ترافیک ویژه اینترنت شاتل برای روزهای تعطیل

تمام مشترکین شاتل در روزهای تعطیل سال میتوانند 5 گیگا بایت ترافیک را تنها با 1500 تومان خریداری کنند.

این بسته برای 24 ساعت اعتبار دارد.

زمان خرید این بسته از ساعت 12 تا ساعت 24 روز قبل از آن تعطیلی میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت شاتل مراجعه کنید.

برای اینکار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

50 گیگابایت اینترنت هدیه ویژه دانش آموزان و مدارس

تا پایان آذر ماه میتوانید از پیشنهاد ویژه شاتل برای خرید سرویس اینترنت پرسرعت ویژه دانش آموزان در سراسر کشور استفاده کنید.
در این طرح تنها با پرداخت هزینه 45 هزار تومان میتوانید از سرویس با کیفیت اینترنت بهره مند شوید.
لازم به ذکر است حجم اینترنت مصرفی سامانه شاد در این سرویس برای تمام دانش آموزان رایگان میباشد.
این سرویس شامل:
اشتراک سه ماهه اینترنت پر سرعت شاتل
سرعت تا 16 مگابیت بر ثانیه
50 گیگابایت + 50 گیگابایت هدیه
نصب رایگان

همچنین تمام مدیران مدارس متقاضی دریافت سرویس اینترنت میتوانند از طریق تکمیل فرم اطلاعات موجود در وب سایت شاتل درخواست خود را ثبت کنند.
کارمندان شاتل در اولین فرصت برای انجام گام های بعدی با مدیران متقاضی تماس خواهند گرفت.
برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت شاتل مراجعه کنید. برای اینکار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

85 درصد تخفیف شاتل برای خرید ترافیک در روزهای تعطیل رسمی

مشترکین شاتل در تمامی روزهای تعطیل رسمی می توانند برای خرید بسته 5 گیگابایتی بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از 85 درصد تخفیف استفاده کنند.

فراموش نشود مهلت خرید بسته تا ساعت 24 یک روز قبل از تعطیلی و مدت زمان استفاده از آن 1 روزه می باشد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت شاتل مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

3 گیگابایت اینترنت رایگان برای اعضای جدید باشگاه مشتریان شاتل

مشتریان جدید شاتل ، می توانند برای دریافت هدیه خود در باشگاه مشتریان شاتل ثبت نام و 3 گیگ اینترنت رایگان دریافت کنند.

مشترکین علاوه بر دریافت این هدیه می توانند از طرح های تشویقی ارائه شده ، تخفیف ها وخدمات مورد علاقه خود استفاده کنند.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت شاتل مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

جشنواره تابستانه خرید اشتراک 3 ماهه اینترنت شاتل

مشترکین شاتل می توانند بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف برای خرید اشتراک 3 ماهه اینترنت از این طرح شگفت انگیز تابستانه شاتل استفاده کنند.
این سرویس شامل :
ماهانه 350 گیگابایت اینترنت داخلی معادل 175 گیگابایت ترافیک بین الملل
سرعت 8 مگابیت برثانیه
3 ماه اشتراک سرویس نماوا با ترافیک رایگان
هزینه اینترنت ماهانه 53000 هزارتومان
توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت شاتل مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

تخفیف 30 درصدی بسته های 10 و 50 گیگابایت شاتل

در طرح تابستانی بسته های اینترنت شاتل می توانید بدون نیاز به کد تخفیف از 30 درصد تخفیف بسته های 10 و 50 گیگابایتی برخوردار شوید.

ضمنا این تخفیف مختص مشتریان فعلی می باشد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت شاتل مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

35هزارتومان تخفیف شاتل برای خرید از دیجی کالا

اعضای باشگاه شاتل می توانند برای اولین خرید وخرید بالای 150 هزار تومان در دیجی کالا با وارد کردن کد تخفیفی که شاتل در نظر گرفته است ، از 35 هزار تومان تخفیف استفاده کنند.

دقت داشته باشید این کد تخفیف بر روی همه محصولات به جزمحصولات شگفت انگیز فعال می باشد. این کد تنها یک بار قابلیت استفاده دارد وبه هرمشترک یک کد تعلق می گیرد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت شاتل مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

تخفیف شاتل برای خرید اینترنت ویژه روزهای تعطیل

با استفاده از این تخفیف می توانید تنها با پرداخت 1500 تومان از 5 گیگابایت اینترنت به مدت یک روز بهره مند شوید . فراموش نشود مهلت خرید این بسته تا ساعت 24 ، یک روزقبل از تعطیلی می باشد

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت شاتل مراجعه کنید . برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

اولین خرید سرویس های شاتل با 10 هزار تومان تخفیف

با وارد کردن این کد تخفیف می توانید از 10 هزارتومان تخفیف برای اولین خرید سرویس های شاتل استفاده کنید.

فراموش نشود این کد تخفیف برای هرکاربرجدید فقط یکبار قابل استفاده می باشد. مشترکین فعلی قابلیت استفاده ازاین کد تخفیف را ندارند.

توجه داشته باشید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت شاتل مراجعه کنید. برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

طرح ویژه خرید اشتراک نماوا برای کاربران شاتل

کلیه مشتریان شاتل می توانند بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف ، اشتراک 1 ماهه نماوا را تنها با پرداخت 5500 تومان واشتراک 3 ماهه آن را تنها با پرداخت 15000 هزار تومان خریداری نمایند.

ضمنا با خرید سامانه اشتراک نماوا دیگر نیازی به مصرف ترافیک اینترنت ندارید.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت شاتل مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

پیشنهاد ویژه برای خرید بسته های 20 و 100 گیگابایتی ترافیک اینترنت ثابت شاتل

مشترکین فعلی شاتل می توانند با مراجعه به وبسایت شاتل واپلیکشن مای شاتل برای خرید 20 گیگ اینترنت تنها با پرداخت 28 هزار تومان وهمچنین 100 گیگ اینترنت با پرداخت 115780 هزار تومان از این طرح بهره مند شوند. مدت اعتبار این بسته ها در صورت تمدید سرویس یک سال خواهد بود.

توجه داشته باشید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت شاتل مراجعه کنید. برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

کد تخفیف شاتل

در اینجا قصد داریم یکی دیگر از شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت، شاتل، را معرفی کنیم و از طرح های تخفیفی آن بگوییم. در بخش اول این نوشته از خدمات و امکانات شاتل برای مشترکینش خواهیم گفت و در بخش دوم به چگونگی استفاده از طرح های تخفیفی این سرویس نظیر کد تخفیف شاتل خواهیم پرداخت.

زندگی روزمره ما با اینترنت گره خورده است. حتی اگر گوگل کردن و گذران وقت در شبکه های اجتماعی را نادیده بگیریم، باز بسیاری از کارهایمان تنها از طریق اینترنت انجام شدنی است. ازاین رو اینکه اینترنت را از کجا بگیریم و با چه قیمتی یکی از دغدغه های همیشگی ما است. آن ها که صرفاً از اینترنت دیتا استفاده می کنند، دنبال بهترین بسته های اینترنتی در میان اپراتورهای تلفن همراه هستند و آن ها که علاوه بر دیتا، از خدمات اینترنت خانگی و ADSL نیز بهره می برند، به دنبال یک سرویس ارائه دهنده خوب اینترنت.

البته ما در اینجا نمی خواهیم به مقایسه اپراتورهای اینترنت در ایران بپردازیم، تنها می خواهیم به یکی از این سرویس ها یعنی شاتل که به گفته خود اولین سرویس ارائه دهنده اینترنت پرسرعت خانگی است، بپردازیم.

نوزده سال پیش بود که گروه شرکت های شاتل فعالیت خود را درزمینهٔ ارائه خدمات دسترسی به اینترنت آغاز کرد. نوزده سال پیش خبری از اینترنت وایرلس و ADSL ها نبود، کارت اینترنت بود و اینترنت .dial up شاتل نیز تنها در همین زمینه فعال بود. با فراهم شدن امکان اتصال به اینترنت با ADSLها ،شاتل نیز به ارائه این خدمت به مشتریانش پرداخت و در ادامه روند گسترش خود، خدمات پهنای باند و همچنین تلفن ثابت را تحت عنوان شاتل تاک برای سازمان ها ارائه کرد. در شهریور ماه سال 96 نیز سیم کارت های شاتل موبایل با پیش شماره 0998 عرضه شد و بدین ترتیب شاتل به اولین اپراتور مجازی تلفن همراه تبدیل شد. هرچند باوجود اپراتورهای تلفن همراه قدیمی موفقیت شاتل در این زمینه دور از ذهن به نظر می رسد.

