جشنواره تخفیف 50 درصدی فرادرس به مناسبت روز دانشجو

با شروع هفته دانشجو، فرادرس جشنواره تخفیف 50 درصدی آغاز کرده است.

در این جشنواره میتوانید به 55 عنوان آموزشی دسترسی رایگان داشته باشید.

این تخفیف 50 درصدی با وارد کردن کد تخفیف فعال میشود.

این کد تخفیف از لحاظ تعداد سفارش ها محدودیتی ندارد.

در بازه زمانی اعلام شده میتوانید برای هر تعداد سفارش از آن استفاده نمایید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت فرادرس مراجعه کنید. برای اینکار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

55 آموزش فنی و مهندسی رایگان در فرادرس

در این طرح 13 عنوان آموزشی حوزه فنی و مهندسی بصورت رایگان در وبسایت فرادرس قابل دسترسی است.

لیست آموزش ها:

مدارهای منطقی، مقاومت مصالح، ماشین های الکتریکی1 ، نقشه کشی سازه های بتنی با نرم افزار اتوکد، طراحی تاسیسات ساختمان در نرم افزار رویت، اقتصاد مهندسی، طراحی سطوح پیشرفته کتیا، مکانیک سیالات2، مبانی الکترونیک دیجیتال، کنترل کیفیت آماری، مکاترونیک کاربردی 1، شبیه سازی و کنترل ربات با اندروید و اصول مهندسی سطح.

جهت دسترسی به این آموزش ها به وب سایت فرادرس مراجعه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

جشنواره فرادرس با 40 درصد تخفیف

همزمان با روزهای پایانی تابستان وشروع سال تحصیلی ، فرادرس طرح ویژه ای با عنوان تخفیف بسوی مهر در نظر گرفته است ، که علاقمندان می توانند با وارد کردن این کد از 40 درصد تخفیف برای خرید آموزش های مورد نیاز خود استفاده کنید.
درضمن این کد تخفیف ، هیچ محدودیتی برای سفارش اول ندارد و قابل استفاده برای هر تعداد سفارش در بازده زمانی تعیین شده را دارد.
برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت فرادرس مراجعه کنید، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.


منقضی شده

طرح رایگان فرادرس

به مناسبت ماه محرم فرادرس طرحی ارائه داده که می توانید 55 آموزش غیر رایگان را رایگان دریافت نمایید.برای استفاده از هر آموزش لازم است بر روی آن کلیک کنید و در کادری که باز می شود ایمیل خود را وارد کنید تا لینک دانلود آن از طریق ایمیل برای شما ارسال شود، توجه داشته باشید برای دریافت هر آموزش لازم است جداگانه درخواست دسترسی به آن را ارسال کنید.
برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت فرادرس مراجعه کنید، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

دانلود رايگان آموزش های تخصصی جامع فرادرس

برای استفاده از این طرح نیازی به وارد كردن كد تخفیف وهیچ گونه پرداخت هزینه ای نیست وكاملا رایگان می باشد ، فقط كافیست آموزش مورد نظر خود را انتخاب کرده وآنرا دانلود كنید و از این طرح ویژه فرادرس برخوردارشوید.

این طرح قابل استفاده برای تمامی کاربران می باشد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت فرادرس مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

40 درصد تخفیف فرادرس

وارد کردن این کد تخفیف می توانید برای خرید بسته های آموزشی از 40 درصد تخفیف در فرادرس استفاده کنید.
در ضمن این کد تخفیف هیچ محدودیتی ازنظر تعداد سفارش ندارد و قابلیت استفاده برای ثبت در هر تعداد خرید را دارد.
توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت فرادرس مراجعه کنید، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

40 درصد تخفیف برای خرید بسته های آموزشی فرادرس

شما می توانید با وارد کردن این کد تخفیف برای خرید بسته های ویدئویی آموزشی فرادرس 40 درصد تخفیف بگیرید.

ضمنا این کد تخفیف محدودیت سفارش اول ندارد و برای تمامی کاربران در سایت قابل دسترسی می باشد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت فرادرس مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

50 درصد تخفیف فرادرس ویژه خرید گروهی

از تخفیف 50 درصدی فرادرس در خرید ویدئوهای آموزشی گروهی بهره مند شوید برای استفاده از این تخفیف نیازی به وارد کردن کد تخفیف نیست.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت فرادرس مراجعه کنید . برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

جشنواره تخفیف 40 درصدی فرادرس ویژه عید سعید فطر

علاقمندان می توانند برای خرید آموزش های مورد نظر خود در فرادرس که به مناسبت عید سعید فطر در نظر گرفته شده است با وارد کردن این کد تخفیف ، از 40 درصد تخفیف برخوردار شوند .

این کد تخفیف محدویت سفارش اول ندارد وقابل استفاده وثبت برای هرتعداد سفارش های مورد نظر می باشد.

توجه داشته باشید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت فرادرس مراجعه کنید. برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

طرح آموزش رایگان فرادرس ویژه ماه مبارک رمضان

برای استفاده از این طرح نیازی به وارد کردن کد تخفیف ندارید ، می توانید با ثبت نام وثبت ایمیل خود در سایت فرادرس از 70 ویدئو آموزشی به صورت رایگان بهره مند شوید.لینک های آموزش از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت فرادرس مراجعه کنید . برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

کد تخفیف فرادرس

در این مقاله در خصوص یکی از سایت های آموزشی یعنی فرادرس صحبت خواهیم کرد. در ابتدا به بررسی کامل این وب سایت آمورشی می پردازیم و در ادامه در مورد پیشنهادهای تخفیف دار این وب سایت ازجمله کد تخفیف فرادرس و نحوه دریافت و استفاده از آن گفته ایم.

آیا تابه حال در یک کلاس مجازی شرکت داشته اید؟ یا مهارتی را صرفاً از طریق ویدئوهای آموزشی آن کسب کرده اید؟ اگر این تجربه را داشته باشید، میدانید که کسب تجربه این چنینی که درواقع می توان آن را نوعی خودآموزی دانست، چه شیرین است. کسب مهارت و یادگیری با هزینه ای بسیار کمتر نسبت به شهریه کلاس های حضوری و بدون دردسرهای رفت وآمد و از طرفی دسترسی به اساتید بسیار و دوره های مختلف آموزشی، از مزایای کلاس های مجازی است که نمی توان آن را نادیده گرفت.

شاید تنها مشکل کلاس های این چنینی عدم دسترسی مستقیم به استاد در خصوص سوالاتی است که برایمان پیش می آید و در کلاس مجازی پاسخ داده نمی شود.

دوره های آموزشی مجازی در سال های اخیر رواج پیداکرده و این دوره ها در سراسر دنیا پرطرفداراست. در وب فارسی نیز وب سایت های بسیاری درزمینهٔ آموزش مجازی و کلاس های آموزشی ویدئویی فعالیت می کنند. یکی از موفق ترین این سرویس ها فرا درس است.

فرادرس شامل مجموعه بزرگی از ویدئوهای آموزشی درزمینه های نرم افزاری شامل نرم افزارهای عمومی و تخصصی مهندسی و همچنین گرافیکی، علمی، برنامه نویسی، طراحی و توسعه وب، مهارت های دانشگاهی، آموزش زبان های خارجه، دروس دبیرستان و دانشگاه است.

کاربر با تایپ مستقیم دوره آمورشی مدنظر خود در قسمت جست وجو و یا با پیدا کردن دوره موردنظرش در میان دسته بندی های موضوعی می تواند به مجموعه ای از ویدئوهای آموزشی آن زمینه دسترسی پیدا کند.

در صفحه مربوط به هر ویدئو آموزشی در فرادرس اطلاعات کاملی از مدرس، تحصیلات و تجربه کاری وی نمایش داده می شود. همچنین سرفصل ها و مطالب ارائه شده در ویدئو به صورت کامل ذکرشده است. به طوری که کاربر پیش از پرداخت هزینه دقیقاً می داند در ویدئو چه مطالبی قرار است آموزش داده شود. از طرف دیگر برای آشنایی کاربر با لحن و بیان مدرس، امکان دانلود رایگان چند دقیقه ابتدایی هر درس به عنوان دمو یا پیش نمایش وجود دارد که این نکته را می توان از نکات قابل توجه در فرادرس دانست.

