کد تخفیف 8 هزار تومانی تپسی برای اولین سفر

برای استفاده از این تخفیف ابتدا برنامه تپسی را نصب کرده وسپس هنگام ثبت نام درقسمت کد معرف کد تخفیف را وارد کنید و با اولین درخواست سفر خود یک کد تخفیف 8 هزار تومانی هدیه بگیرید

این کد تخفیف مخصوص سفراول می باشد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت تپسی مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

کد تخفیف 20 درصدی تپسی ویژه سفر به پارک ارم تهران

با وارد کردن این کد تخفیف می توانید از20 درصد تخفیف تپسی تا حداکثر 3هزار تومان برای سفر به پارک ارم تهران ، بهره مند شوید .ضمنا این کد تخفیف مخصوص سفرهایی با مبدا یا با مقصد پارک ارم تهران می باشد و محدودیت سفارش اول را ندارد

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت تپسی مراجعه کنید . برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

کد تخفیف تپسی

در اینجا قصد داریم به طور کامل به تپسی و امکاناتی که این سرویس در اختیار مشتریان خود قرار می دهد، بپردازیم. در بخش بعدی نیز از طرح های تخفیفی این سرویس نظیر کد هدیه و کد تخفیف تپسی خواهیم گفت.

یازده سال پیش در آمریکا شرکت اوبر برای اولین بار در دنیا سرویس سفارش آنلاین خودرو یا همان تاکسی یاب های اینترنتی را راه اندازی کرد و به سرعت توانست آن را به دیگر شهرها و حتی به دیگر کشورها گسترش دهد. اما شروع به کار چنین سرویس هایی در ایران به کمتر از شش سال پیش بازمی گردد. اول اسنپ وارد این ماجرا شد و دو سال بعد تپسی فعالیت خود را شروع کرد.

تپسی دومین سرویس آنلاین درخواست خودرو در ایران است. با نصب اپلیکیشن تپسی بر روی گوشی همراه خود درحالی که به اینترنت متصل هستید و GPS گوشی شما روشن است، با تعیین مبدأ و مقصد درخواست خودرو می دهید، در این مرحله هزینه نیز به شما نمایش داده می شود. درخواست شما برای راننده هایی که در محدوده جغرافیایی شما هستند ارسال می شود و راننده ای که درخواست شما را قبول می کند، به سمت شما حرکت می کند. تقریباً تمامی تاکسی یاب های آنلاین به همین شیوه کار می کنند.

هزینه کمتر رفت وآمد، دسترسی سریع و راحت به تاکسی های آنلاین و پوشش دهی گسترده دو مورد بسیار اساسی در رقابت میان تاکسی های آنلاین است.

کدهای تخفیف تپسی و دیگر طرح های متنوع تخفیفی آن در سفینه تپسی موجب استقبال مسافران تپسی از آن شده است. کد هدیه و کد تخفیف تپسی را این سرویس بنا به شرایط مختلفی به مشتریان خود هدیه می دهد. در بخش بعد در خصوص دریافت کد تخفیف تپسی صحبت کرده ایم.

سفینه تپسی نیز باشگاه مشتریان تپسی است که در نوع خود ایده بسیار جالبی است. در سفینه تپسی برحسب کیلومتر سفرهایی که با تپسی داشته اید، از طرح های تخفیفی آن برخوردار خواهید شد. هر چه مسیر بیشتری را در خودروهای تپسی پیموده باشید، تخفیف بیشتری خواهید گرفت.

تپسی لاین از دیگر سرویس های تپسی است که با درخواست خودرو از این طریق می توانید از هزینه رفت وآمد خود کم کنید. در تپسی لاین ، مسافران هم مسیر با شما همسفر شما خواهند شد.

در این سرویس دو یا سه مسافر بسته به مبدأ و مقصد درخواستی، در تمامی مسیر یا بخشی از آن همراه یکدیگر خواهند شد و بدین طریق هم از تردد تاکسی های تک سرنشین کاسته می شود و هم هزینه رفت وآمد بین دو یا سه نفر تقسیم می شود.

تپسی به تازگی سیستم درخواست تلفنی تاکسی خود را نیز راه انداخته است. در تپسی تلفنی بدون نیاز به استفاده از اپلیکیشن و نیاز به اینترنت، با شماره گیری 1630 می توان درخواست خودرو کرد.

تپسی تلفنی برای افرادی که گوشی هوشمند ندارند و یا افرادی که ترجیح می دهند به همان شیوه های سنتی درخواست خودرو کنند، سرویس مناسبی است.

از دیگر ویژگی های تپسی که در دیگر اپلیکیشن های ایرانی کمتر مشاهده می شود، توجه خاصی است که این سرویس نسبت به توان یابان دارد. با تمهیدات خاصی که تپسی در نظر گرفته است، افراد نابینا، ناشنوا و همچنین افرادی که مشکل حرکتی دارند و از ویلچر استفاده می کنند، می توانند به راحتی از طریق اپ تپسی درخواست خودرو کنند.

عدم پوشش دهی گسترده تپسی را می توان از جمله مشکلات تپسی دانست. تپسی هم اکنون در پانزده شهر از کشور فعالیت دارد و در برخی از این شهرها نیز گاهی تعداد کم رانندگان منجر به انتظار طولانی برای یافتن خودرو می شود . البته در سایر تاکسی یاب های آنلاین نیز گاهی چنین مشکلی دیده می شود.

در ادامه از کد تخفیف تپسی، نحوه دریافت و ثبت آن در اپلیکیشن گفته ایم.

نحوه دریافت کد تخفیف تپسی

به طور کلی هزینه سفر در تپسی در هنگام درخواست خودرو با توجه به مسیر انتخاب شده، زمان درخواست خودرو و میزان ترافیک مسیر محاسبه شده و به اطلاع مشتری می رسد و اگر کد هدیه و یا کد تخفیف تپسی را داشته باشید، این هزینه برای شما ارزانتر تمام می شود.

کدهای تخفیف تپسی در روزهای متخلف و به مناسبت های گوناگون به مشتریان این اپ ارسال می شود. ما نیز در این صفحه کدهای تخفیف تپسی را جمع آوری می کنیم. با پیگیری این صفحه می توانید از جدیدترین کدهای تخفیف تپسی اطلاع یابید.

از طرفی در طرح سفینه تپسی نیز برحسب همراهی مشتریان با این اپ، به آنها کد تخفیف تعلق می گیرد. البته کدهای تخفیف در سفینه تپسی بیشتر به خرید از فروشگاه های آنلاینی که تپسی معرفی میکند، اختصاص می یابد.

برای استفاده از کد هدیه یا کد تخفیف تپسی، کافی است آن را در بخشی با عنوان جایزه و تخفیف در اپلیکیشن وارد کنید. با وارد کردن کد تخفیف تپسی در باکس مربوط و سپس ثبت آن می توانید از معتبر بودن آن اطلاع یابید. در صورت معتبر بودن این کد تخفیف، خود به خود در سفر بعدی شما اعمال می شود.

اگر چند کد تخفیف یا هدیه داشته باشید، می توانید قبل از سفر کد تخفیف مد نظر خود را برای سفر انتخاب کنید.

کدهای تخفیف تپسی و به طور کلی طرح های تخفیفی آن در این صفحه مرتب به روز رسانی می شود. قبل از استفاده از هر کد تخفیف تپسی به توضیحات داده شده در خصوص آن توجه کنید. با پیگیری این صفحه تمامی کدهای تخفیف تپسی را به صورت یکجا داشته باشید.