کد تخفیفی 1.2 درصدی علی بابا برای ایرانسلی ها

مشتریانی که هنگام ثبت نام در وب سایت علی بابا شماره ی تلفن همراه ایرانسل را وارد کرده باشند می توانند به آسانی در تمامی خرید های بلیط هواپیما از تخفیف 1.2 درصدی علی بابا استفاده کنند این تخفیف ویژه در هنگام خرید بلیت هواپیما و به صورت خودکار برای شما فعال می شود ونیاز به وارد کردن هیچ کد تخفیفی نیست.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت علی بابا مراجعه کنید . برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

فعلا معتبر

طرح تخفیفی علی بابا ویژه ی تابستان مخصوص ایرانسلی های پرپرواز

علی بابا برای مشتریان ایرانسلی که بیشترین خرید بلیط هواپیما را از این مجموعه داشته اند ، جوایزی را به قید قرعه در نظر گرفته است این جوایز ویژه شامل 3 سفر رایگان بیزینس کلاس داخلی با انتخاب مبدا ومقصد مورد نظر برنده ایرانسلی است

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت علی بابا مراجعه کنید . برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

3 گیگابایت اینترنت رایگان آسیاتک ویژه خرید بلیط از علی بابا

با خرید بلیط های هواپیما و قطار علی بابا ، از آسیاتک اینترنت رایگان دریافت کنید. این هدیه پس از ورود به فرودگاه وایستگاه راه آهن از طریق پیامک به مسافرین علی بابا ارسال می شود و حاوی ٣ گیگ اینترنت یك روزه رایگان است كه از آن می توانید در طی مدتی كه در انتظار پرواز و یا حركت قطار نشسته اید استفاده كنید.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت علی بابا مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

تخفیف خرید بلیط با دریافت امتیاز در باشگاه مشتریان علی بابا

با عضویت وایجاد حساب کاربری در وبسایت علی بابا می توانید با هربارخرید بلیط ازعلی بابا وپرداخت آن ، 1 درصد مبلغ بلیط در قالب امتیاز به حساب شما باز می گردد و با امتیازهای کسب شده خود برای خرید پرواز های خارجی وهتل داخلی و خارجی و تور و بلیط اتوبوس مصرف کنید و بصورت خودکار تخفیف بگیرید.

هرامتیاز باشگاه مشتریان معادل هزار تومان اعتباراست. فراموش نشود با معرفی دوستانتان می توانید به راحتی 15 امتیاز کسب کنید

توجه داشته باشید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت علی بابا مراجعه کنید. برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

کد تخفیف علی بابا

در این مقاله به یکی از سرویس های آنلاین در حوزه خرید بلیت، سفر و گردشگری یعنی علی بابا پرداخته ایم. در بخش اول این نوشته، مجموعه علی بابا را به طور کامل معرفی کرده ایم و در بخش دوم از طرح های تخفیفی این سرویس همچون کد تخفیف علی بابا، نحوه دریافت و استفاده از آن، گفته ایم.

سفر و گردشگری و هر آنچه به این مقوله مربوط می شود، حوزه بسیار گسترده ای است، تا آنجا که گردشگری را به صنعت متصل کرده و به آن صنعت گردشگری یا صنعت توریسم می گویند. چرا که حجم بالایی از مبادلات مالی در این حوزه اتفاق می افتد.

فرض کنید که می خواهید به یک سفر تفریحی یا کاری بروید و چند روزی را در مقصد بگذرانید، مقدمات این سفر را چگونه فراهم می کنید؟

احتمالاً اولین قدم خرید بلیت به سمت مقصد است، البته این در صورتی است که نخواهید از ماشین شخصی استفاده کنید. بسته به اینکه سفر زمینی یا هوایی را ترجیح بدهید، بلیت اتوبوس، قطار یا هواپیما تهیه می کنید و سپس نوبت به تعیین محل اقامت و رزرو اتاق می شود. البته پیش از خرید بلیت، باید این مورد را با هتل یا محل اقامت خود هماهنگ کنید. درنهایت سفر را آغاز می کنید و پس از طی شدن اقامت، قصد بازگشت می کنید و نوبت به خرید بلیت برگشت می رسد. البته بسیاری بلیت رفت و برگشت را یکجا خریداری می کنند.

حال آژانس مسافرتی یا سرویسی را تصور کنید که در تمامی این مراحل یعنی از لحظه خرید بلیت رفت، تا لحظه برگشت به شما خدمات ارائه می دهد.

این کاری است که آژانس مسافرتی علی بابا سعی در انجام آن دارد، یعنی پشتیبانی از مشتری از لحظه خرید بلیت تا اقامت در مقصد و سپس بازگشت از آن. اما اینکه چه قدر علی بابا در این کار موفق بوده است را باید از مشتریان آن پرسید. اگر فروش بالا را نمادی از موفقیت بدانیم باید بگوییم علی بابا در این زمینه و تاکنون موفق عمل کرده است.

وب سایت علی بابا در سال 1393 و با فروش آنلاین بلیت هواپیماهای داخلی کار خود را شروع کرد و دو سال بعد نیز اپلیکیشن علی بابا که در ابتدا تنها شامل پروازهای داخلی بود، ارائه شد. همچنان که استقبال از این مجموعه بیشتر می شد، خدمات علی بابا نیز گسترش می یافت.

