کد تخفیف 30 هزار تومان اولین خرید باسلام

این کد تخفیف قابل استفاده برای خرید های اول از فروشگاه اینترنتی باسلام می باشد و شامل 14 درصد تخفیف برای خرید های بالای 20 هزار تومان و 70 درصد تخفیف هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالای 10 هزار تومان است.

برای مشاهده و خرید محصولات می توانید بر روی گزینه سایت مقصد کلیک نمایید تا وارد سایت شوید.

فعلا معتبر

تخفیف 35 هزار تومانی با اولین خرید از باسلام

با خرید بالای 130 هزار تومان از فروشگاه اینترنتی باسلام میتوانید از 35 هزار تومان تخفیف برخوردار شوید؛ به این صورت که 30 هزار تومان تخفیف روی محصول و 5 هزار تومان تخفیف روی هزینه ارسال اعمال می گردد.

لازم به ذکر است که این کد تنها برای کاربرانی که برای اولین بار می خواهند از سایت خرید داشته باشند قابل اعمال است.

برای مشاهده و خرید محصولات می توانید بر روی گزینه سایت مقصد کلیک نمایید تا وارد سایت فروشگاه اینترنتی باسلام شوید.

فعلا معتبر

تخفیف 50 هزار تومانی خرید اول از فروشگاه اینترنتی باسلام

این کد تخفیف مختص کسانی است که برای اولین بار می خواهند از فروشگاه اینترنتی باسلام خرید کنند. توجه کنید که این کد تنها برای خرید های بالای 100 هزار تومان و برای تمام غرفه ها می تواند استفاده گردد.

با این کد می توانید از 40 هزار تومان تخفیف شامل 20 درصد تخفیف روی محصول و تا 10 هزار تومان شامل 80 درصد تخفیف هزینه ارسال بهره مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کلیلک روی گزینه سایت مقصد وارد سایت باسلام شوید.

فعلا معتبر

کد تخفیف باسلام

در دنیای مدرن امروزی به دلیل مشغله های زیاد و کمبود همیشگی وقت اغلب افراد برای تهیه خرید ها و وسایل مورد نیاز خود ترجیح میدهند آن را به صورت غیر حضوری و بدون نیاز به صرف وقت و هزینه در بیرون از منزل یا محل کار، انجام دهند.

فروشگاه های متعدد اینترنتی مدت زمانی است که در کشور در حال فعالیت و خدمت به مشتریان و کاربران خود هستند. باسلام یکی از این فروشگاه های آنلاین است که این امکان را فراهم آورده تا تعداد زیادی از تولید کنندگان از سراسر کشور در کنار هم جمع شوند و محصولات خود را حتی از ناشناخته ترین و دورترین موقعیت های جغرافیایی عرضه نمایند.

در کنار آن نیز باسلام با ایجاد و عرضه طرح هایی مانند کد تخفیف باسلام، خرید های رایگان و قرعه کشی به کاربران خود این امکان را میدهد تا بتوانند خرید ایده آل تری را تجربه کنند.

ایده بازار اجتماعی زیر بنای ایجاد فروشگاه باسلام است که در صدد برآمده تا محصولات تولید کنندگان ایرانی را بدون واسه و محدودیت به هر جای ایران ارسال کند.

در حال حاضر بیش از هزار نفر از سراسر ایران کسب و کارشان را در باسلام فعال کرده اند و رضایت مشتری هایی از صد ها کیلومتر آن طرف تر را تامین کرده اند. خشنودی کاربران باسلام در کنار تنوع و کیفیت محصولات کد تخفیف باسلام است که تمامی کالاهای عرضه شده را پوشش می دهد و خرید ایده آل تری را رغم میزند.

باسلام در غرفه های مختلفی مثل مواد غذایی، مد و پوشاک ، خانه و آشپزخانه، صنایع دستی، عطاری، آرایشی بهداشتی، فرهنگی آموزشی و سرگرمی، ورزش و سفر و خدمات کسب و کار در حال دادن خدمات به مشتریان محترم است.

شما می توانید با عضویت در این سایت و باز کردن حساب کاربری که همان نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره تلفن و آدرس محل سکونت یا کار شما است از سایر آیتم های این فروشگاه مانند کد تخفیف باسلام و کوپن های تخفیفی آن بر روی تمامی محصولات مطلع شوید.

شما در باسلام مستقیما با تولید کننده محصول یا محصولات مورد نظر خود در ارتباط هستید و مستقیما از راهنمایی تولید کننده در جهت داشتن خرید دلخواه و با کیفیت خود استفاده می کنید و تولید کننده نیز شخصا محصول شما را آماده سازی و ارسال می کند.

نحوه دریافت کد تخفیف باسلام

با سلام در بیش از 700 غرفه خود حدود 10 هزار محصول را عرضه می کند که سعی شده است در تولید این محصولات از شیوه های سنتی، با اصالت و ایرانی استفاده شود و حتی کارگاه های دور افتاده و کوچک نیز در توزیع محصولات خود بی نصیب نمانند.

این فروشگاه برای کمک به خرید آسان و دلخواه مشتریان محترم خود از کد تخفیف باسلام برای محصولات خود استفاده کرده است. شما با استفاده از کد تخفیف که بر روی تمامی محصولات و تولیدات اعمال می شود میتوانید خریدی ارزان تر و به صرفه تر داشته باشید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت و استفاده از کد تخفیف باسلام می توانید با عضویت در این فروشگاه چه از طریق اپلیکیشن باسلام بر روی تلفن همراهتان و چه بر روی رایانه خود از روند این تخفیف ها مطلع شوید.

کد تخفیف باسلام سقفهای مختلفی از قیمت ها را در بر میگیرد. شما میتوانید هنگام سفارش خود آن ها را انتخاب کنید و به سبد کالای خود اضافه کنید.

لازم به ذکر است که در صفحه اصلی، کد تخفیف باسلام و زمانبندی این تخفیفات در هر غرفه و در زیر هر محصول قابل مشاهده می باشد.

به جز کد تخفیف باسلام که بر روی محصولات منظور میشود شما در باسلام اعتبار هدیه نیز دارید. شما می توانید با دعوت از دوستان و آشنایان خود به باسلام تا سقف یک میلیون تومان از این اعتبار هدیه استفاده کنید.

هر هفته محصولات رایگانی نیز عرضه میشود که شما باید هر روز با ثبت درخواست خود روی این محصولات در قرعه کشی هفتگی شرکت کنید و یکی از برندگان خوش شانس محصولات رایگان باشید.

در صفحه اصلی باسلام با یک کلیک ساده بر روی گزینه تخفیف ها میتوانید از زمانبندی و تخفیفات در نظر گرفته شده بر روی محصولات اطلاع پیدا کنید اما به این نکته مهم نیز توجه نمایید که اعتبار کد تخفیف باسلام محدود است و خارج از تاریخ منظور شده برای آن فاقد ارزش است.

نت کارت در شناساندن کد تخفیف باسلام و رتبه بندی آنها برای داشتن انتخاب بهتر در کنار شما عزیزان است. با به روز رسانی این صفحه می توانید کد های تخفیف با سلام را به صورت به روز شده زیر نظر داشته باشید.