تخفیف ویژه برای بهترین انیمیشن ها در نماوا

بهترین انیمیشن ها را میتوانید با یک تخفیف ویژه در نماوا ببینید.

با وارد کردن کد تخفیف namava از 35 درصد تخفیف اشتراک سه ماهه نماوا برای تماشای انیمیشن ها استفاده کنید.

با این تخفیف میتوانید ساعت ها کودک خود را سرگرم تماشای انیمیشن کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت نماوا مراجعه کنید.

برای اینکار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

تخفیف 50 درصد اشتراک 3 ماهه نماوا

با استفاده از این کد تخفیف می توانید 50 درصد تخفیف خرید و یا تمدید اشتراک 3 ماهه نماوا را دریافت کنید.
لازم به ذکر است این کد تخفیف برای بخش اکران آنلاین قابل استفاده نمی باشد.
توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت اسنپ فود مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.


منقضی شده

%50 تخفیف اشتراک یک ماهه نماوا

با وارد کردن این کد تخفیف می توانید از 50 درصد تخفیف خرید اشتراک 1 ماهه نماوا برای تماشای آنلاین فیلم ، سریال های خارجی وایرانی استفاده کنید.
لازم به ذکر است ترافیک مصرفی اینترنت در وبسایت واپلیکشن نماوا برای کاربران شاتل رایگان می باشد.
توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت نماوا مراجعه کنید، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

اشتراک 1 ماه رایگان تلویزیون اینترنتی نماوا

برای استفاده از یک ماه اشتراک رایگان تلویزیون اینترنتی نماوا کافیست به وبسایت ictgifts مراجعه و با وارد کردن کد ملی ، شماره ثابت وشماره همراه ثبت نام کرده واز این طرح بهره مند شوید .

ضمنا فراموش نشود این طرح برای افرادی فعال می گردد که بر روی خط ثابت ،اینترنت ADSL داشته باشند وکد ملی که به هنگام ثبت نام وارد کرده اند با کد ملی ثبت شده در سرویس اینترنت خانگی مطابقت داشته باشد .

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت نماوا مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

تخفیف 40 درصدی اولین خرید اشتراک 1 ماهه نماوا

شما می توانید با وارد کردن این کد تخفیف از 40 درصد تخفیف خرید اشتراک 1 ماهه نماوا برای تماشای فیلم وسریال های خارجی و ایرانی استفاده کنید.
این کد تخفیف تنها برای اولین خرید کاربران قابلیت استفاده دارد.
توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت نماوا مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

60 درصد تخفیف خرید اشتراک 3 ماهه نماوا

با وارد کردن این کد تخفیف می توانید از 60 درصد تخفیف خرید اشتراک 3 ماهه نماوا برای تماشای سریال ، فیلم های خارجی و داخلی به روز دنیا استفاده کنید .

فراموش نشود از این کد تخفیف علاوه بر خرید اشتراک می توانید برای تمدید اشتراک قبلی هم از آن استفاده کنید.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت نماوا مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

تخفیف 40 درصدی نماوا برای خرید اشتراک 3 ماهه

با عضویت در سایت نماوا وساخت حساب کاربری در آن با وارد کردن این کد تخفیف می توانید برای خرید اشتراک 3 ماهه ، از 40 درصد تخفیف آن بهره مند شوید این کد برای تمامی کاربران قابل استفاده می باشد ومحدودیت سفارش اول را ندارد

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت نماوا مراجعه کنید . برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

60 درصد تخفیف نماوا با خرید اشتراک 3 ماهه

با ثبت نام در وبسایت نماوا می توانید برای خرید اشتراک 3 ماهه یک کد تخفیف 60 درصدی دریافت کنید .

این سرویس دسترسی آسان را برای تماشای فیلم های ایرانی وخارجی بروز دنیا را ، برای مشترکین خود فراهم کرده است وبرای تمامی کاربران قابل استفاده می باشد

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت نماوا مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

20هزار تومان تخفیف اشتراک 1 ماهه نماوا ویژه مشتریان جدید

هزینه اشتراک یک ماهه نماوا 30 هزار تومان است . با وارد کردن این کد تخفیف 20 هزار تومان تخفیف دریافت خواهید کرد وتنها با پرداخت 10 هزار تومان ، می توانید اشتراک یک ماهه خریداری کنید . این کد تخفیف تنها برای اولین خرید مشترکین قابل استفاده می باشد. این سرویس دسترسی آسان ، برای تماشای فیلم و سریال به صورت دوزبانه انگلیسی وفارسی برای مشترکین ارائه نموده است

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت نماوا مراجعه کنید . برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

طرح ویژه اشتراک یک ماهه نماوا مشتریان جدید

با عضویت در وبسایت نماوا و سپس با وارد کردن این کد تخفیف می توانید تنها با پرداخت ماهانه 5500 تومان برای خرید اشتراک یک ماهه نماوا استفاده کنید. این کد تخفیف فقط برای اولین خرید مشتریان جدید قابل استفاده می باشد.
توجه داشته باشید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت نماوا مراجعه کنید. برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

کد تخفیف نماوا

در بخش ابتدایی این نوشته، به معرفی یکی از سرویس های نمایش آنلاین فیلم یعنی نماوا می پردازیم و از امکاناتی که این سامانه در اختیار مشتریانش قرار می دهد، صحبت خواهیم کرد و در بخش دوم نوشته از طرح هایی تخفیفی این سرویس، به خصوص کد تخفیف نماوا، نحوه دریافت و ثبت آن در سرویس نماوا خواهیم گفت.

نماوا یک سرویس تماشای آنلاین فیلم و سریال است. هرچند که نام نماوا به تازگی بر سر زبان ها افتاده است اما این سرویس حدود هفت سال پیش یعنی در سال 1392 و به پشتیبانی شرکت شاتل راه اندازی شد. شاتل ازجمله شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت است.

برای تماشای آنلاین فیلم و سریال در نماوا نیاز به ساخت حساب کاربری و پرداخت هزینه اشتراک دارید. در حال حاضر اشتراک نماوا به صورت دو روزه، یک ماهه، سه ماهه ، شش ماهه و دوازده ماهه ارائه می شود. با خرید هر اشتراک، شما به تمامی محتواهای ارائه شده توسط نماوا در مدت زمان تعیین شده دسترسی خواهید داشت. البته اگر کد تخفیف نماوا را داشته باشید، می توانید از تخفیف در هزینه اشتراک برخوردار شوید.

توجه داشته باشید که خرید اشتراک صرفاً به معنای مجوزی برای تماشای آنلاین محتوا در نماوا است. هزینه اینترنت مصرفی به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد که آن را به اپراتورهای تلفن همراه یا ISP ها می پردازید. بنابراین در نظر داشته باشید که هزینه تمام شده برای تماشای آنلاین فیلم در نماوا هزینه اشتراک به علاوه هزینه اینترنت مصرفی شما خواهد بود.

در قوانین فعلی نماوا هزینه ترافیک اینترنت مصرفی در نماوا برای مشترکین شاتل رایگان است. همچنین ترافیک مصرفی برای اپراتورها نیم بها محاسبه خواهد شد اگر از ابزارهای دور زدن فیلتر استفاده می کنید، در این صورت این ترافیک تمام بها محاسبه خواهد شد.

امکان دانلود فیلم در نماوا و تماشای آفلاین آن نیز فراهم شده است. واضح است که تماشای فیلم های دانلود شده تنها در محیط وب سایت یا اپلیکیشن نماوا ممکن است. البته تنها در صورتی می توانید فیلم های دانلود شده را به صورت آفلاین تماشا کنید که اشتراک فعال داشته باشید. برای مثال اگر شما امروز فیلمی را دانلود کنید و روز بعد اشتراک شما به پایان برسد، دیگر به فیلم دانلودی خود دسترسی نخواهید داشت.

در نماوا بخشی با نام پردیس نماوا نیز مشاهده می شود. در پردیس نماوا می توانید بلیت فیلم های روز سینمای ایران را هم زمان با اکران این فیلم ها در سینما، خریداری کرده و آن را در خانه تماشا کنید.

توجه داشته باشید که هزینه ای که برای خرید بلیت در پردیس نماوا می پردازید جدا از حق اشتراک است. یعنی اگر شما حق اشتراک نماوا را داشته باشید برای تماشای آنلاین فیلم های موجود در پردیس نماوا باید هزینه بلیت را نیز بپردازید. اگر هم حق اشتراک ندارید، می توانید صرفاً با خرید بلیت هر فیلم در پردیس نماوا تنها همان فیلم را تماشا کنید.

فیلم های موجود در پردیس نماوا امکان دانلود و تماشای آفلاین ندارند و همچنین تنها در مهلت زمانی تعیین شده پس از خرید که عموماً کمتر از دوازده ساعت است، اجازه دسترسی به این فیلم ها را خواهید داشت.

قبل از خرید اشتراک در نماوا پیشنهاد می کنیم بخش قوانین نماوا و سؤالات متداول آن را بخوانید. در ادامه به طرح های تخفیفی نماوا پرداخته ایم و از نحوه دریافت کد تخفیف نماوا گفته ایم.

نحوه دریافت کد تخفیف نماوا

با لحاظ کردن هزینه اینترنت مصرفی، شاید حق اشتراک نماوا کمی گران به نظر برسد. البته نماوا بنا به موقعیت ها گوناگون پیشنهادهای تخفیفی به کاربرانش ارائه می دهد، کد تخفیف نماوا که به مناسبت های مختلف برای کاربران ارسال می شود از آن جمله است.

کد تخفیف نماوا از طریق ایمیل یا پیامک یا از طریق شبکه های اجتماعی این سرویس به اطلاع کاربرانش می رسد. در این صفحه نیز کدهای تخفیف نماوا گردآوری شده است.

برای استفاده از کد تخفیف نماوا ، بعد از آنکه نوع اشتراک خود را تعیین کردید و قبل از پرداخت، آن را در قسمت کد تخفیف وارد کنید تا از تخفیف آن بهره مند شوید.

به غیر از کد تخفیف نماوا، گاهی اوقات این سرویس ها تخفیف های کلی نیز ارائه می دهد. برای استفاده از این تخفیف ها نیازی به داشتن کد تخفیف نماوا نیست. برای مثال در حال حاضر نماوا بر روی تمام اشتراک های خود درصدی تخفیف اعمال کرده است.

اگر مشترک نماوا هستید، این صفحه را پیگیری کنید. ما در اینجا کدهای تخفیف نماوا و پیشنهاد های تخفیفی آن را جمعه آوری می کنیم. کدهای تخفیف موجود در این صفحه مرتب به روزرسانی می شود.