30 هزار تومان تخفیف خرید بلیط با معرفی سفرمی به دوستان

با معرفی دوستان خود در سفرمی و با اولین خرید خود یک کد تخفیف 30 هزار تومانی برای شما و 20 هزار تومان به فرد معرفی شده تعلق می گیرد.

لازم به ذکر است برای دریافت این کد تخفیف باید قبلا درسفرمی ثبت نام کرده باشید.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت سفرمی مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

کد تخفیف 7 هزارتومانی خرید بلیت هواپیما سفرمی

با وارد کردن این کد تخفیف می توانید برای خرید بلیت هواپیما داخلی از سفرمی ، 7 هزار تومان تخفیف بگیرید در ضمن این کد قابل استفاده برای تمامی کاربران می باشد و محدودیت سفارش اول ندارد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت سفرمی مراجعه کنید . برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

کد تخفیف سفرمی

در این مقاله در خصوص سفرمی که از جمله سرویس های آنلاین خرید بلیت است، صحبت خواهیم کرد. در بخش اول این نوشته از امکاناتی که سفرمی در وب سایت و اپلیکیشن خود ارائه می دهد، خواهیم گفت و در بخش بعدی از پیشنهادات تخفیفی این سرویس از جمله کد تخفیف سفرمی و نحوه دریافت آن خواهیم گفت.

امروز نسبت به گذشته سفر کردن بسیار راحت تر شده است. جدا از پیشرفت هایی که در صنعت حمل و نقل صورت گرفته، استفاده از اینترنت و ورود وب سایت ها و اپلیکیشن های متنوع در حوزه گردشگری و سفر، امکانات و انتخاب های متنوعی را برای مسافرت در پیش روی ما گذاشته است.

با استفاده از چنین سرویس هایی خرید بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس به صورت آنلاین انجام می شود، بدون آنکه نیاز باشد برای تهیه بلیت و یا استرداد آن به آژانس های مسافرتی برویم. بسیاری از آن ها نیز علاوه بر فروش آنلاین بلیت، رزرو اینترنتی اتاق در هتل و یا رزرو تور را نیز ممکن کرده اند.سفرمی اپلیکیشن و وب سایتی است که در همین حوزه فعالیت می کند.

امکان خرید آنلاین بلیت هواپیماهای داخلی و خارجی ، قطار و اتوبوس در سفرمی فراهم شده است. همچنین رزور اینترنتی اتاق در هتل های داخلی و خارجی در آن میسر است. سفرمی مجری برگزاری تورهای مسافرتی نیز می باشد. به عبارتی این سرویس از لحظه خرید بلیت تا اقامت در مقصد مشتریان خود را پشتیبانی می کند. سفرمی در بسیاری اوقات طرح های تخفیفی نیز ارائه می دهد. اگر کد تخفیف سفرمی را داشته باشید می توانید سفر ارزانتری را هم تجربه کنید.

برای خرید بلیت از سفرمی بعد از انتخاب وسیله نقلیه مورد نظر خود ( هواپیما، قطار یا اتوبوس) و تعیین تاریخ سفر و تعداد نفرات، می توانید لیستی از انتخاب های ممکن را ببینید. امکان فیلتر گذاری برای جست و جوی دقیق تر نیز در سفرمی وجود دارد.

همچنین در وب سایت سفرمی با وارد کردن اطلاعات سفر می توانید تقویم قیمتی را نیز در بالای صفحه مشاهده کنید. این تقویم پروازهای موجود در روزهای دیگر هفته را همراه با کمترین قیمت پرواز در آن روزها نشان می دهد. این امکان در اپلیکیشن سفرمی گنجانده نشده است.

در سفرمی اگر در ابتدا سفر با هواپیما را انتخاب کرده باشید، نمی توانید در همان صفحه اطلاعات مربوط به سفر با قطار یا اتوبوس را مشاهده کنید و لازم به وارد کردن مجدد اطلاعات سفر خود اما اینبار در صفحات مربوط به قطار یا اتوبوس است.

یکی از امکانات جالب توجه در اپ سفرمی گزینه اطلاع رسانی آن با نام خبرم کن است. با استفاده از دکمه خبرم کن در اپ سفرمی توانید با وارد کردن مبدا، مقصد و قیمت بلیت، هرگاه پروازی در مدت زمانی که شما تعیین می کنید به قیمت نهایی مد نظر شما رسید، از طریق نوتیفیکیشن آگاه شوید. لازم به ذکر است دکمه خبرم کن در اپ سفرمی تنها مروبط به صفحات خرید بلیت هواپیماست.

اما در خصوص رزرو هتل ها و یا تورهای خارجی ممکن با استفاده از سفرمی باید گفت که امکان رزرو هتل در هفت کشور خارجی از جمله در کشورهای ترکیه، امارات، گرجستان، آذربایجان، ارمنستان، فرانسه و تایلند در سفرمی ممکن است.

در ادامه به طرح های تخفیفی این سرویس، از جمله کد تخفیف سفرمی پرداخته ایم و از نحوه دریافت و استفاده از کدهای تخفیف سفرمی خواهیم گفت.

نحوه دریافت کد تخفیف سفرمی

سفرمی همچون دیگر سرویس های آنلاین فروش بلیت طرح های تخفیفی مناسبی را به مشتریانش ارائه می دهد. از جمله این طرح های تخفیفی می توان به کد تخفیف سفرمی اشاره کرد.

کد تخفیف سفرمی عموما به صورت ایمیل یا پیامک و یا در محیط حساب کاربری به مشتریان این سرویس ارائه می شود. با داشتن کد تخفیف سفرمی می توان تاحدی هزینه سفر را کاهش داد. با پیگیری حساب های رسمی این سرویس در شبکه های اجتماعی نیز می توانید کدتخفیف سفرمی را دریافت کنید.

جدا از تمامی موارد فوق کدهای تخفیف سفرمی در این صفحه نیز گردآوری شده است و با پیگیری مستقیم این صفحه می توانید این کدهای تخفیف را داشته باشید.

به غیر از کدهای تخفیف سفرمی با فعالیت در باشگاه مشتریان این سرویس نیز می توان از تخفیف در خرید از سفرمی برخوردار شد.

در باشگاه مشتریان سفرمی، درصدی از مبلغ هر خرید به عنوان امتیاز به حساب شما منتقل می شود. با خرید بیشتر از سفرمی و با جمع آوری امتیازها، می توانید بسته به امتیازتان در خریدهای بعدی از سفرمی تخفیف بگیرید.

کدهای تخفیف سفرمی در این صفحه مرتب به روز رسانی می شود. اگر سفردوست هستید و استفاده از اپلیکیشن سفرمی را برای خرید بلیت یا رزرو هتل ترجیح می دهید، این صفحه را دنبال کنید تا جدیدترین کدهای تخفیف سفرمی را از دست ندهید.