هم اکنون علی بابا درزمینهٔ فروش آنلاین بلیت پروازهای داخلی و خارجی، قطار و اتوبوس و همچنین رزرو اتاق در هتل های داخلی و خارجی فعال است.برگزاری تورهای گردشگری مختلف نیزبه تازگی به خدمات علی بابا اضافه شده است.

برای خرید بلیت یا رزرو هتل در علی بابا، حتماً لازم است در سایت یا اپلیکیشن آن حساب کاربری بسازید. اگر عضو این مجموعه باشید، می توانید از طرح های تخفیفی آن نیز بهره مند شوید. با داشتن کد تخفیف علی بابا ، هزینه کمتری برای استفاده از خدمات این سرویس می پردازید.

اپلیکیشن علی بابا رابط کاربری و تجربه کاربری بسیار مناسبی دارد. ظاهر گرافیکی جذابی دارد و برای کاربر گیج کننده نیست.

برای خرید بلیت در این اپلیکیشن با انتخاب مبدأ و مقصد و نوع وسیله نقلیه می توان به راحتی گزینه های ممکن را مشاهده کرد. اگر شما پرواز را برای سفر خود انتخاب کرده باشید، و امکان سفر با قطار و اتوبوس هم برای تاریخ مدنظر شما فراهم باشد، به شما اعلام می شود. به عبارت دیگر بدون آنکه لازم باشد اطلاعات مربوط به سفر را مجدد وارد کنید، می توانید گزینه های مربوط به سفر با هواپیما، قطار و اتوبوس را هم زمان و در تب های جداگانه مشاهده کنید.

از دیگر ویژگی های قابل توجه در سایت و اپلیکیشن علی بابا می توان به فیلترگذاری های مناسب و کاربردی و به خصوص تقویم قیمتی آن اشاره کرد.

در تقویم قیمتی، شما پس از انتخاب مبدأ و مقصد، در تقویم نمایش داده شده در بالای صفحه می توانید قیمت کمترین بلیت ها برای مقصد انتخابی خود را در سه روز قبل و سه روز بعد از تاریخ مدنظر خود ببینید. این امکان هم در سایت و هم در اپ علی بابا فراهم شده است.

از طرف دیگر با فعال کردن اعلان قیمت پرواز در اپلیکیشن علی بابا می توانید در صورت یافت شدن بلیتی با بهای کمتربرای مقصد انتخابی خود، به سرعت مطلع شوید.اگر کد تخفیف علی بابا هم داشته باشید، می توانید بر روی کمترین قیمت ها نیز باز تخفیف بگیرید.

قبل از خرید بلیت یا رزرو هتل از طریق علی بابا پیشنهاد می کنیم، بخش راهنمای خرید بلیت و همچنین بخش پرسش های متداول در سایت یا اپ آن را بخوانید تا از قوانین علی بابا در خصوص مواردی همچون کنسلی یا استرداد بلیت آگاهی یابید.

در ادامه به طور ویژه به کد تخفیف علی بابا و نحوه دریافت و ثبت آن در هنگام خرید، پرداخته ایم.

نحوه دریافت کد تخفیف علی بابا

علی بابا همچون سایر کسب وکارهای آنلاین و اینترنتی طرح های تخفیفی ویژه ای برای مشتریان خود دارد.

کد تخفیف علی بابا در جشنواره های مختلف و بنا به دلایل مختلفی به کاربران آن ارائه می شود. جدا از کد تخفیف علی بابا، می توان از طرح های تخفیفی علی بابا برای سفر در ایام مختلف سال بهره برد.

اگر مشتری پروپاقرص علی بابا بوده باشید، احتمالاً کد تخفیف علی بابا را تابه حال دریافت کرده اید. چرا که در این مجموعه جدا از جشنواره های آن، به ازای هر خرید ، به شما امتیاز تعلق می گیرد و بسته به امتیازتان کد تخفیف می گیرید.

اگر کد تخفیف علی بابا را ندارید، کافی است این صفحه را پیگیری کنید. ما در این صفحه کدهای تخفیف علی بابا را گردآوری کرده ایم. با استفاده از کدهای تخفیف موجود در این صفحه می توانید خرید ارزان تری از علی بابا داشته باشید.

نه تنها کدهای تخفیف علی بابا، بلکه طرح ها و جشنواره های مختلف تخفیفاتی علی بابا نیز در این صفحه معرفی می شود.

برای استفاده از کد تخفیف علی بابا در وب سایت یا اپلیکیشن آن، پس از انتخاب بلیت یا رزرو هتل و در صفحه فاکتور بر روی گزینه استفاده از کد تخفیف کلیک کنید و سپس در کادر بازشده کد تخفیف علی بابا را وارد کنید و سپس بر روی گزینه بررسی و اعمال کلیک کنید تا مبلغ جدید به شما نمایش داده شود.

کدهای تخفیف موجود در این صفحه مرتب به روزرسانی می شود. اگر قصد سفر دارید و علی بابا را انتخاب کرده اید، این صفحه را پیگیری کنید تا کدهای تخفیف علی بابا را از دست ندهید.