تخفیف 10 درصدی اولین خرید بلیط هواپیما اپلیکشن مستربلیط

با استفاده از این کد تخفیف می توانید برای اولین رزرو بلیط هواپیما از طریق اپ مستربلیط از 10 درصد تخفیف استفاده کنید.
البته فراموش نشود سقف تخفیف این خرید معادل 15 هزار تومان می باشد.
این کد تخفیف ویژه پروازهای داخلی قابل استفاده می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت مستربلیط مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

فعلا معتبر

10 % تخفیف اولین خرید بلیط هواپیما در اپلیکشن مستر بلیط

با وارد کردن این کد تخفیف می توانید از 10 درصد تخفیف اولین خرید بلیط هواپیما در اپلیکشن مستر بلیط استفاده کنید.

در اپلیکشن مستربلیط علاوه بر رزرو بلیط هواپیما ، امکان رزرو بلیط های اتوبوس و قطار هم وجود دارد. ضمنا سقف این تخفیف 5 هزار تومان می باشد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت مستربلیط مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

%10 تخفیف خرید آنلاین بلیط هواپیما از مستر بلیط

برای دریافت 10 درصد تخفیف دراولین خرید بلیط هواپیما از مستر بلیط می توانید اپلیکشن مستر بلیط را نصب وسپس با وارد کردن این کد تخفیف تا سقف 10 هزار تومان ، هدیه بگیرید.

این کد تخفیف تنها برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما و اتوبوس وقطار در اپلیکشن فعال می باشد

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت مستربلیط مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

تخفیف 10 درصدی خرید بلیط اتوبوس از مستر بلیط

برای استفاده از این تخفیف ابتدا برنامه مستربلیط را نصب کنید و با وارد کردن این کد تخفیف برای اولین خرید در آن ، از 10 درصد تخفیف تا سقف 10 هزار تومان برروی بلیط اتوبوس برخوردار شوید.

لازم به ذکر است این کد تخفیف ویژه کاربران تیک 8 است و این کد تخفیف ویژه اپ مستر بلیط می باشد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت مستربلیط مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی مستر بلیط برای خرید بلیط قطار

برای دریافت 10 درصد تخفیف مستر بلیط کافیست اپ مستر بلیط را نصب و با اولین خرید بلیط قطار از آن ، این کد تخفیف را وارد کنید وتا سقف 10 هزار تومان هدیه بگیرید.

درضمن این کد تخفیف تنها در اپلیکشن فعال می باشد

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت مستربلیط مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

تخفیف 10 درصدی خرید بلیط قطار مستربلیط

با وارد کردن این کد تخفیف می توانید از 10 درصد تا سقف 5 هزار تومان برای خرید بلیط قطاردر مستر بلیط تخفیف بگیرید.
از این سامانه آنلاین مستر بلیط می توانید برای خرید بلیط اتوبوس وهواپیما هم استفاده کنید.
توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت مستربلیط مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

10% تخفیف خرید بلیط اتوبوس در مستربلیط

بااستفاده از این کد تخفیف می توانید برای خرید بلیط اتوبوس در مستر بلیط از 10 درصد تخفیف استفاده کنید.
این کد تخفیف 10 درصدی تا سقف تخفیف 5 هزار تومان اعتبار دارد.
توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت مستربلیط مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

تخفیف 10 درصدی بلیط هواپیما مستر بلیط

با وارد کردن این کد تخفیف در سامانه خرید بلیط هواپیما مستر بلیط می توانید از 10 درصد تخفیف استفاده کنید.

ضمنا این کد تخفیف تا سقف 15 هزار تومان اعتبار دارد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت مستربلیط مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

15 هزار تومان تخفیف خرید بلیط هواپیما از مستربلیط

شما می توانید با وارد کردن این کد تخفیف در اولین خرید بلیط هواپیما از مستر بلیط 15 هزار تومان تخفیف بگیرید.

