%30 تخفیف خرید اشتراک 6 ماهه فیلیمو

با استفاده از این کد تخفیف می توانید با مراجعه به وب سایت فیلیمو درقسمت بالای سمت چپ برروی منوی خریداشتراک ماهانه فیلم کلیک کرده و سپس در کادر کد تخفیف ، کد را وارد نموده واز 30 درصد تخفیف بهره مند شوید.

این کد تخفیف برای خرید تمامی اشتراک ها قابل استفاده می باشد .

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت فیلیمو مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

30 درصد تخفیف فیلیمو برای خرید اشتراک 1 ماهه

با عضویت در وبسایت فیلیمو و ساخت حساب کاربری در آن ، با وارد کردن این کد تخفیف می توانید برای خرید اشتراک 1 ماهه فیلیمو از 30 درصد تخفیف بهره مند شوید .

این سرویس دسترسی آسان را برای تماشای فیلم وسریال های بروز دنیا برای مشترکین فراهم کرده است.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت فیلیمو مراجعه کنید برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

فعلا معتبر

20% تخفیف اشتراک سه ماهه فیلیمو

هزینه اشتراک سه ماهه فیلیمو یکصد و پنج هزارتومان است ، هم اکنون تنها با هشتاد وچهارهزار تومان می توانید این اشتراک را خریداری کنید و بدین ترتیب از بیست درصد تخفیف فیلیمو بر روی این اشتراک بهره مند شوید ضمنا برای استفاده از این تخفیف نیازی به وارد کردن کد تخفیف نیست

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت فیلیمو مراجعه کنید . برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

فعلا معتبر

50 درصد تخفیف فیلیمو برای خرید اشتراک 3 ماهه

با ایجاد حساب کاربری در فیلیمو می توانید با وارد کردن این کد تخفیف برای خرید اشتراک 3 ماهه از 50 درصد تخفیف بهره مند شوید.

این کد تخفیف محدودیت سفارش اول ندارد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت فیلیمو مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

کد تخفیف 50 درصدی خرید اشتراک 4 ماهه فیلیمو

با عضویت در وبسایت فیلیمو می توانید بدون پرداخت هزینه ، کد را دریافت کنید و با وارد کردن این کد ، از تخفیف 50 درصدی فیلیمو برای خرید اشتراک 4 ماهه برخوردار شوید و برای تماشای فیلم وسریال های جدید خارجی وایرانی از مزایای آن بهره مند شوید. این کد تخفیف برای تمامی کاربران قابل استفاده می باشد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت فیلیمو مراجعه کنید برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید .

منقضی شده

اشتراک ا ماهه رایگان تلویزیون اینترنتی فیلیمو

شما می توانید بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از اشتراک یک ماه اینترنت رایگان تلویزیون اینترنتی فیلیمو که برای تماشای آنلاین فیلم وسریال های ایرانی وخارجی می باشد برخوردار شوید. برای دسترسی به این سرویس لازم است به وبسایت ictgifts مراجعه و با وارد کردن کد ملی ، شماره ثابت و شماره همراه ثبت نام کنید. شماره ای که با آن ثبت نام می کنید باید در یکی از مراکز معتبر ارائه اینترنت خانگی ثبت شده باشد که با آن همخوانی داشته باشد تا بتوانید از این سرویس رایگان استفاده کنید.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت فیلیمومراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

کد تخفیف و جوایز ویژه جشنواره کمپین فیلموفود فیلیمو

با شرکت در کمپین فیلموفود از جوایز ویژه شامل ps5 ، iphone ، کدهای تخفیف فیلیمو ، اسنپ فود بهره مند شوید.

برای دریافت این جوایز کافیست که وارد حساب کاربردی خود شوید ودکمه شروع جک پات را بزنید.

