تخفیف 25 درصدی مالتینا مخصوص هزینه حمل از آمریکا

با وارد کردن این کد تخفیف میتوانید از 25 درصد تخفیف در هزینه حمل از آمریکا بهره مند شوید.

این کد تخفیف از 9 تا 11 آذرماه فعال است.

با مراجعه به وبسایت مالتینا میتوانید تمام محصولاتی که شامل این کد تخفیف میشوند را مشاهده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق کلیک کردن روی سایت مقصد میتوانید به وبسایت مالتینا بروید.

فعلا معتبر

تا 57 درصد تخفیف هدست در مالتینا

برای استفاده از این تخفیف نیازی به وارد کردن کد تخفیف ندارید ، کافیست به وبسایت مالتینا مراجعه کنید و سپس برای خرید انواع هدست الجی از آمازون توسط این سایت ، تا 57 درصد تخفیف استفاده کنید. فراموش نشود هزینه ارسال از مالتینا به آدرس شما رایگان می باشد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت مالتینا مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

29 درصد تخفیف محصولات آماده ارسال مالتینا

بدون نیازبه وارد کردن کد تخفیف می توانید برای خرید محصولات منتخب آماده تحویل که از سایت آمازون تهیه شده اندتخفیف 29 درصد آن برخوردار شوید.
دقت داشته باشید محصولات آماده ارسال ، دارای ضمانت خرید از آمازون آمریکا می باشند
برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت شیکسون مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

تخفیف 20 درصدی ارسال محصولات مالتینا

با استفاده از این کد تخفیف می توانید از تخفیف 20 درصدی ارسال محصولات آمازون توسط فروشگاه مالتینا بهره مند شوید.
سقف تخفیف این کد 300 هزار تومان می باشد.
توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت مالتینا مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

تا 10 میلیون تخفیف محصولات اپل در مالتینا

برای استفاده از این تخفیف نیازی به وارد کردن کد تخفیف ندارید ، کافیست به وبسایت مالتینا مراجعه کنید و سپس برای خرید انواع محصولات اپل از آمازون توسط مالتینا تا سقف 10 میلیون تومان تخفیف بگیرید.

این تخفیف بر روی انواع اپل واچ ، آیپد ، ایرپاد ، مک بوک و آی مک لحاظ شده است ومحدودیت سفارش اول ندارد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت مالتینا مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

تخفیف 70 درصدی محصولات آماده تحویل در مالتینا

با نصب اپلیکشن مالتینا وایجاد حساب کاربری در سایت مالتینا می توانید برای خرید محصولات آماده تحویل ، که ازسایت آمازون آمریکا خریداری شده اند از تخفیف 70 درصدی آن بهره مند شوید. مالتینا یک وب سایت واسطه برای خرید از آمازون است

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت مالتینا مراجعه کنید . برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

ارسال محصولات منتخبی آمازون با تخفیف 100% توسط مالتینا

با وارد کردن این کد تخفیف می توانید به راحتی توسط مالتینا از آمازون ، خرید خود را به راحتی در ایران انجام دهید و از تخفیف 100 درصدی آن بهره مند شوید. ضمنا این کد تخفیف شامل برخی از محصولات موجود درمالتینا می باشد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت مالتینا مراجعه کنید برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

کد تخفیف مالتینا

در بخش اول این نوشته وب سایت مالتینا را معرفی خواهیم کرد، مالتینا وب سایتی است که می توانید به واسطه آن از آمازون خرید کنید. در بخش بعدی نیز به طرح های تخفیفی این سرویس از جمله کد تخفیف مالتینا و نحوه دریافت آن می پردازیم.

اگر به وب سایت مالتینا سرزده باشید، در نگاه اول ممکن است فکر کنید که این وب سایت یک فروشگاه اینترنتی است، اما در واقع این گونه نیست. مالتینا در واقع سرویسی است که مشتریان ایرانی آمازون، می توانند از این فروشگاه جهانی خرید کنند.

اما آمازون چیست و چرا امکان خرید مستقیم از آمازون در ایران وجود ندارد؟ آمازون اولین فروشگاه اینترنتی جهان و در حال حاضر بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی جهان است که در سیاتل آمریکا واقع شده است. در آمازون هرکسی تقریباً می تواند هر چیزی را بفروشد و البته بخرد!

بیست و پنج سال پیش آمازون تنها یک کتاب فروشی آنلاین بود با تنها یک کارمند یعنی مؤسسش یعنی جف بزوس، امروز آمازون 750 هزار کارمند دارد و قادر است محصولاتش را با استفاده از سیستم حمل ونقل عظیم خود به بیشتر از صد کشور دنیا ارسال کند.

ایرانیانی که تمایل به خرید از آمازون دارند، به علت تحریم ها و وجود مشکلات در پرداخت های بین المللی قادر به خرید مستقیم از این کمپانی بزرگ نیستند. حتی اگر کارت های اعتباری جهانی همچون ویزا کارت یا مستر کارت برای خرید در اختیار داشته باشید، پروسه ارسال مستقیم کالا از آمریکا به ایران بسیار دشوار است. این موضوع سبب پیدایش سرویس های واسطه برای خرید از آمازون شده است که مالتینا یکی از آن هاست.

برای خرید از آمازون به واسطه مالتینا، می توانید به دو روش عمل کنید. اول آنکه کالای موردنظر خود را در آمازون بیابید و سپس لینک آن را در قسمت جست وجوی وب سایت مالتینا وارد کنید. روش دوم استفاده از دسته بندی موجود در سایت مالتینا است.

قیمت نهایی کالا در مالتینا با توجه به نرخ ارز، هزینه حمل از آمریکا، عوارض گمرک و همچنین کارمزد مالتینا محاسبه می شود. یکی از نکات قابل توجه در مالتینا آن است که در بخش مربوط به قیمت برای هر محصول و در منوی مربوط به مشاهده ریز هزینه ها، هر یک از این هزینه ها به تفکیک به مشتری اعلام شده است.

گاهی اوقات آمازون بر روی کالاها تخفیف می گذارد و گاهی اوقات خود مالتینا، طرح های تخفیفی ارائه می دهد. در صورتی که آمازون تخفیف گذاشته باشد، میزان تخفیف و قیمت پس از تخفیف در بخش مربوط به قیمت نمایش داده می شود. برای استفاده از تخفیف خود مالتینا نیز باید کد تخفیف مالتینا را پیش از پرداخت اینترنتی وارد کرد.

پرداخت هزینه ی گارانتی محصول در مالتینا اختیاری است. اگر تمایل به گارانتی محصول داشته باشید، این هزینه به مبلغ نهایی خرید کالا اضافه می شود. در صورت عدم پرداخت این هزینه مالتینا تعهدی به کالای خریداری شده شما نخواهد داشت، حتی اگر آن کالا در وب سایت اصلی یعنی آمازون گارانتی شده باشد. این امر در بخش قوانین مالتینا صریحاً ذکر شده است.

مالتینا طبق قوانین داخلی کشور عمل می کند ازاین رو امکان سفارش کالاهایی که خریدوفروش آن ها در داخل کشور جرم محسوب می شود در مالتینا وجود ندارد.

پیشنهاد می کنیم قبل از خرید از آمازون به واسطه مالتینا بخش قوانین و همچنین سؤالات متداول آن را بخوانید. همچنین در مورد سفارش از امازون نیز اطلاعات کافی جمع آوری کنید. چرا که برای خرید برخی کالاها از آمازون گاهی نیاز است دو تا سه برابر قیمت اصلی محصول بپردازید.

در ادامه در خصوص روش های دریافت کد تخفیف مالتینا و دیگر طرح های تخفیفی آن صحبت کرده ایم.

نحوه دریافت کد تخفیف مالتینا

مالتینا در روزهای مختلفی از سال کدهای تخفیف ویژه ای به مشتریانش ارائه می دهد. توجه داشته باشید که مالتینا خود یک فروشگاه نیست و واسطه ای برای خرید از امازون است. در حقیقت کد تخفیف مالتینا، بر روی هزینه ارسال کالا از آمریکا به ایران و هزینه گمرک آن، اعمال می شود و بدین ترتیب با داشتن کد تخفیف مالتینا از هزینه نهایی پرداختی شما به این سرویس کم می شود.

کد تخفیف مالتینا را با پیگیری کانال تلگرامی این سرویس و یا حساب اینستاگرام آن می توانید بیابید. ما نیز در این صفحه کدهای تخفیف مالتینا را برای شما گردآوری کرده ایم.

برای استفاده از کد تخفیف مالتینا ، در سبد خرید خود در این سرویس و پیش از ورود به صفحه بانک کد تخفیف را در قسمت مشخص شده وارد کنید تا بدین ترتیب تخفیف برای شما اعمال شود.

قبل از استفاده از هر کد تخفیف مالتینا حتماً به توضیحات داده شده در کنار توجه کنید. هر کد تخفیف در مدت زمان مشخصی اعتبار دارد. برای دریافت جدیدترین کدهای تخفیف مالتینا این صفحه را پیگیری کنید.