ضمنا فراموش نشود برای استفاده از این تخفیف لازم است حتما در سایت مستر بلیط لاگین شده باشید.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت مستربلیط مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

10% تخفیف اولین خرید بلیط سفر در مستر بلیط

با نصب اپلیکشن مستر بلیط می توانید برای اولین خرید مستربلیط و با وارد کردن این کد تخفیف به آسانی از 10 درصد تخفیف تا سقف 10 هزار تومان بر روی بلیط های هواپیما ، قطار ، اتوبوس بهره مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتربه سایت مستربلیط مراجعه کنید. برای این کار می توانید بر روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

کد تخفیف مستر بلیط

اگر سفر رفتن از تفریحات موردعلاقه شماست و یا بنا به دلایل مختلف تحصیلی، کاری و یا خانوادگی باید به صورت مداوم از نقطه ای به نقطه ای دیگر سفر کنید، حتماً با دردسرهای تهیه بلیت آشنا هستید، البته این در صورتی است که نخواهید از اتومبیل شخصی استفاده کنید.

به طور کلی یکی از دغدغه های سفر رفتن انتخاب نوع وسیله نقلیه و تهیه بلیت آن است. آژانس های مسافرتی بسیاری وجود دارند که در این زمینه به ارائه خدمات مشغول هستند. اما اینکه بخواهید یک به یک به این آژانس های مسافرتی سر بزنید تا ببینید برای مقصد موردنظر شما و در تاریخ موردنظر شما سرویس دارند یا خیر، واقعاً کاری طاقت فرساست.

فناوری و اینترنت در این مورد هم به کمک ما آمده است و ما از را از دردسرهای این چنینی برای تهیه بلیت رهانیده است. در حال حاضر وب سایت ها و اپلیکیشن های بسیاری برای این منظور طراحی شده و گسترش یافته اند.

اپ هایی برای رزرو و خرید بلیت هواپیما و اپ هایی برای رزرو و خرید بلیت قطار و یا اتوبوس وجود دارند که می توانیم با بهره گیری از آن ها و به سادگی آب خوردن بلیت وسیله نقلیه مدنظر خود را از مبدأ به مقصد خریداری کنیم.

در اینجا می خواهیم یک از این سرویس ها با نام مستر بلیط را معرفی کنیم. همچنین در مورد کد تخفیف مستر بلیط و نحوه دریافت آن خواهیم گفت.

مستر بلیط وب سایت و اپلیکیشنی برای رزرو آنلاین بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس است که علاوه بر سفرهای داخلی، سفرهای خارجی را نیز پوشش می دهد. پرداخت بهای بلیت در این سرویس به صورت آنلاین انجام می گیرد و اگر از کد تخفیف مستر بلیط نیز برخوارد باشید، می توانید بهای کمتری بابت بلیت خود بپردازید.

برای خرید بلیت در مستر بلیط با استفاده از وب سایت یا اپ آن کافی است در ابتدا نوع وسیله نقلیه خود را ( هواپیما، قطار یا اتوبوس) انتخاب کنید. سپس با تعیین مبدأ، مقصد، تاریخ سفر و همچنین تعداد مسافران و کلیک بر روی جست وجو، فهرستی از انتخاب های ممکن برای سفر به شما نمایش داده می شود و می توانید از میان آن ها سرویس موردنظر خود را انتخاب کنید. اگر کد تخفیف مستر بلیط هم داشته باشید می توانید از تخفیف مستر بلیط نیز بهره مند شوید.

اما نکته جالب توجه در مستر بلیط آن است که نتایج جست وجو را با توجه به تاریخ مدنظر می توان برای هر سه روش سفر یعنی هواپیما، قطار و اتوبوس به صورت هم زمان مشاهده کرد.

برای مثال اگر استفاده از هواپیما را برای سفر از مبدأ به مقصد ترجیح داده باشید اما پروازی برای تاریخ موردنظر شما موجود نباشد، بدون آنکه نیاز باشد تا اطلاعات مربوط به سفر را مجدداً وارد کنید، می توانید فهرست جست وجو را برای سفر با قطار یا اتوبوس نیز مشاهده کنید.