ضمنا برای شروع این تست یک شانس در نظر گرفته شده است ولی می توانید با سفارش از اسنپ فود ویا خرید اشتراک از فیلیمو شانس خود را افزایش دهید.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت فیلیمو مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

تخفیف 30 درصدی اشتراک 6 ماهه فیلیمو

برای تماشای آنلاین فیلم و سریال های خارجی وایرانی و مستند در فیلیمومی توانید با وارد کردن این کد تخفیف برای خرید اشتراک 2 و6 ماهه از تخفیف 30 درصدی برخوردارشوید .درضمن ترافیک اینترنت به صورت نیم بها می باشد

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت فیلیمو مراجعه کنید برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

30% تخفیف اولین خرید در فیلیمو

با وارد کردن این کد تخفیف ، در اولین خرید اشتراک فیلیمو می توانید از 30 درصد تخفیف بهره مند شوید ضمنا تفاوتی نمی کند که اولین سفارش شما مربوط به کدام نوع اشتراک است.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت فیلیمو مراجعه کنید . برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

کد تخفیف فیلیمو

در ابتدای این مقاله تاریخچه ای از شکل گیری فیلیمو خواهیم گفت و نقاط قوت و نقاط ضعف آن را بررسی می کنیم. در بخش دوم نیز در خصوص هزینه اشتراک فیلیمو و همچنین طرح های تخفیفی آن از جمله کد تخفیف فیلیمو و نحوه دریافت آن صحبت کرده ایم.

اگر بخواهیم خیلی ساده و سرراست فیلیمو را معرفی کنیم، باید بگوییم فیلیمو سرویسی برای تماشای آنلاین فیلم و سریال است. این سرویس رایگان نیست و شما باید برای دیدن فیلم ها اشتراک ماهیانه فیلیمو را خریداری کنید.

فیلیمو را آپارات، سرویس محبوب اشترک گذاری ویدئو در ایران، در بهمن ماه 1393 عرضه کرد. اما در آن هنگام نام آن آپارات فیلیمو بود. آپارات فیلیمو اولین سایت تماشای آنلاین فیلم در ایران بود. پس از مدت کوتاهی، آپارات فیلیمو به اسم کنونی آن یعنی فیلیمو تغییر نام داد.

فیلیمو و آپارات هر دو محصولی از شرکت صبا ایده هستند. صبا ایده نامی قدرتمند در وب ایران است، شبکه اجتماعی کلوب نیز توسط همین شرکت راه اندازی شده بود.

فیلیمو به عنوان پلتفرمی برای مشاهده آنلاین فیلم و سریال ایده جدیدی نبود، هر چند که این سرویس جز اولین ها در ایران بود، اما بسیار قبل تر از فیلیمو، سرویس های مشاهده آنلاین فیلم در وب جهانی قابل دسترس بودند. اولین سرویس تماشای آنلاین فیلم و سریال در جهان نت فلیکس بود که هم اکنون نیز یکی از محبوب ترین سرویس ها در این زمینه است.

برای استفاده از فیلیمو و دیدن فیلم ها و سریال های آن باید اشتراک فیلیمو را خریداری کنید. در حال حاضر هزینه اشتراک یک ماهه ، سه ماهه و شش ماهه فیلیمو به ترتیب 25 هزار تومان، 70 هزار تومان و 110 هزار تومان است. با داشتن کد تخفیف فیلیمو، می توانید هزینه کمتری را بابت خریداری اکانت بپردازید. کدهای تخفیف فیلیمو به مناسبت ها مختلفی به کاربران ارائه می شود.

با داشتن اشتراک فیلیمو، می توانید به تمام محتوای ارائه شده توسط فیلیمو در بازه زمانی مربوط دسترسی داشته باشید.

یکی از مشکلات موجود در فیلیمو آن است که اگر بخواهید تنها یک محتوای خاص را مشاهده کنید، باید حداقل اکانت یک ماهه فیلیمو را بخرید .شاید بهتر بود که امکان پرداخت جداگانه نیز برای تماشای آنلاین هر فیلم فراهم می شد تا تنها برای دسترسی به یک محتوای خاص نیاز به خریداری اشتراک نباشد.

توجه داشته باشید که جدا از خرید اکانت، حجم اینترنت مصرفی شما نیز برای تماشای فیلم در فیلیمو هزینه بر است. هزینه اینترنت در هنگام تماشا یا دانلود فیلم در فیلیمو، نیم بها است. البته اگر از ابزاری برای دور زدن فیلتر استفاده می کنید، در این صورت اینترنت شما تمام بها محاسبه خواهد شد.

با توجه به مشکلات اینترنت در کشور ما از جمله اختلال سرعت آن، فیلیمو سازوکاری چیده است که کیفیت فیلم با توجه به سرعت اینترنت هر کاربر تنظیم شده و سپس لود می شود. به همین دلیل کاربران مشکل چندانی در تماشای آنلاین فیلم ها در این سرویس نخواهند داشت.

15 دقیقه ابتدایی هر فیلم در فیلیمو به صورت رایگان به نمایش درمی آید و امکان تماشای فیلم ها در گوشی، لپ تاپ و یا کامپیوتر خانگی و تلویزیون میسر است. نکته قابل توجه آن است که می توان یک فیلم را هم زمان در تمامی این دستگاه ها مشاهده کرد.

امکان دانلود و سپس مشاهده فیلم ها به صورت آفلاین نیز در این سرویس مهیا شده است. دانلود و تماشای آفلاین فیلم ها تنها از طریق اپلیکیشن فیلیمو و یا نرم افزار تحت ویندوز آن صورت می گیرد. برای دانلود و نصب اپلیکیشن و نرم افزار فیلیمو می توانید به وب سایت آن مراجعه کنید.

اما در خصوص فیلم های موجود در فیلیمو باید گفت، این فیلم ها طیف بسیار متنوعی از فیلم ها و سریال های داخلی و خارجی را شامل می شوند. فیلم های خارجی موجود در فیلیمو یا به صورت دوبله و یا همراه با زیرنویس هستند. فیلیمو دسته بندی موضوعی نسبتاً جامعی دارد و بسته به ژانر موردعلاقه خود می توانید فیلم دلخواه خود را در آن بیابید.

در ادامه به کد تخفیف فیلیمو، نحوه دریافت و ثبت آن در هنگام خرید اشتراک پرداخته ایم.

نحوه دریافت کد تخفیف فیلیمو

به عقیده ی عده ای از کاربران، هزینه اشتراک ماهانه فیلیمو با در نظر گرفتن هزینه ای که برای اینترنت نیز می پردازیم، کمی گران است. اما خرید اشتراک با استفاده از کدهای تخفیف فیلیمو بسیار به صرفه است.

کد تخفیف فیلیمو به مناسبت های مختلف برای کاربران ارسال می شود. ما در این صفحه کدهای تخفیف فیلیمو را برای شما گردآوری کرده ایم تا بهای کمتری برای استفاده از خدمات فیلیمو بپردازید.

برای استفاده از کد تخفیف فیلیمو، پس از ساختن حساب کاربری و هنگام خرید اشتراک بر روی کد تخفیف فیلیمو کلیک کنید و سپس کد تخفیف را در باکس مربوط وارد کنید تا از مبلغ نهایی شما کاسته شود.

جدا از کدهای تخفیف فیلیمو، این سرویس طرح های تخفیفی دیگری نیز به مناسبت های مختلف ارائه می دهد. برای مثال در هنگام نوشتن این مقاله، اشتراک سه ماهه فیلیمو بیست درصد تخفیف خورده است.

بسیاری از اوقات فیلیمو تخفیف های ویژه ای بر روی بسته های اشتراکی خود ارائه می دهد که حتی ممکن است کمتر از یک ماه باشد.

ما در این صفحه کوشیده ایم کدهای تخفیف فیلیمو و سایر طرح های تخفیفی آن را به صورت کامل جمع آوری کنیم.

کدهای تخفیف فیلیمو در این صفحه مرتب به روز رسانی می شود. برای آنکه هیچ تخفیفی را از دست ندهید این صفحه را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید.