خرید بلیت وبینار از وب سایت ایسمینار با 20 درصد تخفیف

با وارد کردن این کد تخفیف می توانید از 20 درصد تخفیف در وب سایت ایسمینار بهره مند شوید. فقط آگاهی داشته باشید که این کوپن فقط برای خرید بلیت از ایسمینار فعال می باشد.

برای مشاهده آموزش های ایسمینار، ایجاد و شرکت در وبینار با موضوعات استارتاپی، بازاریابی، برنامه نویسی، کسب و کار و غیره می توانید با زدن روی گزینه سایت مقصد وارد وب سایت ایسمینار شوید.

فعلا معتبر

بن تخفیف 20 درصدی خرید اول از وب سایت ایسمینار

با استفاده ازاین بن تخفیف کافیست در سایت ایسمینار ثبت نام انجام داده و حساب کاربری بسازید. به محض ثبت نام می توانید در تمامی وبینارهای ایسمینار شرکت کنید و هزینه مربوط به آن را 20 درصد ارزان تر پرداخت نمایید.

برای مشاهده فایل آموزش های ویدئویی ایسمینار شامل آموزشهای توسعه فردی، بازاریابی، راه اندازی کسب و کار و غیره می توانید با کلیک روی گزینه سایت مقصد، وارد سایت ایسمینار شوید.

فعلا معتبر

30 درصد تخفیف مخصوص دریافت فایل ویدئویی وبینار

با استفاده از این کد تخفیف می توانید از 30 درصد تخفیف از وب سایت ایسمینار برخوردار شوید. توجه کنید که این کد فقط برای خرید ویدئویی وبینار قابل اعمال است و هر کاربر حداکثر 3 بار می تواند از این طرح تخفیف استفاده نماید.

برای ایجاد وبینار، شرکت در وبینار و یا خرید فایل ویدئویی وبینارهای برگزار شده در وب سایت ایسمینار می توانید روی گزینه سایت مقصد کلیک نمایید.

فعلا معتبر

کد تخفیف ایسمینار

همانطور که میدانید امروزه بحث آموزش از طریق آنلاین بسیار کاربردی است و در سر تا سر جهان خیلی از افراد در مباحث آموزشی از کلاس ها و پکیج های آنلاین استفاده میکنند. شاید تا به حال درباره برگزاری وبینار هم به صورت آنلاین شنیده باشید. وبینار ها در واقع سمینار های آنلاینی هستند که محتوای آموزشی با کیفیت و به روزی را ارائه میدهند و مورد استقبال خیلی از افراد هم قرار گرفته است و در ایران هم بسیاری از دوره های آموزشی به صورت وبینار در حال برگزاری به صورت آنلاین است.

در این مقاله درباره اولین و تنهاترین پلتفرم تخصصی در حوزه برگزاری وبینار یا همان سمینار کلاس میخوانید و نحوه استفاده از کد تخفیف ایسمینار را هم از نظر میگذرانید.

شما میتوانید با ورود به سایت اصلی ایسمینار به عضویت آن دربیایید و حساب کاربری خودتان را فعال کنید و از آموزش ها و دوره های عرضه شده در این مجموعه همراه با کد تخفیف ایسمینار استفاده کنید.

شما از طریق این سایت آنلاین میتوانید هم در وبینار ها شرکت کنید و هم فوت و فن برگزاری وبینار را یاد بگیرید. ایسمینار نرم افزار ها و زیر ساخت های لازم برای طراحی وبینار آنلاین را از صفر تا صد در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا بتوانند خودشان هم در این حوزه فعالیت کنند و یا در غیر این صورت از آموزش های وبیناری استفاده کنند.

کد تخفیف ایسمینار هم بر روی تمامی بسته ها و پکیج ها ارائه شده است و شما در زمان بندی خاص و تعیین شده آن ها فرصت دارید از این تخفیفات استفاده کنید. در ادامه این مقاله در این باره بیشتر خواهید خواند.

نحوه دریافت کد تخفیف ایسمینار

ایسمینار فعالیت خودش را از سال 1392 شروع کرده است و از سال 1397 هم به صورت یک پلتفرم دو سویه برای مدیریت و فروش بلیت وبینارها و رویداد های آنلاین به شکل بسیار جدی تر در این راستا در حال فعالیت است.

هدف این پلتفرم ایجاد و گسترش بستری برای رد و بدل کردن دانش ها و مهارت های به روز به شکل آنلاین و بر پایه اینترنت است. این حق همه افراد است که به صورت برابر بتوانند از موقعیت های آموزشی به روز شده استفاده کنند و این امر در ایسمینار عملی شده است و با کد تخفیف ایسمینار هم هزینه های کاربران به شکل قابل توجهی کاهش یافته است.

با کد تخفیف ایسمینار افراد با هر شرایط اقتصادی میتوانند از آموزش های کاربردی این پلتفرم استفاده کنند و نگران مسائل مالی نباشند چون کد تخفیف ایسمینار و سایر کوپن های تخفیفی در کنار کاربران است تا آن ها بتوانند با پرداخت کمترین هزینه با خیال راحت آموزش ببینند.

محدودیت های جغرافیایی نیز با ایسمینار از بین رفته است و اشخاص از هر نقطه کشور و جهان با هر فرهنگ و وضعیت اجتماعی می توانند موانع کسب آموزش را از سر راه خود بردارند.

عدالت آموزشی، مهارت افزایی، احترام متقابل، تجربه خوب، مسئولیت اجتماعی، هم افزایی، از جمله اهداف پلتفرم ایسمینار است و در جهت تحقق آن ها در تلاش است.

شما با ورود به سایت اسمینار میتوانید در طبقه بندی های استارتاپ، بازاریابی، مالی، فناوری اطلاعات، توسعه فردی و غیره آموزش مورد نظر خود را در صفحه اصلی جستجو کنید و مطابق با آن برای شرکت در وبینار ثبت نام کنید و هم زمان از کد تخفیف ایسمینار هم استفاده کنید.

تاریخ برگزاری وبینار ها، شرایط آن و ریز جزئیات پس از انتخاب وبینار مورد نظر شما قابل مشاهده است و شما با آگاهی کامل از دریافتی آموزشی مد نظرتان انتخاب خود را انجام می دهید.

مدیریت کاربرها، بسته های تبلیغاتی و اطلاع رسانی، بسته های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار هم در این مجموعه به کاربران همراه با کد تخفیف ایسمینار و قیمت مناسب ارائه می شود.

وبینار های موجود در ایسمینار و بلیت آن ها هم شامل تخفیفات در درصد های مختلفی می شود و شما بر روی همه بسته های آموزشی و ویدیوهای آن ها هم تخفیف دریافت می کنید.

در مناسبت ها، اعیاد و روزهای خاص سال هم کد تخفیف ایسمینار این شرایط را فراهم کرده است تا فرصت داشتن آموزش های به روز با قیمت به صرفه برای همه افراد به صورت برابر و عادلانه در هر موقعیت جغرافیایی وجود داشته باشد.

شما میتوانید با عضویت در این پلتفرم کاربردی، به روز و با کیفیت از دانش افراد متخصص و تایید شده در حوزه های مخصوص خودشان در هر زمان و مکانی که هستید استفاده کنید و دانش به روز را دریافت کنید. به ایسمینار سر بزنید و درباره پکیج ها و وبینار ها و همینطور کد تخفیف ایسمینار بیشتر بخوانید.