کوپن 10 هزار تومانی اپلیکیشن تزول

از طریق این کد تخفیف مشتریان سوپر مارکت اینترنتی تزول می توانند از 10 هزار تومان تخفیف بهره مند شوند. لازم به ذکر است که این کوپن فقط برای خرید های بالای 30 هزار تومان از اپلیکیشن تزول می باشد. همچنین در صورتیکه سفارش شما، اولین سفارش از این فروشگاه باشد، اعمال می شود. توجه داشته باشید که سوپر مارکت تزول فقط برای شهر تهران فعال است.

برای مشاهده محصولات این فروشگاه و کسب اطلاعات بیشتر می توانید روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

تخفیف 20 هزار تومانی فروشگاه آنلاین تزول

با این بن تخفیف می توانید از 20 هزار تومان تخفیف از تزول مارکت برخوردار شوید. این بن تنها برای اولین خرید از تزول فعال است. لازم به ذکر است که شرط اعمال شدن این بن تخفیفی، خرید بالای 60 هزار تومان می باشد.

همچنین توجه کنید سوپر مارکت آنلاین تزول تنها برای شهر تهران فعال است.برای مشاهده محصولات و کسب اطلاهات بیشتر می توانید روی سایت مقصد کلیک کنید تا وارد سایت شوید.

منقضی شده

15 هزار تومان تخفیف سوپر مارکت تزول

با استفاده از این بن تخفیف، می توانید 15 هزار تومان تخفیف برای خرید از فروشگاه تزول دریافت کنید. این بن هم برای سایت و هم برای اپلیکیشن تزول می تواند مورد استفاده قرار گیرد.شرط اعمال این بن تخفیف، به این صورت است که تنها برای اولین خرید بالای 70 هزار تومان می باشد.

لازم به ذکر است که این بن تنها برای 500 نفر اول می تواند اعمال شود. پس فرصت را از دست ندهید و برای اینکه جزو 500 نفر اولی باشید که می خواهید اولین خرید بالای 70 هزار تومان از تزول داشته باشید روی گزینه سایت مقصد کلیک نمایید.

منقضی شده

کد تخفیف تزول

تزول یک سوپر مارکت آنلاین است و قصد داریم در این مطلب این فروشگاه و کد تخفیف تزول را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

همانطور که میدانید مفهموم زمان در دنیای مدرن و ماشینی امروز برای ما بسیار مهم و با ارزش است و همه تمایل دارند فعالیت های خود را در کمترین زمان ممکن انجام دهند و تا جای ممکن از اتلاف وقت جلوگیری کنند.

یکی از کارهایی که اغلب ما انجام میدهیم خرید از سوپرمارکت و تهیه اقلامی است که روزانه ممکن است پای ما را بیشتر از یک بار به سوپر مارکت محله بکشاند؛ اما خوشبختانه سایتی به نام تزول توانسته است شرایطی را برای کاربران خود مهیا کند تا دیگر نیازی نباشد از فعالیت های مهم خود بزنند و برای خرید دائما از منزل یا محل کار خود بیرون بروند.

با تزول میتوانید از سوپر مارکت محله خودتان و یا فروشگاه های نزدیک محلی که حضور دارید سریع و آنلاین خرید کنید و سفارشتان را با پیک رایگان در محل مورد نظر دریافت کنید. تزول در غالب اپلیکیشن قابل نصب بر روی تلفن همراه هم هست و کافی است این برنامه را از بازار دانلود کنید و ویترین کامل محصولات سوپرمارکت مورد نظرتان را ببینید و انتخاب کنید.

کد تخفیف تزول که در بخش بعدی بیشتر درباره آن خواهید خواند هم آیتمی است که منجر به یک خریده با صرفه برای شما خواهد شد. کافی است پس از باز کردن این برنامه بر روی گوشی تلفن همراه خود موقعیت خود را در قسمت انتخاب محدوده وارد کنید و پس از آن هر آنچه نیاز دارید را در سبد خرید خود وارد نمایید.

نحوه دریافت کد تخفیف تزول

در صفحه اصلی این اپلیکیشن در قسمت بالای صفحه بخش های مواد غذایی اصلی، لبنیات و صبحانه، نوشیدنی ها، کنسرو ها و غذاهای آماده، شیرینی و تنقلات، شوینده و بهداشتی، لوازم مصرفی و فرهنگی مشخص شده است و دیگر کار برای شما راحت است یعنی با توجه به محصول مورد نظرتان دیگر لازم نیست زمان زیادی را به دنبال آن بگردید در ضمن همراه با کد تخفیف تزول خرید به صرفه تری هم خواهید داشت.

تزول اکثریت مناطق 22 گانه تهران را پوشش میدهد و تحویل سریع را برای شما تضمین میکند. همچنین سفارش های بالای 40 هزار تومان از این فروشگاه شامل ارسال رایگان میشود و دیگر نیازی نیست هزینه ای برای پیک پرداخت شود.

کد تخفیف تزول در جلب رضایت و تمایل به خرید مشتریان خود بسیار موفق عمل کرده است و این تخفیفات بر روی تمامی دسته بندی محصولات اعمال میشود؛ بنابراین میتوانید با خرید از تزول از مخارج خود بکاهید و به جای آن محصول یا محصولات دیگری را خریداری کنید.

سفارشات آنلاین که شامل کد تخفیف تزول هم میشوند سقف های مختلفی از قیمت را دارا هستند و در برخی موارد شما میتوانید بدون محدودیت از آن استفاده کنید. شرایط استفاده از کد تخفیف تزول بر روی محصول برای شما توضیح داده شده است و میتوانید آن ها را مطالعه کنید.

پرداخت هزینه خرید مطابق میل مشتریان محترم انجام میشود. پرداخت آنلاین، کارت به کارت و یا نقدی با توجه به درخواست و تمایل شما صورت میگیرد. همکاران ما حداکثر همکاری را با مشتریان برای داشتن خرید رضایت بخش آن ها دارند.

در تزول برند های شناخته شده و با کیفیت گلچین شده اند و شما میتوانید با خیال راحت از طریق این فروشگاه اینترنتی که رابط شما و سوپر مارکت مورد نظرتان است خرید کنید و از کد تخفیف تزول هم استفاده نمایید.

در بخش محصولات پر فروش هم میتوانید محصولاتی که رضایت و اطمینان مشتریان دیگر را جلب کرده ببینید و همینطور آن ها را از نظر قیمت و کیفیت مقایسه کنید. ویترین این فروشگاه اینترنتی بسیار کامل است و هر آنچه از خوار و بار گرفته تا محصولات بهداشتی و کالاهای فرهنگی و غیره با تنوع بسیار بالا برای شما به نمایش درآمده است.

شما میتوانید با استفاده از کد تخفیف تزول از بهترین برند ها چه داخلی و چه خارجی خرید کنید و یک خرید اینترنتی سریع و آسان را تجربه کنید. کیفیت، تنوع، به صرفه بودن و کاهش اتلاف وقت از آیتم هایی است که در تزول به چشم میخورد و میتوانید آن ها را با هم داشته باشید.

برای شناخت بیشتر این سوپر مارکت و آشنایی با کد تخفیف تزول به سایت اصلی آن بروید و یا برای استفاده همیشگی و در دسترس آن اپلیکیشن تزول را بر روی تلفن همراه خود دانلود کنید. شما میتوانید با داشتن اشتراک این فروشگاه از جشنواره ها و تخفیفات آن هم در زمان های مشخص اطلاع داشته باشید. هنگام استفاده از کد تخفیف تزول نیز از اعتبار آن کسب اطلاع کنید.