همچنین فرادرس تضمین کرده است که در صورت نارضایتی دانشجو پس از خرید دوره، بنا به انتخاب دانشجو، یا اعتبار آن برای استفاده در دوره های بعدی به طور کامل به حساب کاربری دانشجو بازگردانده شود و یا 70 درصد مبلغ مستقیماً به حساب بانکی وی برگشت داده شود.

هزینه های ویدئوهای آموزشی در فرادرس بسته به نوع دوره متفاوت است اما مباحث عمومی معمولاً بین ده تا سی هزار تومان قیمت دارند. تعدادی از ویدئوها نیز به رایگان ارائه شده اند. کد تخفیف فرادرس و یا دیگر طرح های تخفیفی آن نیز در مواقع بسیاری به کاربران ارائه می شود.

فرادرس نه تنها برای آن ها که در پی آموختن مهارتی هستند بلکه برای کسانی نیز که از راه آموزش ارتزاق می کنند، به صرفه است. آن چنان که فرادرس اعلام کرده، محتوای آموزش داده شده توسط مدرس در وزارت ارشاد ثبت می شود و بدین ترتیب حقوق معنوی مدرس حفظ می شود. در خصوص حقوق مادی مدرس نیز فرادرس بنا به تمایل مدرس یا هزینه دوره را به صورت کامل به مدرس پرداخت می کند و یا بر اساس یک توافق دوجانبه با هر بار دانلود دانشجویان، درصدی از فروش به حساب مدرس واریز می شود.

ایده تأسیس فرادرس دوازده سال پیش یعنی در 87 کلید خورد و در همان سال راه اندازی شد. امروز بیش از چهارصد هزار نفر از آموزش های فرادرس استفاده می کنند. حتی کاربرانی در دیگر کشورهای فارسی زبان چون افغانستان و تاجیکستان نیز از در فرادرس حساب کاربری دارند. فرادرس قصد دارد در آینده ای نزدیک نام خود را به عنوان یک آکادمی آموزشی بین المللی مطرح کند و ویدئوهای آموزشی به زبان های عربی، ترکی و انگلیسی را نیز به مجموعه خدمات خود بیفزاید.

در ادامه در خصوص طرح های تخفیفی که فرادرس به دانشجویانش ارائه می کند و ازجمله کد تخفیف فرادرس پرداخته ایم.

نحوه دریافت کد تخفیف فرادرس

هزینه آموزش های مجازی نسبت به کلاس های حضوری کمتر است و با یادگیری به واسطه فرادرس می توانیم تا حد زیادی از هزینه های خود کم کنیم. با استفاده از طرح های تخفیفی و یا داشتن کد تخفیف فرادرس بازهم می توانیم این هزینه را برای خود کمتر کنیم.

کد تخفیف فرادرس در موقعیت های مختلفی توسط این مجموعه به دانشجویانش ارائه می شود. به غیر از کد تخفیف دیگر پیشنهادهای تخفیف و یا حتی ویدئوهای آموزشی رایگان در فرادرس به وفور یافت می شود.

کدهای تخفیف فرادرس را می توانید یا در وب سایت این مجموعه و ایمیل های ارسالی از طرف آن بیابید و یا در این صفحه. ما در اینجا کدهای تخفیف فرادرس را برای کاربران این سرویس گردآوری کرده ایم. با دنبال کردن این صفحه می توانید از اضافه شدن هر کد تخفیف فرادرس و یا هر پیشنهاد تخفیفی دیگری از آن باخبر شوید.

کد تخفیف فرادرس را لازم است قبل از پرداخت هزینه دوره و در صفحه تسویه حساب فرادرس در قسمتی با عنوان آیا کد تخفیف دارید؟ وارد کنید تا از هزینه پرداختی شما کاسته شود.

هم اکنون در طرح ضیافت آموزشی فرادرس امکان دانلود رایگان هفتاد ویدئو آموزشی موجود است. برای استفاده از این دورها نیازی به داشتن کد تخفیف فرادرس ندارید.

کدهای تخفیف فرادرس موجود در این صفحه مرتب به روزرسانی می شود. اگر از دانشجویان فرادرس هستید برای اطلاع از آخرین تخفیف های فرادرس این صفحه را پیگیری کنید.