تخفیف 50 درصدی اولین خرید کتاب در طاقچه

با استفاده از این کد تخفیف می توانید از 50 درصد تخفیف برای اولین خرید کتاب های فروشگاه طاقچه استفاده کنید.

این تخفیف بر روی کتاب های صوتی ، مجلات و روزنامه های الکترونیک اعمال شده است.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت طاقچه مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

فعلا معتبر

24 کتاب صوتی هدیه طاقچه به مناسبت تولد یک سالگی

با نصب اپلیکشن طاقچه وثبت نام در وب سایت آن می توانید بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف ، 24 کتاب صوتی را به رایگان دانلود کنید. طاقچه علاوه بر این طرح برای علاقمندان به کتاب طرح های تخفیفی دیگری نیز در نظر گرفته است .

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت طاقچه مراجعه کنید . برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

فعلا معتبر

تخفیف 100 درصدی کتاب های منتخب طاقچه

شما می توانید بدون نیاز به هیچ کد تخفیفی برای دانلود کتاب های صوتی طاقچه از 100 درصد تخفیف برخوردار شوید .

این تخفیف ویژه ، شامل کتاب های رمان وشعر وداستان های کوتاه می باشد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت طاقچه می مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

تخفیفات طاقچه برای سفارش کتاب های متنی تا 5 هزار تومان

شما می توانید بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف برای خرید جدید ترین کتاب های متنی ژانرشامل کتاب های داستان های کوتاه وحماسی طاقچه ، ازتخفیف های 50 و 30 درصدی لذت ببرید.

فراموش نشود فایل دانلودی کتاب ها بصورت Epub می باشد .

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت طاقچه مراجعه کنید. برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

فعلا معتبر

25 درصد تخفیف کتاب های طاقچه

شما می توانید با کپی کردن این کد تخفیف از 25% تخفیف خرید کتاب های صوتی ، مجلات و روزنامه استفاده کنید.
این کد تخفیف هیچ محدودیتی برای سفارش اول ندارد و بر روی تمامی کتاب ها از قبیل رمان ، داستان ، روانشناسی ، بورس و... فعال می باشد.
توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت طاقچه مراجعه کنید، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.


منقضی شده

کد تخفیف 50 درصدی طاقچه ویژه کتاب های نشر آواژ

با نصب اپلیکشن طاقچه و ساخت حساب کاربری درآن می توانید با وارد کردن این کد تخفیف برای سفارش کتاب های الکترونیکی نشر آواژ در طاقچه از تخفیف 50 درصدی بهره مند شوید . این تخفیف محدودیت سفارش اول را ندارد .در طاقچه می توانید کتاب هایی با موضوع داستان ، رمان ، روانشناسی ، مدیریت وکسب وکار وموفقیت و...پیدا کنید

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت طاقچه مراجعه کنید . برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

گردونه شانس در طاقچه

شما می توانید با شرکت در گردونه شانس طاقچه برای دریافت جایزه وهمچنین 100 درصد تخفیف خرید کتاب واشتراک در آن شانس خود را برای برنده شدن محک بزنید.

ضمنا روزانه یک بار می توانید شانس خود را امتحان کنید.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت طاقچه مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

کد تخفیف 40 درصدی طاقچه ویژه خرید اول

با عضویت در وبسایت طاقچه ونصب اپلیکشن می توانید برای اولین خرید کتاب های صوتی در زمینه های داستان ، رمان و روانشناسی از تخفیف 40 درصدی استفاده کنید .

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت طاقچه مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

تخفیف 10 درصدی کتاب های صوتی در طاقچه

با وارد کردن این کد تخفیف می توانید برای خرید کتاب های صوتی در فروشگاه طاقچه از تخفیف 10 درصدی برخوردار شوید.

ضمنا این کد تخفیف محدودیت سفارش اول دارد و برای هرنفر فقط یک بار قابل استفاده می باشد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت طاقچه مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

50 درصد تخفیف اشتراک بی نهایت از طاقچه

برای دریافت 50 % تخفیف اشتراک بی نهایت طاقچه ، کافیست این کد تخفیف را وارد نموده و و از آن برای خرید و دانلود کتاب ، کتاب صوتی ، مجلات و روزنامه الکترونیک استفاده کنید.
توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت طاقچه مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید


منقضی شده

کد تخفیف 40 درصدی خرید اشتراک طاقچه بی نهایت

با وارد کردن این کد تخفیف می توانید از 40 درصد تخفیف اشتراک بی نهایت طاقچه و دسترسی آسان برای مطالعه نامحدود کتاب های صوتی ، مجلات و روزنامه های الکترونیک بهره مند شوید.
در ضمن پس از پایان اشتراک، کتاب ها از دسترس خارج می شوند
توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت طاقچه مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید..

منقضی شده

کد تخفیف 30 درصدی خرید اشتراک بی نهایت طاقچه

با وارد کردن این کد تخفیف می توانید از 30 درصد تخفیف خرید اشتراک و دسترسی به تمامی کتاب های طاقچه بهره مند شوید.

ضمنا این کد تخفیف برای هر نفر تنها یک بار قابل استفاده می باشد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت طاقچه مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

تخفیف 50 درصدی طاقچه برای خرید کتاب های صوتی

با عضویت در طاقچه ونصب اپلیکشن آن می توانید برای دسترسی آسان و خرید آنلاین کتاب های صوتی والکترونیکی طاقچه بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از 50 درصد تخفیف بهره مند شوید

محدویت سفارش اول ندارد.

لازم به ذکر است کاربرانی که گوشی آیفون دارند نمی توانند از طریق اپلیکشن طاقچه سفارش دهند فقط از طریق مراجعه به وبسایت طاقچه امکان خرید وجود دارد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت طاقچه مراجعه کنید. برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید .

منقضی شده

تخفیف 30 درصدی طاقچه برای خرید کتاب های صوتی

شما می توانید برای خرید کتاب های صوتی والکترونیکی با موضوعات مختلفی که در قالب روانشناسی و رمان و اجتماعی در طاقچه قرارداده شده است ، با وارد کردن این کد تخفیف از 30 درصد تخفیف آن برخوردار شوید.

لازم است بدانید این کد تخفیف قابل استفاده هم در اپلیکشن طاقچه و همچنین در وب سایت طاقچه می باشد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت طاقچه مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

کد تخفیف طاقچه

در این نوشته در ابتدا به معرفی طاقچه و خدماتی که به کاربران کتابخوانش ارائه می دهد، می پردازیم و در بخش بعدی از طرح های تخفیفی طاقچه همچون کد تخفیف طاقچه خواهیم گفت.

طاقچه پلتفرمی برای دوستداران کتاب است. آن ها که از کتاب خواندن لذت می برند، می توانند کتاب های مورد نظر خود را در طاقچه بخرند و در آن بخوانند.

طاقچه یک فروشگاه آنلاین کتاب های الکترونیک و همچنین یک کتابخانه کتاب های الکترونیک است. با عضویت و ساخت حساب کاربری در طاقچه می توانید کتاب مورد نظر خود را از میان کتاب هایی که در طاقچه ارائه شده است، بیابید و با پرداخت هزینه آن را دانلود کنید و بخوانید.

نه تنها کتاب های الکترونیک، نسخه های الکترونیک مجلات فارسی و همچنین کتاب های صوتی نیز در طاقچه ارائه شده است.

قبل از خرید هر کتاب صوتی و یا الکترونیک در طاقچه می توانید بخشی از کتاب را که به عنوان نمونه آورده شده است، دانلود کنید و آن را بخوانید و یا گوش دهید. آنگاه در صورت رضایت اقدام به خرید کتاب کنید. اگر کد تخفیف طاقچه هم داشته باشید، می توانید هزینه کمتری بابت خرید کتاب بپردازید.

خلاصه ای از کتاب همراه با معرفی نویسنده ی آن نیز در صفحه مربوط به هر کتاب آورده شده است. حتی می توانید نظر سایر کاربران را در خصوص آن کتاب بخوانید.

به دلیل پایبندی طاقچه به قانون کپی رایت و حفظ حقوق ناشران، شما تنها می توانید در اپلیکیشن یا وب سایت طاقچه به کتاب های الکترونیکی خریداری شده خود، دسترسی داشته باشید. نه تنها طاقچه بلکه در دیگر پلتفرم های آنلاین فروش کتاب و کتاب خوانی چنین قانونی اعمال می شود. قیمت کتاب های الکترونیک موجود در طاقچه عموماً سی تا چهل درصد قیمت کتاب های چاپی است.

