سینماهای نیم بها در روزهای مختلف هفته در سینما تیکت

سینماهای کشور در راستای خدمت رسانی بیشتر به علاقه مندان به سینما ، به غیر از روزهای سه شنبه و در روزها و سانس ها( یا ساعت هایی) دیگری در هفته نیز امکان خرید بلیط نیم بها را فراهم کردند.

برای کسب اطلاعات بیشتربه سایت سینما تیکت مراجعه کنید. برای این کار می توانید بر روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

کد تخفیف سینما تیکت

آخرین باری که به سینما رفتید کی بود؟ اصلا در طول سال چند بار به سینما می روید؟ اگر اهل سینما باشید حتما می دانید که دیدن فیلم در سینما و بر روی پرده سینما با دیدن آن در صفحه مانیتور تفاوتش از زمین تا آسمان است.

به طور کلی رفتن به سینما و یا تماشای تئاتر از جمله علاقه مندی های مردم در تمامی نقاط دنیاست اما خب در ایران این موضوع کمرنگ تر است. البته در این نوشته نمی خواهیم به چرایی این موضوع بپردازیم که خود بحث مفصلی دارد.

اما باید بدانید که یک فیلم سینمایی اصولا برای نمایش بر روی پرده سینما ساخته می شود، میزانسن ها و نماها و سایر تمهیدات به هنگام ساخت فیلم با در نظر گرفتن پرده سینما انجام می شود. از این رو تماشای فیلم در سالن تاریک سینما و بر روی پرده نسبت به تماشای آن در تلویزیون خانگی، شاید بر روی مخاطب اثر بیشتری داشته باشد.

اگر به فیلم دیدن علاقه مندید آن هم فیلم ایرانی اما به سینما رفتن چندان رغبتی نشان نمی دهید، شاید با دیدن لیست فیلم های در حال اکران و خواندن نظرات بینندگان آن، نظر شما هم عوض شود.

سینما تیکت جایی است که این امکان را به شما می دهد تا ببینید در نزدیکترین سینما به شما و به طور کلی در سینماهای سطح کشور کدام فیلم ها و در چه سانس هایی اکران می شوند و بهای بلیط چه قدر است. همچنین این امکان را به شما می دهد تا بلیط را به صورت آنلاین خریداری کنید. اگر از کد تخفیف سینما تیکت هم بهره مند باشید، می توانید تیکت سینما را همراه با تخفیف خریداری نمایید.

در حقیقت سینما تیکت اپلیکیشنی است که به منظور فروش آنلاین بلیت سینماها طراحی شده و گسترش یافته است.

در اینجا به معرفی سینما تیکت و خدماتی که ارائه می دهد و همچنین نحوه دریافت کد تخفیف سینما تیکت می پردازیم.

سینما تیکت یکی از استارتاپ های موفق ایرانی است که در سال 1390 شروع به کار کرد و پس از گذشت نه سال توانسته است سهم چهل درصدی فروش بلیط سینماها را از آن خود کند.

اما سینما تیکت چگونه کار می کند؟

سینماهای طرف قرار داد با سینماتیکت برنامه روزانه خود را بر روی سرور مرکزی این سایت قرار می دهند و مشتریان فیلم های در حال اکران در هر سانس از سینمای مد نظر خود را بر روی وب سایت یا اپلیکیشن سینماتیکت مشاهده می کنند.

از طرفی یک نرم افزار فروش و یک دیتابیس متصل به سینما وجود دارد که مشتری هنگام خرید بلیط با اتصال به آن دیتا بیس صندلی خود را انتخاب کرده و پس از خرید بلیت یک کد رزرو دریافت می کند.

مشتری می تواند پس از دریافت کد رزرو و رفتن به سینما بدون مراجعه به گیشه فروش بلیط، کد رزرو را در کیوسک هایی که به همین منظور طراحی شده است وارد کند. پس وارد کردن کد رزرو ، بلیط کاغذی مشتری صادر می شود.

این کیوسک ها را سینما تیکت طراحی کرده و در اکثر سینماهایی که طرف قرار داد با سینما تیکت هستند، وجود دارد. در غیر این صورت باید به گیشه مراجعه کرد و کد رزرو را به مسئول مربوطه نشان داد.

لازم به ذکر است در سینما تیکت امکان خرید بلیط گروهی نیز فراهم شده است و با خرید بلیط گروهی می توانید از تخفیفات مربوط به این بخش هم بهره بگیرید.

اما خدمات سینما تیکت تنها به فروش آنلاین بلیت سینما و تئاتر اختصاص ندارد. اگر جدا از اپلیکیشن، به وب سایت این شرکت مراجعه کنید، بخشی را تحت عنوان دانلود خواهید دید.در بخش دانلود می توانید به صورت کاملا قانونی و تنها با پرداخت هزینه ای بسیار کم فیلم مد نظر خود را دانلود کنید.

در ادامه به صورت اختصاصی به کد تخفیف سینما تیکت می پردازیم.

نحوه دریافت کد تخفیف سینما تیکت

تخفیف در سینما تیکت به دو شیوه صورت می گیرد: گاهی اوقات خود سینماداران به منظور ترغیب بیشتر مردم به تماشای فیلم در سینما، تخفیف را ارائه می دهند و گاهی اوقات سینما تیکت برای آنکه علاقمندان سینما خرید آنلاین بلیت را ترجیح دهند، خود این تخفیف را ارائه می دهد.

کدهای تخفیف سینما تیکت عموما به کاربران و مشتریان سینماتیکت پیامک می شود. کدهای تخفیف بنا به مناسبت های گوناگون به مشتریان تازه و قدیمی سینماتیکت ارسال می شود.

از طرفی با خرید آنلاین از بخش بازارچه در وب سایت این مجموعه نیز می توان کد تخفیف سینماتیکت را دریافت کرد.

ما در این صفحه کدهای تخفیف سینما تیکت را به صورت یکجا و مستقیم برای کسانی که به دنبال تخفیف از سینما تیکت هستند ارائه کرده ایم. با ثبت این کدها در هنگام خرید بلیت آنلاین می توانید از تخفیفات سینما تیکت بهره مند شوید.

از طرفی اگر به اپلیشین یا وب سایت سینما تیکت مراجعه کنید، بخشی را با نام سینما تخفیف مشاهده خواهید کرد. در این بخش سینماها و سانس هایی که شامل تخفیف می شوند، نمایش داده می شود که می توانید جدا از کد تخفیف، تخفیفات ارائه شده در این بخش را نیز در هنگام خرید بلیت لحاظ کنید.