مستر بلیط فعالیت خود را در سال 1394 آغاز کرد و در ابتدا تنها به ارائه خدمات در حوزه ی رزرو آنلاین بلیت هواپیماهای ارزان قیمت و چارتری می پرداخت اما تنها چند ماه پس از شروع فعالیت خود در زمینه ی سفر با قطار و اتوبوس نیز به ارائه خدمات پرداخت.

مستر بلیط بر یافتن و ارائه دادن بلیت های ارزان قیمت به مشتریان، تمرکز ویژه ای دارد و همچنین به مناسبت های مختلف برای مشتریان خود کد تخفیف ارسال می کند. در ادامه در خصوص کد تخفیف مستر بلیط و نحوه دریافت و استفاده از آن توضیحاتی را ارائه داده ایم.

نحوه دریافت کد تخفیف مستر بلیط

در چند سال اخیر ارائه کدهای تخفیف از سوی کسب وکارها به مشتریان بسیار باب شده است. در واقع برای باقی ماندن در بازار رقابتی امروز چنین طرح هایی لازم است و هم به سود کسب وکارها و هم موجب خشنودی مشتریان است.

کد تخفیف مستر بلیط بنا به مناسبت های مختلف و از سوی این برند به مشتریان ارائه می شود. عموماً کدهای تخفیف مستر بلیط در قالب پیامک و یا ایمیل برای مشتریان فرستاده می شود.

اگر مشتری فعال مستر بلیط نیستید و کد تخفیفی برایتان ارسال نشده می توانید از طریق این صفحه، کدهای تخفیف مستر بلیط را دریافت کنید. ما در این صفحه کدهای تخفیف مستر بلیط را گردآوری کرده ایم تا با استفاده از آن ها بتوانید سفری ارزان تر را تجربه کنید.

اگر می خواهید برای اولین بار و از طریق مستر بلیط اقدام به خرید بلیط کنید با احتمال بسیار بالایی کد تخفیف مستر بلیط برای شما یافت خواهد شد. چرا که عموماً این شرکت برای نخستین خرید بلیط هواپیما، قطار یا اتوبوس کد تخفیف ارائه می دهد.

قبل از استفاده از هر کد تخفیف، به شرایط و توضیحات داده شده برای هر یک از آن ها توجه کنید. برای مثال تعدادی از کدهای تخفیف مربوط به سفر با هواپیماست و برخی دیگر مربوط به سفر با اتوبوس یا قطارند. همچنین تعدادی از تخفیف ها ممکن است مربوط به سفرهای خارجی باشد درحالی که برخی دیگر از کدهای تخفیف به سفرهای داخلی اختصاص دارند.

لازم به ذکر است که از هر کد تخفیف مستر بلیط تنها می توان یک بار استفاده کرد.

برای استفاده از کد تخفیف مستر بلیط بعد از آنکه مسیر موردنظر را انتخاب می کنید و پس از کلیک بر روی گزینه رزرو آنلاین کافی است بر روی کد تخفیف/ کد قرعه کشی دارم کلیک کنید. پس از فعال شدن کادر مربوط به کد تخفیف، کد را وارد کرده و سپس گزینه بررسی را کلیک نمایید تا کد تخفیف مستر بلیط برای شما فعال شود. در هنگام پرداخت نیز حتماً به مبلغ توجه کنید تا از فعال شدن کد تخفیف اطمینان یابید.

توجه داشته باشید که کد تخفیف مستر بلیط به بزرگی و کوچکی حروف حساس است. هنگام استفاده از کد تخفیف مستر بلیط آن را عیناً به همان صورتی که برای شما فرستاده شده است وارد نمایید.

کدهای تخفیف موجود در این صفحه مرتب به روزرسانی می شود. برای پیگیری کدهای تخفیف مستر بلیط می توانید این صفحه را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید.