تخفیف 50 درصدی خرید کتاب با نصب اپلیکیشن فیدیبو

در طرح خونه بمونیم، بیشتر بخونیم فیدیبو میتوانید با 50 درصد تخفیف کتاب بخرید.

با نصب اپلیکیشن فیدیبو و عضویت در آن بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف کتاب ها را با 50 درصد تخفیف تهیه کنید.

با کتاب از خونه موندن لذت ببرید.

این کد تخفیف محدویت سفارش ندارد وبرای خرید تمامی کتاب ها قابل استفاده می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت فیدیبو مراجعه کنید. برای اینکار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

فعلا معتبر

با عضویت در فیدیبو 2 کتاب رایگان هدیه بگیرید

اگر عضوی از فیدیبو هستید ، به راحتی و بدون کد تخفیف میتوانید این دو کتاب را دریافت کنید اما اگر از قبل در فیدبیو ثبت نام نکرده اید ، با نصب اپلیکیشن و سپس وارد کردن شماره همراه یا ایمیل در قسمت مربوط میتوانید به راحتی حساب کاربری بسارید و به این کتاب ها دسترسی داشته باشید. دو کتاب هدیه در کتابخانه اپلیکشن ذخیره می شود وقابل مشاهده می باشد

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت فیدیبو مراجعه کنید . برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

فعلا معتبر

تخفیف 45 درصدی رایتل برای خرید کتاب از فیدیبو

برای دریافت این کد تخفیف می توانید با شماره رایتل خود پیامی حاوی کلمه ی فیدیبو یا Fidibo به شماره 0920920 ارسال کنید و یک کد تخفیف 45 درصدی ازرایتل هدیه بگیرید و ازآن برای خرید کتاب های صوتی والکترونیکی در فیدیبو استفاده کنید.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت فیدیبو مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

تخفیف 50 درصدی اولین خرید کتاب فیدیبو

با نصب اپلیکشن فیدیبو وعضویت در آن می توانید با وارد کردن این کد تخفیف برای اولین خرید کتاب های صوتی فیدیبو از تخفیف 50 درصدی استفاده کنید . ضمنا این کد تخفیف محدویت سفارش اول ندارد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت فیدیبومراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

تخفیف 40 درصدی خرید کتاب های الکترونیکی با عضویت در فیدیبو

با عضویت در وب سایت فیدیبو و با نصب اپلیکشن فیدیبو می توانید با وارد کردن این کد تخفیف از 40 درصد تخفیف فیدیبو بهره مند شوید .لازم به ذکر است فیدیبو بزرگترین سامانه خرید کتاب های الکترونیکی و صوتی با بیش از 42 هزار عنوان کتاب در ایران است.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت فیدیبو مراجعه کنید . برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

30 درصد تخفیف خرید کتاب فیدیبو

با وارد کردن این کد می توانید برای خرید انواع کتاب های روانشناسی ، رمان ، داستان و مجلات در فیدیبو از 30 درصد تخفیف برخوردار شوید.
این کد تخفیف در اپلیکشن فیدیبوهم قابل استفاده می باشد.
توجه داشته باشید برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت فیدیبو مراجعه کنید، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.


منقضی شده

تخفیف 30 درصدی خرید کتاب فیدیبو

با نصب اپلیکشن فیدیبو و ثبت نام درآن می توانید برای خرید کتاب های الکترونیکی وصوتی ، با وارد کردن این کد تخفیف از 30 درصد تخفیف برخوردار شوید.

این کد تخفیف محدویت سفارش ندارد وبرای خرید تمامی کتاب ها قابل استفاده می باشد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت فیدیبو مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

تخفیف 90 درصدی فیدیبو

با وارد کردن این کد تخفیف می توانید برای خرید کتاب های الکترونیکی و صوتی فیدیبو ا ز تخفیف 90 درصدی استفاده کنید.

ضمنا این کد تخفیف تنها برای یک خرید قابل استفاده می باشد

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت فیدیبو مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

50 درصد تخفیف خرید کتاب فیدیبو

با استفاده از این کد تخفیف می توانید برای خرید آنلاین بیش از 42 هزارعنوان کتاب های الکترونیکی وصوتی فیدیبو ، از 50 درصد تخفیف بهره مند شوید. این کد تخفیف فقط یکبار برای هر کاربر قابل استفاده می باشد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت فیدیبو مراجعه کنید . برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

کد تخفیف فیدیبو

در ابتدای این مقاله در خصوص فیدیبو و امکاناتی که در اختیار کاربرانش قرار می دهد، صحبت خواهیم کرد و در بخش دوم از کد تخفیف فیدیبو و یا دیگر طرح های تخفیفی آن خواهیم گفت.

اگر به کتاب و کتاب خوانی علاقمند باشید، احتمالا نام فیدیبو را شنیده اید. فیدیبو را می توان یک فروشگاه آنلاین کتاب الکترونیک و صوتی دانست. با نصب اپلیکیشن فیدیبو می توانید کتاب مورد علاقه خود را از میان کتاب های موجود در فیدیبو بیابید و با پرداخت هزینه، آن را دانلود کنید و از مطالعه آن در اپ لذت ببرید.

خرید و دانلود کتاب در فیدیبو کاملا قانونی و همراه با رضایت ناشرانی است که کتاب آن ها در فیدیبو عرضه شده، چرا که فیدیبو خود را ملزم به رعایت قوانین جهانی در زمینه کپی رایت می داند. قانونی که متاسفانه در کشور ما چندان رعایت نمی شود و موجب متضرر شدن ناشران و نویسندگان بسیاری شده است.

حدودا هفت سال پیش بود که فیدیبو با عقد قرار داد با انتشارات ققنوس، اجازه انتشار نسخه الکترونیک کتاب های این انتشارات را یافت و بدین ترتیب اولین کتاب های الکترونیک خود را تولید و در اپلیکیشن ارائه کرد. هم اکنون فیدیبو با بیش از سیصد ناشر همکاری دارد و دسترسی به بیش از چهل هزار کتاب الکترونیکی و صوتی و همچنین مجله و ماهنامه در آن امکان پذیر است.

با نصب اپ فیدیبو و یا مراجعه به وب سایت آن می توانید بر اساس دسته بندی موضوعی، نام نویسنده و نام انتشارات کتاب مورد نظر خود را بیابید.

خرید کتاب هم با استفاده از وب سایت و هم با استفاده از اپلیکیشن انجام می گیرد، اما مطالعه و دانلود کتاب های فیدیبو تنها از طریق اپلیکیشن آن شدنی است. اپلیکیشن فیدیبو برای گوشی های اندرویید و iOS طراحی شده و همچنین نسخه ویندوز آن را بر روی کامپیوتر شخصی می توانید داشته باشید.

برای خرید کتاب حتما باید در فیدیبو حساب کاربری داشته باشید. در کنار گزینه خرید برای هر کتاب بخشی با نام دریافت نمونه وجود دارد. در نمونه ی که از هر کتاب فراهم شده نسخه الکترونیکیِ چند صفحه ابتدایی کتاب، قابل مشاهده است که می توانید با دریافت آن، چند صفحه ای از کتاب را بخوانید. خلاصه ای از کتاب نیز در صفحه مربوط به هر کتاب موجود است.

نه تنها در مورد نسخه های الکترونیکی بلکه در مورد نسخه های صوتی کتاب ها نیز این امکانات فراهم است.

به طور کلی قیمت کتاب های الکترونیکی و صوتی در فیدیبو سی تا پنجاه درصد قیمت کتاب های چاپی است. قیمت نسخه های چاپی هر کتاب نیز در فیدیبو آمده است که با استفاده از این امکان می توانید قیمت نسخه الکترونیک و چاپی را با هم مقایسه کنید. فیدیبو کدهای تخفیفی نیز در اختیار کاربرانش قرار می دهد. اگر کد تخفیف فیدیبو را داشته باشید ،با هزینه کمتری هم می توانید از خواندن کتاب های مورد علاقه خود لذت ببرید.

توجه داشته باشید که تنها در محیط اپلیکیشن فیدیبو به کتاب های خریداری شده خود دسترسی دارید. به دلیل حق کپی رایت نمی توانید فایل پی دی اف یا نسخه شنیداری کتابی که خریداری کرده اید، در خارج از اپ داشته باشید.

امکان دسترسی همزمان به اکانت خود را در فیدیبو در سه دستگاه مختلف خواهید داشت. برای مثال در گوشی همراه، در تبلت و در لپ تاپت همزمان می توانید وارد حساب کاربری خود در فیدیبو شده و کتاب های دانلود شده را بخوانید.

نکته قابل توجه در فیدیبو آن است که می توانید کتاب بخرید و آن را به شخص دیگری هدیه کنید. البته این به شرطی است که طرف مقابلتان نیز فیدیبو را داشته باشد.

نحوه دریافت کد تخفیف فیدیبو

اگر می گویید کتاب گران است و به این بهانه کتاب نمی خرید و نمی خوانید، فیدیبو را نصب کنید. اگر به نظرتان قیمت نسخه های صوتی و الکترونیک کتاب های ارائه شده در فیدیبو بازهم زیاد است، کد تخفیف فیدیبو شاید به کارتان بیاید.

کدهای تخفیف فیدیبو در کمپین ها و مناسبت های مختلف به کاربران ارائه می شود . به طور کل این مجموعه علاه بر کد تخفیف فیدیبو، طرح های تخفیفی دیگری نیز دارد.

برای مثال برخی از کتاب ها در فیدیبو رایگان است. از طرف دیگر فیدیبو دستگاه هایی موسوم به فیدباکس طراحی کرده است. با نصب فیدباکس در مناطقی همچون مترو تهران و برخی از دانشگاه ها امکان دانلود و مطالعه رایگان کتاب هایش را فراهم کرده است.

تعدادی از کدهای تخفیف فیدیبو در خود اپلیکیشن به اطلاع کاربران می رسد. گاهی نیز ممکن است کدهای تخفیف فیدیبو در قالب پیامک به مشتریان کتابخوان این اپ ارسال شود.

ما در این صفحه تمامی طرح های تخفیفی این فروشگاه کتاب را که شامل کدهای تخفیف فیدیبو نیز می شود، گرد آوری کرده ایم. با پیگیری مستقیم این صفحه می توانید کدهای تخفیف فیدیبو را داشته باشید.

برای استفاده از کد تخفیف فیدیبو، کافی است در هنگام خرید کتاب کد تخفیف را در باکس مربوط به آن وارد کنید، تا از مبلغ پرداختی شما کاسته شود.

کدهای تخفیف فیدیبو موجود در این صفحه مرتب به روز رسانی خواهد شد. این صفحه را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید تا تمامی کدهای تخفیف فیدیبو را به صورت یکجا داشته باشید.