50 درصد تخفیف درخواست خدمات آنلاین از استادکار

برای استفاده از خدمات آنلاینی نظیر نظافت منزل، نقاشی ساختمان، نجاری، لوله بازکنی و غیره که متخصصان استادکار ارائه می دهند، می توانید از این کد تخفیف استفاده کنید. از طریق این کد تخفیف می توانید برای خدمات آنلاین استادکار 50 درصد کمتر هزینه کنید. البته در نظر داشته باشید که حداکثر مبلغ تخفیف این کد 30 هزار تومان هست؛ یعنی حداکثر برای خدمتی که 60 هزار تومان باشد می توانید 30 هزار تومان بپردازید و این کد برای خدماتی که هزینه ای بالای 60 هزار تومان دارند، قابل اعمال نیست. همچنین لازم به ذکر است که تنها برای اولین سفارش و تمامی خدمات می توان از این طرح تخفیفی استفاده نمود.

برای مشاهده خدمات استادکار می توانید وارد اپلیکیشن و یا وب سایت استادکار شوید. برای ورود به وب سایت استادکار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

طرح تخفیف 45 درصدی استادکار

برای برخورداری از این طرح ویژه می توانید از این کد استفاده کنید که شامل 45 درصد تخفیف برای تمامی خدمات استادکار نظیر نقاشی ساختمان، بازسازی ساختمان، بنایی، کاشی کاری و غیره می باشد.

توجه داشته باشید که این کد برای سفارش های غیر اول قابل اعمال است و همچنین سقف مبلغ تخفیف این طرح 35 هزار تومان است.

برای مشاهده خدمات سایت استادکار می توانید وارد اپلیکیشن و یا وب سایت استادکار شوید. برای ورود به وب سایت استادکار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

کد تخفیف 40 هزارتومانی درخواست آنلاین خدمات استادکار

با این کد تخفیف می توانید از 40 هزار تومان تخفیف برای استفاده از خدمات آنلاین استادکار برخوردار شوید. این طرح تنها برای اولین سفارش از استادکار قابل استفاده است. همچنین تنها کاربران شهرهای تهران و کرج می توانند درخواست خدمات در محل از استادکار داشته باشند.

برای استفاده از این کد کافی است به سایت استادکار مراجعه کنید و یا اپلیکیشن استادکار را در تلفن همراه خود نصب کنید و سپس در سایت و یا اپلیکیشن ثبت نام انجام دهید. برای ورود به سایت می توانید روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

کد تخفیف استاد کار

زندگی در خود هزاران مسئولیت را جای داده است و هر فرد با توجه به نقش خود در محیط خانه و یا محل کار موظف است مسئولیت خود را به جا آورد تا آرامش خود و اطرافیانش را خدشه دار نکند.

اما در زندگی ماشینی امروز متاسفانه همه چیز درگیر مسئله ای به نام کمبود وقت شده است و شاید افراد نتوانند بدون کمک گرفتن تمامی وظایف خود را درست انجام بدهند.

استاد کار در واقع یک دوست است که شما می توانید همیشه روی او حساب کنید و در جهت رفع مشکل یا کمک به انجام سریع تر آن از این اپلیکیشن کمک بگیرید و در ضمن از کد تخفیف استاد کار برای صرفه جویی هزینه ها هم استفاده کنید. با این کار دیگر هیچ مشکلی برای عدم استفاده از خدمات وجود ندارد و هیچ گاه دست تنها نیستید.

در این مطلب قصد داریم در رابطه با این سرویس مرجع خدمات و کد تخفیف استاد کار اطلاعاتی را در اختیار مشتریان بگذاریم تا با استفاده از این مجموعه دیگر نگران ریزه کاری های منزل، محیط کار و یا خودرو خود نباشند.

حتما تا به حال درباره شرکت های خدماتی شنیده اید و یا از خدمات آن ها استفاده کرده اید. این شرکت ها با تلاش برای جمع کردن نیروهای ماهر و متخصص در کنار هم در راستای کمک رسانی در حال فعالیت بوده و هستند.

