آفر 30 هزار تومانی بیمه شخص ثالث بیمیتو

این کد تخفیف برای اولین خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث از سایت بیمیتو قابل استفاده استو شامل 30 هزار تومان تخفیف می باشد. لازم به ذکر هست که این طرح تنها برای دارندگان سیم کارت های رایتل که شماره تلفن آن ها با 092 آغاز می شود اعمال می گردد. برای دریافت این تخفیف ابتدا باید وارد سایت بیمیتو شده، شماره تلفن همراه و اطلاعات بیمه نامه خود را وارد کنید تا پیامک حاوی کوپن تخفیف را دریافت نمایید. برای این کار روی سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

75 هزار تومان تخفیف بیمه بدنه از بیمیتو

با استفاده از این طرح تخفیفی می توانید از 75 هزار تومان تخفیف برای بیمه بدنه بهره مند شوید. دقت داشته باشید که ابن کد تنها برای سفارش اول از بیمیتو قابل استفاده است و تنها دارندگان سیم کارت های رایتل امکان دریافت این کد تخفیف را دارا می باشند. به این صورت که ابتدا وارد سایت بیمیتو شده و با ثبت نام در آن و وارد کردن شماره موبایل رایتل خود، پیامکی حاوی کوپن تخفیف را دریافت میکنند.

برای ورود به سایت بیمیتو و کسب اطلاعات بیشتر روی سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

خرید بیمه از بیمیتو با حداکثر 80 هزار تومان تخفیف

سایت بیمیتو برای اولین خرید بیمه نامه، تخفیفی تا سقف 80 هزار تومان ارائه کرده است. لازم به ذکر است که این کد ویژه به تفکیک شامل:

 • 80 هزار تومان آف برای خرید برای بیمه کرونا
 • 75 هزار تومان آف برای برای خرید بیمه خودرو
 • 50 هزار تومان آف برای برای خرید بیمه شخص ثالث
 • 25 هزار تومان آف برای صدور بیمه عمر، پس انداز و موتورسیکلت
 • 25 هزار تومان آف برای برای خرید بیمه مسئولیت پزشکان
 • 20 هزار تومان آف برای خرید بیمه آتش سوزی و زلزله
 • 15 هزار تومان آف برای خرید انواع بیمه نامه مسافرتی

  برای ورود به وب سایت بیمیتو و کسب اطلاعات بیشتر می توانید روی گزینه سایت مقصد کلیک نمایید.

 • فعلا معتبر

  کد تخفیف بیمیتو

  در ابتدا میخواهیم شما را با وبسایت آنلاین بیمیتو آشنا کنیم، سامانه ای که در آن مقایسه و خرید آنلاین بیمه انجام میشود. در هر لحظه از شبانه روز و در هر موقعیت جغرافیایی که باشید می توانید آنلاین بیمه بخرید و یا سؤالات خود را در این زمینه پاسخ دهید.

  در قسمت بعدی این مطلب نیز درباره کد تخفیف بیمیتو بیشتر خواهید خوانید تا خرید شما با توجه به شرایط مالیتان به صرفه تر باشد.

  امکان مقایسه بیش از ده ها شرکت بیمه از نظر کیفیت و قیمت در بیمیتو در 24 ساعت شبانه روز امکان پذیر است و به شما این امکان داده شده تا بتوانید از بین این تعداد شرکت های بیمه انتخابی بهتر و مناسب تر را داشته باشید.

  با ورود به وبسایت اصلی این فروشگاه متوجه خواهید شد که کلیه شرکت های بیمه معتبر فعال در سطح کشور قابل بررسی هستند و دیگر نیازی نیست به صورت حضوری به دفاتر مراجعه کنید و زمان و انرژی زیادی از دست بدهید. شما با چند کلیک ساده در این وبسایت میتوانید از کد تخفیف بیمیتو و امکاناتی که در زمینه بیمه برای شما فراهم شده استفاده کنید.

