100 گیگابایت اینترنت یک روزه هدیه های وب ویژه تولد مشترکین

شما می توانید برای دریافت هدیه تولدتان به پنل کاربری در قسمت هدایا مراجعه کنید و100گیگ اینترنت رایگان یک روزه خود را دریافت کنید این هدیه ازروزتولد شما به مدت یک ماه قابل استفاده می باشد.برای استفاده ازاین هدیه کافیست اطلاعات ومشخصاتی که قبلا در پنل کاربری ثبت کردید با عکس کارت ملی صاحب اشتراک مطابقت داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت های وب مراجعه کنید برای این کار می توانید بر روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

فعلا معتبر

40 هزار تومان هدیه های وب ویژه معرفین این سرویس

با معرفی دوستانتان به های وب از این طرح ویژه بهره مند شوید این هدیه معادل 40 هزار تومان است پس از آن که مشترک معرفی شده توسط شما فعال شد اعتبارهدیه به حساب کاربری شما در اول هفته اضافه می شود. در هرزمان که بخواهید می توانید از اعتبار هدیه خود برای خرید گیگ ، تمدید یا تغییر سرویس ، وخرید خدمات استفاده نماید . توجه داشته باشید اعتبار هدیه از سطحی به بعد قابل تبدیل به پول است.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت های وب مراجعه کنید . برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

فعلا معتبر

طرح خرید سرویس های اینترنت های وب با 15% تخفیف ویژه دانشجویان واعضای هیئت علمی و کارکنان پیام نور

برای استفاده از این تخفیف 15 درصدی نیازی به وارد کردن هیچ گونه کد تخفیفی نیست ، می توانید هنگام ثبت نام و خرید سرویس از های وب ، تنها با وارد کردن شماره دانشجویی وکد پرسنلی اعضای دانشگاه پیام نور، ازاین طرح ویژه بهره مند شوید.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت های وب مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

کد تخفیف های وب

در این مقاله قصد داریم به یکی از شرکت های اینترنتی یعنی های وب بپردازیم. در ابتدای این مقاله های وب را معرفی کرده ایم و از امکاناتی که این شرکت در اختیار کاربرانش قرار داده است، گفته ایم. در بخش دوم منحصراً به طرح های تخفیفی این سرویس از جمله کد تخفیف های وب پرداخته ایم.

امروزه اینترنت به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزانه مان تبدیل شده است. فرقی نمی کند کجا باشیم و در حال انجام چه کاری، بسیاری از ما برای پیشبرد کارهایمان به اینترنت نیازمندیم. بسیاری از کسب و کارها در بستر اینترنت شکل گرفته و بسیاری از امور از طریق آن انجام می شود.

اهمیت اینترنت در زندگی روزمره ما تا آنجاست که حتی قطع شدن موقت آن یا سرعت پایین دانلود منجر به کلافگی ما خواهد شد. به همین دلیل است که وسواس خاصی در انتخاب شرکت ارائه دهنده اینترنت خود داریم.

قیمت، سرعت اینترنت و حجم مصرفی سه معیار اساسی هستند که هنگام انتخاب اپراتور اینترنت خود باید مد نظر داشته باشید. همچنین در خصوص برند شرکت و نحوه پشتیبانی آن از مشترکین نیز اطلاعات کافی کسب کنید.

در حال حاضر سرویس های زیادی در کشور وجو دارند که خدمات اینترنت خانگی ارائه می دهند. های وب که در اینجا قصد داریم بدان بپردازیم، یکی از این سرویس هاست.

های وب در سال 1382 با نام شرکت داده گستر عصر نوین تاسیس و شش سال بعد به بخش خصوصی واگذار شد و نام تجاری های وب را برای خود برگزید. هم اکنون های وب به عنوان یکی از چندین اپراتور اینترنت خانگی در ایران فعالیت می کند.

البته های وب به سازمان های دولتی و غیر دولتی نیز خدمات اینترنت و شبکه ارائه می دهد. اما در اینجا صرفاً در خصوص خدمات اینترنت خانگی بحث خواهیم کرد.

های وب هم اکنون در 31 استان کشور دفتر دارد و در بیش از پانصد شهر سرویس اینترنت خانگی ارائه می دهد.

طرح ها و بسته های اینترنتی های وب با نام های سرویس ویژه، فشفشه، نیترو ارائه می شود. سرویس فشفشه های وب یک بسته اینترنت حجمی با مهلت استفاده محدود است. برای مثال در حال حاضر با استفاده از سرویس فشفشه یک روزه می توانید با پرداخت فقط چهار هزار تومان از 4 گیگ ترافیک بین الملل بهره ببرید.

نیترو طرح دیگری از های وب است که برای افزایش سرعت در بسته های غیر حجمی به کار می رود. در سرویس غیر حجمی های وب بعد از تمام شدن مهلت استفاده از سرویس و عدم شارژ مجدد، سرویس اینترنت قطع نمی گردد، بلکه سرعت به 128 کیلوبایت بر ثانیه باز می گردد.

توجه داشته باشید که ترافیک بین الملل با ترافیک داخلی متفاوت است. فرقی نمی کند اینترنت خود را از کدام اپراتور اینترنت می گیرد، به طور کلی هزینه ترافیک بین الملل دو برابر هزینه ترافیک داخلی است.

از سه سال پیش های وب با شرکت ودافون وارد همکاری شد. هم اکنون انحصار خدمات و محصولات ودافون در ایران در دست شرکت های وب است. ودافون یکی از بزرگترین شرکت های مخابراتی حال حاضر در جهان است.

در ادامه در خصوص کد تخفیف های وب و دیگر پیشنهادهای تخفیفی که این شرکت در اختیار مشترکینش قرار می دهد، صحبت کرده ایم.

نحوه دریافت کد تخفیف های وب

های وب برای مشترکین فعالش و یا آن هایی که برای اولین بار می خواهند مشترک این سرویس شوند و به مناسبت های مختلف پیشنهاد تخفیفی ارائه می دهد. کد تخفیف های وب از جمله این طرح های تخفیفی است.

کد تخفیف های وب عموماً در حساب کاربری مشترکین این سرویس، قابل مشاهده است. ما در این صفحه کدهای تخفیف های وب را گردآوری کرده ایم. با پیگیری این صفحه نیز می توانید کدهای تخفیف های وب را داشته باشید.

برای استفاده از کد تخفیف های وب در هنگام خرید سرویس اینترنت، کافی است قبل از پرداخت اینترنتی، کد را در محل مشخص شده وارد کنید.

های وب گاه به گاهی با همکاری سایر مجموعه های اینترنتی نیز طرح های تخفیفی به کاربرانش ارائه می دهد. این طرح های تخفیفی نیز دربیشتر مواقع به شکل کدهای تخفیف هستند. در حقیقت در اینجا مشترکین از کدتخفیف های وب برای خرید از سایر مجموعه ها یا کسب و کارهای اینترنتی استفاده می کنند.

اگر مشترک های وب هستید، برای دسترسی به آخرین کدهای تخفیف های وب این صفحه را دنبال کنید.