اگر به وب سایت یا اپ طاقچه سرزده باشید، احتمالاً بخشی را با نام بی نهایت یا طاقچه بی نهایت دیده اید. طاقچه بی نهایت در واقع کتابخانه اشتراکی طاقچه است. در طاقچه بی نهایت برای خواندن کتاب لازم نیست آن را بخرید. بلکه این بخش همچون کتابخانه عمل می کند. یعنی شما با پرداخت حق اشتراک می توانید به تمامی کتاب های ارائه شده در کتاب خانه در طول یک مدت زمان تعیین شده دسترسی داشته باشید. پرداخت حق اشتراک در طاقچه بی نهایت به صورت یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه است.

طاقچه یک شبکه اجتماعی را نیز در درون خود دارد. شما در طاقچه می توانید از کتاب های که خوانده اید بگویید و نوشته های خود را با دیگر دوستداران کتاب به اشتراک بگذارید.

امکان ورود هم زمان به حساب کاربری در طاقچه حداکثر از طریق سه دستگاه فراهم شده است. همچنین با ورود به حساب کاربری در وب سایت طاقچه نیز می توانید کتاب خریداری شده خود را مطالعه نمایید.

امکان مطالعه بخش هایی از نمونه هر کتاب و همچنین کتاب های رایگان طاقچه برای همه فراهم است، اما برای خرید کتاب حتماً باید در طاقچه حساب کاربری داشته باشید.

لازم به ذکر است امکان هدیه دادن کتاب های الکترونیک یا صوتی نیز در طاقچه فراهم شده است. شما می توانید در طاقچه کتاب بخرید و آن را به شخص دیگری هدیه بدهید. البته این امر تنها در صورتی امکان پذیر است که شخص مقابل نیز در طاقچه حساب کاربری داشته باشد.

دسته بندی کتاب ها در طاقچه به صورت موضوعی است. با انتخاب موضوع دلخواه خود می توانید کتاب های آن دسته را بیابید. طاقچه در خصوص نام نویسنده یا نام انتشارات فیلترگذاری مناسبی ندارد و تنها می توانید از قسمت جست وجو برای یافتن کتاب های نویسنده محبوبتان، استفاده کنید.

در ادامه از طرح های تخفیفی این پلتفرم به ویژه کد تخفیف طاقچه و نحوه دریافت و استفاده از آن گفته ایم.

نحوه دریافت کد تخفیف طاقچه

کد تخفیف طاقچه در روزهای مختلفی از سال و در کمپین های گوناگون به کاربران این سرویس ارائه می شود هرچند که هزینه خرید کتاب الکترونیک یا صوتی نسبت به نسخه های چاپی کمتر است اما بازهم طاقچه و دیگر سرویس ها طرح های تخفیفی مناسبی را برای مشتریانشان لحاظ کرده اند. با استفاده از کد تخفیف طاقچه و یا دیگر تخفیف های موجود در این پلتفرم، می توانید بازهم این هزینه را برای خود پایین بیاورید.

کد تخفیف طاقچه را با پیگیری شبکه های اجتماعی این پلتفرم می توانید بیابید . همچنین گاهی کد تخفیف طاقچه به صورت ایمیل یا پیامک برای کاربران ارسال می شود. کد تخفیف طاقچه را در این صفحه نیز می توانید بیابید. در این صفحه کوشیده ایم کدهای تخفیف طاقچه را به صورت یکجا برای شما گردآوری کنیم.

لازم به ذکر است طاقچه در برخی روزهای سال نیز کتاب های رایگان به کاربرانش و یا کاربران مهمان ارائه می دهد و یا بر روی برخی کتاب ها تخفیف ویژه ای می گذارد که بدون داشتن کد تخفیف طاقچه می توان از این تخفیف ها استفاده کرد.

کدهای تخفیف طاقچه در این صفحه مرتب به روزرسانی می شود. برای دسترسی به آخرین کدهای تخفیف طاقچه این صفحه را پیگیری کنید.