باوجود ورود شاتل به تمامی این زمینه ها ، همچنان ما شاتل را با خدمات ADSL آن می شناسیم. شاتل در 400 شهر کشور نمایندگی فعال دارد و به گفته خود تعداد مشترکینش به بیش از سه میلیون نفر می رسد.

حجم اینترنت ، سرعت و البته قیمت آن سه مقوله بسیار مهم در مقایسه سرویس های اینترنت با یکدیگر است. در تب مربوط به ADSL2+ در وب سایت شاتل می توانید شرایط سرویس های مختلف شاتل را با هم مقایسه کنید. شاتل به ترافیک تمامی این سرویس ها 5 درصد ترافیک بدون هزینه افزوده است. اگر کد تخفیف شاتل را هم داشته باشید، می توانید بر روی برخی از این سرویس ها تخفیف بگیرید.

پس از پایان یافتن حجم مصرفی اینترنت کاربر در هریک از این سرویس ها، سرویس قطع نمی شود و تنها سرعت اینترنت به 128 کیلوبایت بر ثانیه بازمی گردد. البته تمامی شرکت های ارائه دهنده اینترنت مطابق با قانون تصویب شده توسط سازمان ارتباطات رادیویی مکلف به اجرای این امر هستند.

در نظر داشته باشید که ترافیک داخلی (وب سایت های داخل ایران) نیم بها و ترافیک بین الملل تمام بها محاسبه می شود. دسترسی به محتوای برخی وب سایت های داخلی در شاتل رایگان است، لیست این وب سایت ها را با مراجعه به شاتل می توانید ببینید. لازم به ذکر است که سرویس نماوا زیرمجموعه ای از شرکت شاتل است. حجم ترافیک مصرفی در این وب سایت نیز برای مشترکان شاتل رایگان است.

در ادامه در مورد پیشنهادهای تخفیفی مختلف شاتل صحبت کرده ایم و از نحوه دریافت کد تخفیف شاتل و استفاده از آن گفته ایم.

نحوه دریافت کد تخفیف شاتل

شاتل گاهی اوقات برای هر یک از امکانات و خدمات خود طرح های تخفیفی در نظر می گیرد. کد تخفیف شاتل، تخفیفات مبتنی بر امتیاز شاتل در باشگاه مشتریانش، تخفیف بسته های اینترنتی شاتل موبایل و دیگر پیشنهاد ها این چنینی همگی بخشی از این طرح های تخفیفی هستند.

اگر بخش خبرها در وب سایت این شرکت را دنبال کنید می توانید از آخرین پیشنهادهای تخفیف دار و یا کدهای تخفیف شاتل اطلاع یابید. البته ما در این صفحه نیز کدهای تخفیف شاتل را برای مشترکین این شرکت گردآوری کرده ایم.

قبل از استفاده از هر کد تخفیف شاتل در این صفحه به توضیحات داده شده در خصوص آن توجه کنید. گاهی اوقات برخی کدهای تخفیف شاتل موجود در این صفحه مربوط به سیم کارت های شاتل موبایل است و برخی دیگر از کدهای تخفیف شاتل مربوط به سرویس های اینترنت خانگی آن.

برای استفاده از کد تخفیف شاتل قبل از پرداخت اینترنتی باید آن را در کادر مشخص شده در پنل کاربری خود در وب سایت این مجموعه وارد کنید.

با فعالیت در باشگاه مشتریان شاتل و کسب امتیاز در آن نیز می توانید بدون داشتن کد تخفیف شاتل، از تخفیف های آن بهره مند شوید. امتیازدهی در باشگاه مشتریان شاتل از زمان ثبت نام شما در این باشگاه و اولین ورود به آن صورت می گیرد.

با پیگیری این صفحه از اضافه شدن هر کد تخفیف شاتل باخبر شوید. این صفحه مرتب به روزرسانی می شود تا شما هیچ یک از کدهای تخفیف شاتل را از دست ندهید.