30 هزار تومان تخفیف درخواست تست کرونا در آسان پرداخت آپ

با دانلود و نصب اپلیکیشن آسان پرداخت آپ و ورود به بخش مشاوره و پزشکی این سامانه، می توانید از خدماتی از قبیل خدمات پزشکی و مشاوره آپ شامل موارد: مشاوره روانشناسی و پزشکی، تست کرونا، آزمایش پزشکی و خدمات پزشکی در منزل، داروخانه آنلاین و غیره بهره مند شوید.

با استفاده از این کوپن تخفیفی میتوانید از 30 هزار تومان تخفیف برای تست کرونا در منزل بهره مند شوید. برای انجام این درخواست کافیست با استفاده از آپ درخواست تست کرونا بدهید و بصورت تلفنی، هماهنگی لازم برای زمان انجام تست را انجام دهید. همچنین نتیجه تست کرونا ظرف مدت 24 ساعت روی اپلیکیشن قرار می گیرد.

توجه داشته باشید که بخش مشاوره و پزشکی آپ تنها برای شهرهای تهران، قم، کرج، شیراز، مشهد و شاهرود فعال می باشد.

برای دانلود اپلیکیشن و ورود به آپ، می توانید روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

40 هزار تومان تخفیف تست کرونا در منزل با اپلیکیشن آپ

با استفاده از این کد تخفیف می توانید پس از نصب اپلیکیشن آپ در تلفن همراه خود و ورود به بخش مشاوره و پزشکی، از 40 هزار تومان تخفیف مخصوص تست کرونا در منزل برخوردار شوید. لازم به ذکر است که بخش مشاوره و پزشکی سایت آپ در حال حاضر فقط برای شهرهای تهران، قم، کرج، شیراز، مشهد و شاهرود فعال می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ورود به سایت می توانید روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

بن تخفیف 50 درصدی برای خدمات پزشکی و مشاوره آپ

با استفاده از این کد می توانید از 50 درصد تخفیف برای خدمات پزشکی و مشاوره از اپلیکیشن آپ بهره مند شوید. لازم به ذکر است که این کوپن فقط می تواند برای سفارش اول مشورت از اپلیکیشن آپ استفاده شود و سقف مبلغ تخفیف این کوپن 30 هزار تومان می باشد.

خدمات پزشکی و مشاوره آپ شامل موارد: مشاوره روانشناسی و پزشکی، تست کرونا ،آزمایش پزشکی و خدمات پزشکی در منزل، داروخانه آنلاین و غیره می باشد.

برای استفاده از این طرح تخفیفی می توانید پس از نصب اپلیکیشن آپ، به قسمت مشاوره و پزشکی آپ وارد شوید. برای دانلود اپلیکیشن آپ می توانید روی گزینه سایت مقصد کلیک نمایید.

فعلا معتبر

کد تخفیف آپ

آیا تا به حال درباره اپلیکیشن آپ و کد تخفیف آن چیزی شنیده اید؟ در این مقاله قصد داریم تا شما را با این پلتفورم و کد تخفیف آپ آشنا کنیم چون امروزه تمامی پرداخت ها به شکل آنلاین انجام میشود و شما میتوانید از این سامانه کاربردی همیشه در تخفیف استفاده کنید.

انجام کارت به کارت، خرید شارژ، خرید بسته های اینترنت، پرداخت قبض ها و عوارض مالیات و خودرو و گرفتن موجودی حساب از جمله خدماتی است که میتوانید با آپ در کمترین زمان ممکن و با به صرفه ترین روش انجام دهید.

شما در ضمن میتوانید از کد تخفیف آپ نیز به روش های مختلف بر روی عملیات های خود استفاده کنید که در قسمت دوم این مقاله در این باره بیشتر توضیح داده شده است.

شرکت آسان پرداخت پرشین و یا همان آپ این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است تا با فقط اتصال به اینترنت و داشتن رمز دوم بانکی بتوانند از امکانات متنوع این اپلیکیشن استفاده کنید.

با دانلود این برنامه بر روی تلفن هوشمند خود در هر زمان و مکانی امکان پرداخت به هر شکلی برای شما فراهم شده است و دیگر نیازی نیست ساعت های زیادی را همراه با اتلاف زمان، هزینه و انرژی شخصاً به بانک مراجعه کنید و در صف های طولانی انتظار بکشید.

بیمه، تله پرداز، خدمات خودرو، عیدانه پذیرندگان، کلوپ آپ، سرمایه گذاری، آپتل، امتیازگیری از جمله آیتم های دیگر است که در این اپلیکیشن قابل دسترسی است و دریافت کد تخفیف آپ هم برای آن ها امکان پذیر است.

نحوه دریافت کد تخفیف آپ

کاربران آپ میتوانند هنگام ثبت سفارش از استارت آپ هایی مثل اسنپ فود، اسنپ مارکت، اسنپ تریپ و غیره و اکثر فروشگاه های زنجیره ای از خدمات آپ استفاده کنند و آنلاین سفاراشتان خود را ثبت نمایند. در کنار این امکان کد تخفیف آپ هم در درصد های مختلف برای مشتریان اعمال میشود و خرید به صرفه ای را فراهم میکند.

کد تخفیف آپ شامل سفارشات شما برای بار اول از این اپلیکیشن هم میشود و حداکثر مبلغ 30 هزار تومان را پوشش میدهد. البته برای برخی خدمات ارائه شده از طریق آپ مثل خدمات پزشکی و مشاوره از این اپ کد تخفیف های 50 درصدی هم وجود دارد.

در این دوران کرونا نیز آپ موقعیتی را برای کاربران خود فراهم کرده است تا تست کرونا در منزل را همراه کد تخفیف آپ با قیمتی بسیار مناسب انجام دهند. شما کافی است به بخش منوی پزشکی در منوی اپلیکیشن بروید و از آیتم استفاده کنید.

برای دریافت امکانات بهتر است حساب کاربری خود را در این اپلیکیشن با وارد کردن مشخصات و شماره تلفن همراه خود داشته باشید تا استفاده از آن برای شما در هر زمان و موقعیتی و سریع و آسانتر باشد.

خرید از هایپر استارها نیز با کد تخفیف آپ همراه است و در صورت خرید آنلاین و حضوری شامل کاربران اپلیکیشن آپ میشود. شما کافیست هنگام خرید از این فروشگاه ها از طریق آپ پرداخت خود را انجام دهید و کد پذیرندگی فروشنده را دریافت و در قسمت کد تله پرداز وارد کنید.

کد تخفیف آپ دارای محدوده زمانی خاصی برای استفاده میباشد بنابراین به تاریخ اعتبار و انقضا این کد ها توجه کنید.

درباره آیتم عیدانه پذیرندگان، باید اطلاع داشته باشید که این قسمت شامل افزایش امتیاز، عیدانه و جوایز و برندگان است و در این بخش میتوانید برندگان و جوایز را ببینید. شما با هر تراکنش و پس از آن تکان دادن گوشی خود میتوانید امتیاز جمع کنید و در نهایت از جوایز و تخفیفات ویژه آپ استفاده کنید.

استفاده از این اپلیکیشن بسیار آسان و سریع است و واحدهای پشتیبانی نیز با شماره تلفن و ایمیل موجود در سایت و اپلیکیشن اصلی همواره در کنار کاربران خواهند بود تا پاسخگوی آن ها باشند.

کد تخفیف آپ توانسته است کاربران زیادی را در کنار امکانات متنوع و با کیفیت آن به استفاده از این اپلیکیشن ترغیب کند. شما نیز میتوانید همین الآن این اپ را بر روی گوشی تلفن همراه خود نصب کنید و اطلاعات بیشتر درباره این مجموعه را شخصاً مطالعه کنید و یکی دیگر از کاربران این سرویس آنلاین پرداخت باشید.