  اولین نوع پیدایش بیمه به قبل از سده نوزدهم برمیگردد و آن هم بیمه باربری دریایی بوده است. بعد از انقلاب صنعتی انواع دیگر بیمه شکل گرفتند. بیمه در ایران نیز در سال 1289 شمسی توسط احمد شاه قاجار پایه گذاری شد.

  خوشبختانه در حال حاضر تنوع شرکت های بیمه باعث شده است کیفیت نیز قابل مقایسه باشد و همینطور تمامی موارد بیمه ای مانند بیمه بدنه، آتش سوزی، مسافرتی، عمر، درمان تکمیلی و غیره پوشش داده شود.

  در ادامه با ما باشید تا در رابطه با کد تخفیف بیمیتو و شرایط استفاده از آن اطلاعات بیشتری پیدا کنید.

  نحوه دریافت کد تخفیف بیمیتو

  بیمیتو در شرایط و مناسبت های مختلف سعی کرده است جهت رفاه حال کاربران و مشتریان خود و همینطور صرفه جویی در مخارج آن ها از آیتم هایی استفاده کند که در ضمن بر روی تمامی پوشش های بیمه هم اعمال میشوند. کد تخفیف بیمیتو در درصد ها و سقف های مختلف از قیمت برای تمام مشتریان خود شرایط ایده آلی را در نظر گرفته است.

  کد تخفیف بیمیتو بر روی اولین خرید شما نیز در نظر گرفته شده است و شما میتوانید در صورت خرید هر نوع بیمه ای از آن استفاده کنید.

  در شرایط کرونایی که امروزه با آن دست به گریبان هستیم نیز بیمه کرونا همراه با کد تخفیف بیمیتو برای شما قابل استفاده است و در کنار شماست تا از خسارات وارده که بر اثر آن ایجاد شده است بکاهد و از دغدغه های مشتریان خود تا حد زیادی کم کند.

  برای استفاده از کد تخفیف بیمیتو کافی است در زمان ثبت خرید بیمه خود این کد را در کادر تعریف

  شده خود وارد کنید و سپس به سبد خرید خود بی افزایید. به این شکل به صورت اتوماتیک تخفیف در نظر گرفته برای شما اعمال خواهد شد.

  کد تخفیف بیمیتو دارای اعتبار و انقضا میباشد بنابراین هنگام استفاده از آن ها بررسی کنید تا کد مورد نظر از اعتبار خارج نشده باشد و قابل استفاده بر روی خریدتان باشد.

  بیمیتو برای مشتریان خود امکان ویژه دیگری نیز در نظر گرفته است و آن یادآور زمان تمدید بیمه است. خیلی از افراد به علت مشغله های زیادی فراموش می کنند که بیمه خود را تمید کنند و این باعث بروز مشکلاتی برای آن ها میشود اما در بیمیتو همیشه در زمان معین شده به شما یادآوری میشود که حق بیمه خود را به موقع بپردازید.

  بیمه های مختلف و متنوع که در این سامانه ارائه میشود برای شما این بستر را فراهم آورده تا با هر بودجه ای که دارید بتوانید از خدمات بیمه استفاده کنید البته همیشه کد تخفیف بیمیتو هم در کنار شماست تا ثبت سفارش شما کامل تر و ایده آل تر باشد.

  به سایت اصلی بیمیتو بروید و با خیال راحت از تنوع و کیفیت بیمه های مختلف استفاده کنید و برای داشتن امنیت و آرامش خاطرتان آینده نگری کنید. شما میتوانید در زمان سختی و مشکلات به صورت تضمین شده بر روی خدمات بیمه ای که ثبت کرده اید حساب باز کنید و مطمئن باشید اگر خسارتی به شما وارد شود از این طریق قابل جبران است.

  بیمیتو به تمامی سوالات شما در خصوص بیمه پاسخ تخصصی و کارشناسی خواهد داد و شما در تمامی ساعات شبانه روز میتوانید از این سامانه استفاده کنید. کد تخفیف بیمیتو، جشنواره ها و آفرهای ویژه نیز در زمان استفاده شما از این وبسایت قابل دسترسی و استفاده است.