به شکل کلی شرکت های خدماتی به فعالیت و خدمت رسانی در رابطه با پیشخدمتی، تعمیر، ماشین آلات، آشپزی، نظافت و ... میپردازند؛ اما در استاد کار در کنار این ها شما میتوانید خدمات متنوع تر و بیشتری را دریافت کنید. از جمله خدماتی که در استاد کار میتوانید از آنها استفاده کنید نقاشی ساختمان، لوله کشی و تعمیر تاسیسات، شستشوی مبل و فرش و ... است. شما همچنین با ورود به صفحه اصلی این وبسایت دسته بندی خدمات را هم می توانید مشاهده کنید که شامل: دکوراسیون ساختمان، تاسیسات ساختمان، وسایل نقلیه، اسباب کشی و باربری، لوازم خانگی، نظافت و بهداشت می باشد.

در کنار همه این دسته بندی های مختلف و زیر مجموعه های متنوع آن ها، شما همواره میتوانید جهت کاهش خرج و مخارج ها از کد تخفیف استاد کار استفاده کنید. در ضمن استاد کار در زمینه خدمات پزشکی هم شما را به متخصصان این امر متصل میکند.

نحوه دریافت کد تخفیف استاد کار

در این اپلیکیشن پیدا کردن متخصص هر کاری بسیار برای شما سریع و آسان شده است. پس از نصب این برنامه بر روی تلفن همراه و یا رایانه خود ابتدا برای ورود لازم است با وارد کردن شماره تلفن خود اقدام به ساختن حساب کاربری کنید و بعد از آن نام و نام خانوادگی خود را درج کنید و از آن به بعد به عنوان کاربر شناخته شده و اصلی از این وبسایت استفاده کنید.

شما در صفحه اصلی و در قسمت جستجو سرویس مورد نظر خود را که میخواهید از آن استفاده کنید وارد میکنید و بعد از آن میانگین قیمت این سرویس و قیمت تمام شده آن طبق نوسانات بازار و یا کد تخفیف استاد کار برای شما در نظر گرفته میشود. سپس خدمات قابل ارائه را که برای مشتریان در نظر گرفته شده است را میبینید و با توجه به موقعیت جغرافیایی خود آن را انتخاب میکنید. در ضمن اگر کد تخفیف هم بر روی سویس شما در نظر گرفته شود قیمت تمام شده برای شما کاهش میابد. کد تخفیف استاد کار برای سرویس های 350 هزار تومانی برای مشتریان در نظر گرفته شده است و میتوانید از آن استفاده کنید.

سفارش اولی ها هم شامل آیتم های ویژه ای میشوند و در این مجموعه برای جلب رضایت خاطر آن ها کد تخفیف استاد کار تا سقف 45 درصد در نظر گرفته شده است و شما میتوانید در کنار دریافت سرویس خدماتی امن و حرفه ای، تخفیف چشمگیری را هم دریافت نمایید.

همانطور که گفته شد تنوع خدمات در استاد کار بسیار بالاست و همینطور تلاش شده است تا کیفیت هم در سطح بالایی نگه داشته شود تا همراهی همیشگی مشتریان با این مجموعه وجود داشته باشد. شما پس از انتخاب سرویس مورد نظر در صفحه اصلی متوجه خواهید شد که ریز آیتم های مرتبط با کار شما بررسی میشود و این برای پیدا کردن دقیق ترین و مرتبط ترین متخصص برای مشتریان عزیز است.

کد تخفیف استاد کار تمامی مجموعه ها و زیر مجموعه ها را شامل میشود و تخفیفات منصفانه برای همه کاربران قابل استفاده است.

در مناسبت ها و روز های مهم سال سعی شده است با کاهش قیمت ها برای سرویس های مورد استفاده عزیزان کمکی هرچند کوچک به مشتریان ارائه شود. برای مثال شما برای نظافت منزلتان پس از شب یلدا اگر از سرویس خدمات نظافت منزل استفاده کنید در کنار آن، کد تخفیف استاد کار بر روی سرویس شما اعمال میشود.

اطلاعات کامل تر را می توانید در صفحه اصلی استاد کار بخوانید و در رابطه با جشنواره ها، خدمات و نحوه دریافت آن ها و کد تخفیف استاد کار و سقف قیمت های آ نها بیشتر مطالعه کنید.