دریافت 7 هزار امتیاز با کد معرف سامانه الوپیک

با استفاده از کد معرف الوپیک می توانید 7 هزار امتیاز در باشگاه مشتریان سامانه حمل و نقل اینترنتی الو پیک داشته باشید. البته توجه داشته باشید که تنها پس از ورود به سایت و ایجاد حساب کاربری در آن، این امتیاز هدیه به حساب شما اعمال می گردد و با استفاده از این امتیاز می توانید انواع کد تخفیفی برای فروشگاه ها اینترنتی مختلفی از قبیل دیجی کالا، مستربلیط، سینماتک، آسیاتک، فیلیمو، مدیسه و غیره دریافت کنید. برای ثبت نام رایگان و دریافت امتیاز هدیه می توانید روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

 20 درصد تخفیف سامانه حمل و نقل آنلاین الوپیک

با استفاده از این کد تخفیف می توانید اولین سفر از سامانه حمل و نقل آنلاین الوپیک را با 20 درصد تخفیف دریافت کنید. لازم به ذکر است که این سامانه برای درخواست آنلاین پیک موتوری می باشد.

همچنین با کلیک روی گزینه سایت مقصد می توانید وارد سایت الو پیک شوید، ثبت نام انجام دهید و پس از عضویت در آن در باشگاه مشتریان الو پیک 7 هزار امتیاز دریافت کنید.

فعلا معتبر

آف 10 درصدی سامانه الو پیک در تهران

با استفاده از این کد تخفیف می توانید ازآف 10 درصدی سرویس های حمل و نقل الو پیک بهره مند شوید. لازم به ذکر است که این کد فقط برای مشتریان اپلیکیشن الو پیک در تهران قابل استفاده است و برای سایر شهرها تخفیف اعمال نمی شود.

برای مشاهده و درخواست سرویس های حمل و نقل شامل سرویس الو پیک،الو تاکسی،الو وانت، الو پست و الو فروش می توانید وارد سایت یا اپلیکیشن الو پیک شده و در آن ثبت نام انجام دهید. برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

کد تخفیف الوپیک

حتماً تا به حال برای شما پیش آمده است که بخواهید بسته، وسیله، هدیه و یا هر چیز دیگری را به صورت داخل شهری برای شخص یا مکانی خاص بفرستید. امروزه به علت اینکه افراد مشغله های فراوانی دارند و از طرفی مشکل درد سر ساز ترافیک هم همیشه باعث از بین رفتن زمان و صرف هزینه میشود شرایط همیشه برای حضور خود شخص و رفت و آمد به چند جا در طول روز وجود ندارد.

مدت کمی نیست که شما میتوانید با یک تلفن، بوسیله پیک بسته خود را به مقصد مورد نظرتان بفرستید و دیگر نیازی نباشد که محل کار یا منزل خود را ترک کرده و از فعالیت اصلی و مهم خود باز داشته شوید.

الوپیک یکی از اپلیکیشن هایی است که در این زمینه مدت زیادی است که فعالیت میکند و توانسته است رضایت و اعتماد مشتریان خود را جلب کند و همچنین با کد تخفیف الوپیک و اعمال آن بر درخواست ها و سفارشات مشتریان به کاهش هزینه های آن ها کمک کرده است.

سفارش این پیک موتوری از طریق اینترنت و بوسیله تلفن همراه است و شما میتوانید در مدت زمان کوتاهی با خیال راحت از آن استفاده نمایید و از زمانی که پیک را سفارش میدهید تا زمانیکه پیک در مسیر است و به مقصد مورد نظر شما میرسد آن را بر روی نقشه و به صورت زنده دنبال کنید.

این امر نشان دهنده اطمینان ما از روند دقیق و با کیفیت انجام سفارشات مشتریان محترم میباشد.

در ادامه درباره این اپلیکیشن و کد تخفیف الوپیک بیشتر میخوانید.

نحوه دریافت کد تخفیف الوپیک

پیک موتوری به اشخاصی میگویند که به نقل و انتقالات مرسولات به وسیله موتورسیکلت میپردازند و افراد زیادی در سراسر جهان مانند آمریکای شمالی و جنوبی، اروپای مرکزی و آسیا به این حرفه مشغول هستند.

مبحث ترافیک و صرف زمان زیاد مهمترین علت بوجود آمدن این مسئله بوده است تا افراد بتوانند سریع تر مرسولات خود را جا به جا کنند. الوپیک یک اپلیکیشن درون شهری است که استفاده از آن نیز بسیار آسان و به صرفه است.

پرداخت هزینه پیک توسط این مجموعه به شکل آنلاین است و برای شما هیچ دغدغه ای در این زمینه ایجاد نمیکند.

کد تخفیف الوپیک از بخش های هیجان انگیز این مجموعه است که باعث شده افراد زیادی به استفاده از آن تمایل پیدا کنند. باشگاه مشتریان این مجموعه برای کاربران خود امتیازاتی را تدارک دیده است که با بالا رفتن آن ها کد تخفیف الوپیک نیز افزایش اعتبار خواهد داشت.

کد تخفیف الوپیک در سقف های مختلفی از قیمت بر روی سفارشات مشتریان عزیز اعمال میشود و هزینه های افراد را کم خواهد کرد و دیگر نیازی به معطل شدن در ترافیک و عقب ماندن از برنامه های شخصی و صرف هزینه بنزین و یا کرایه ماشین نیست.

اگر برای بار اول از این اپلیکیشن استفاده می کنید می توانید از کد تخفیف الوپیک که برای مشتری اول ها در نظر گرفته شده استفاده کنید.

پیک موتوری، وانت سبک و تاکسی موتور پیک های در نظر گرفته شده برای مشتریان است که متناسب با مرسوله خود میتوان از آن ها استفاده کرد.

به محض ورود کاربران به صفحه اصلی، کد تخفیف الوپیک کاملاً مشخص شده است و چگونگی استفاده از آن نیز توضیح داده شده است و مشخص است که بر روی چه سرویس هایی میتوان از آن استفاده کرد.

اولین سفارش شما با تخفیف بدون محدودیت همراه است و سقف آن 15 درصد است که شما میتوانید از این کد تخفیف الوپیک به مدت یک هفته استفاده کنید. تمامی تخفیفات زمانبندی دارند پس در زمان و تاریخ های مشخص شده باید از آن ها استفاده شود. با کلیک بر روی لینک آبی مخصوص تخفیف به راحتی از آن استفاده کنید.

الوپیک به مناسبت های مختلف نیز سعی بر آن داشته است تا احترام و ارزش قائل شده برای کاربران خود را بیشتر از بیش نشان دهد و به همین علت اعتبارات مختلفی را در غالب کد تخفیف الوپیک برای مشتریان در این ایام در نظر گرفته است.

انجام خرید بدون مراجعه به فروشگاه نیز از جمله مواردی است که کاربران زیادی از آن در مجموعه الوپیک استفاده میکنند و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. کافی است با ورود به اپلیکیشن برای هر فروشگاهی که مایل هستید پیک مورد نظرتان را انتخاب کنید و خرید های خود را درب منزل تحویل بگیرید بدون آنکه در ترافیک کلافه شوید و یا از اوقات کار یا استراحت خود صرف نظر کنید.

کد تخفیف الوپیک و امکانات فراهم شده در این اپلییشن را دنبال کنید و هر روز از تخفیفات به روز شده آن استفاده کنید. الوپیک برای حفظ آرامش و هدر نیافتن زمان و انرژی شما با کادری قابل اعتماد و دقیق در خدمت شما مشتریان محترم میباشد.