثل مرکز تماس مستقیم، منشی مجازی و سرویس تلفن های گویا است آشنا کنیم. دفترشما نام این مجموعه است که از سال 1383 شروع به فعالیت کرده و به تهیه و تولید خدمات نرم افزاری و سخت افزاری می پردازد.

عرضه بسترهای ارتباطی به روز به کسب و کارها در سراسر کشور هدف اصلی دفترشما است و کد تخفیف دفترشما هم از آیتم هایی است که در ادامه درباره مزیت های آن به هنگام استفاده از این مجموعه بیشتر خواهید خواند.

فناوری ارتباطات و اطلاعات از رکن های اساسی خدمات دفترشما به کاربران خود است بنابراین تیم های شبکه نویسی، برنامه نویسی، اپراتوری، بازاریابی و فروش با تخصص های ویژه خود در هر کدام از این بخش ها مشغول به سرویس دهی به مشتریان خود هستند.

تولید نرم افزار اتوماسیون های اداری، نرم افزار مدیریت ناوگان های دریایی و راه اندازی پرتال های دفتری از توانایی های تیم های پویا و کاربلد دفترشما است که در کنار همه این خدمات کد تخفیف دفترشما هم آیتمی است که برای کاهش هزینه های کاربران مورد استفاده قرار میگیرد.

کد تخفیف دفترشما در کنار خدماتی که ارائه میدهد شبانه روز در تلاش است تا در ایجاد و گسترش خدمات پایدار و ارزشمند به مشتریان خود فعالیت داشته باشد و با هزینه های مناسب بستر به روز شده کسب و کار را برای متقاضیان آن فراهم کند.

نحوه دریافت کد تخفیف دفترشما

دریافت خدمات تلفن های مجازی از این سامانه دارای کد تخفیف دفترشما است و شما میتوانید این خدمات را با قیمت خیلی کم دریافت کنید. این تخفیف مخصوص خرید خط تلفن گویا و منشی مجازی است که برای کاربران در دسترس قرار گرفته است.

کد تخفیف دفترشما در مناسبت های خاص مثل یلدا، نوروز و اعیاد و غیره بر روی محصولات ارائه شده و در سقفهای مختلف سعی شده است تمام امکانات این مجموعه با کد های تخفیفی پوشش داده شوند.

تمامی افراد حقیقی و حقوقی و صاحبین مشاغل دورکار نیز میتوانند از برنامه های دفترشما با هر وضعیت اقتصادی استفاده کنند چون قیمت های عرضه شده برای استفاده همگان مناسب میباشد.

کد تخفیف دفترشما دارای محدوده زمانی برای اعتبار است و هنگام استفاده از این کد ها باید به زمان انقضا و اعتبار توجه شود. شما میتوانید از طریق سایت دفتر شما دفتر کاری مجازی خودتان را هم راه اندازی کنید و از کد تخفیف در سفارش اولتان بدون محدودیت استفاده نمایید.

بر روی محصولاتی که در این سایت برای کاربران قابل استفاده است تست رایگان هم وجود دارد و مشتری میتواند مثلا برای 15 روز محصول مورد نظرش را به شکل آزمایشی استفاده کند و پس از رضایت اقدام به خریداری کند.

تهران و سایر شهرستان ها که از سرویس های این سامانه استفاده میکنند در پارت های مختلف از کد تخفیف دفترشما بهره میبرند و میتوانند هزینه های خود را کاهش دهند.

با ورود کاربر به صفحه اصلی و معتبر دفترشما منوی خدمات، تعرفه ها و خرید، بلاگ، درباره دفترشما و مطالب بیشتر به نمایش در می آید. با استفاده از این سایت دیگر نیاز به استخدام منشی برای کار خود ندارید و با کد تخفیف دفترشما میتوانید با قیمت مناسب ماهانه 109 هزار تومان یک منشی حرفه ای داشته باشید.

تلفن گویای این سایت یک سامانه گویای 24 ساعته است، خط مورد نظر در 1 دقیقه قابل اتصال است و امکان ساخت منوهای تو در تو هم وجود دارد. سرویس منشی مجازی نیز قابلیت تشخیص شماره تلفن ثابت تهران با سرشماره 2 را دارد و در ساعات اداری این منشی پاسخگو است. افراد میتوانند سایر امکاناتی که این سایت در اختیار کاربران قرار میدهد را با دیدن از آن مقایسه و دیدن کنند.

فریلنسرها و افراد فعال در حوزه استارتاپ ها و شرکت های کوچک و مایل به رشد و گسترش در هر جای ایران میتوانند با استفاده از خدمات دفترشما دفتر مجازی خود را به شکل پویا فعال کنند و برای کاهش هزینه ها هم از کد تخفیف دفترشما استفاده کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره کد تخفیف دفترشما و ابزارها و امکاناتی که این مجموعه میتواند در اختیارتان قرار دهد به آن سر بزنید و زمینه را برای فعالیت های مجازی خود فراهم کنید.