15 درصد تخفیف جعبه ابزار DEKO در ایگرد

برای خرید این محصول نیازی به وارد کردن کد تخفیف ندارید ، کافیست به سایت ایگرد مراجعه کنید وبا انتخاب جعبه ابزار DEKO در ایگرد از 15 درصد تخفیف آن استفاده کنید.
این محصول دارای 128 قطعه ابزار همراه با جعبه حمل می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت ایگرد مراجعه کنید، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

20 درصد تخفیف ایگرد بر روی ارسال محصولات از آمازون

با عضویت وایجاد حساب کاربری دروب سایت ایگرد می توانید از امازون خرید کنید و با وارد کردن این کد تخفیف ، از 20 درصد تخفیف ایگرد تا سقف ۱۵۰ هزار تومان بر روی هزینه ارسال محصول بهره مند شوید. ایگرد یک وب سایت واسطه برای خرید کالا از آمازون است.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت ایگرد مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

کد تخفیف ایگرد

در این مقاله وب سایتی را معرفی می کنیم که به واسطه آن می توانید از آمازون ، این غول فروشگاه های آنلاین خرید کنید. این وب سایت ایگرد نام دارد که به تازگی شروع به فعالیت کرده است. در بخش اول این نوشته در خصوص ایگرد و ساز و کار آن صحبت خواهیم کرد و در بخش بعدی مقاله از طرح های تخفیفی این سایت همچون کد تخفیف ایگرد خواهیم گفت.

فروشگاه های آنلاین بخشی مهمی از تجارت الکترونیک را در دنیای حاضر تشکیل می دهند. از میان تمامی فروشگاه های اینترنتی کوچک و بزرگی که در بستر وب شکل گرفته اند، بی شک آمازون بزرگترین آن هاست و البته اولین فروشگاه اینترنتی نیز بود که در سال 1991 اولین کالای خود را که یک کتاب بود به صورت آنلاین به فروش رساند.

هم اکنون آمازون با استفاده از سیستم حمل و نقل وسیعی که در اختیار دارد، محصولات خود را به دست مشتریانش در بیش از صد کشور دنیا می رساند.

اما به دلیل وجود موانع و مشکلاتی در سر راه جهانی شدن بانک های ما و در نتیجه عدم دسترسی به کارت های اعتباری همچون مستر کارت و ویزا کارت در ایران ، امکان خرید مستقیم از آمازون برای مشتریان آن در ایران وجود ندارد. مجموعه ایگرد برای حل این مشکل دست به کار شده است و توانسته است در این راه اعتماد مشتری ایرانی آمازون را جلب کند.

برای خرید از آمازون با واسطه گری ایگرد، کافی است محصول مورد نظر خود را در سایت آمازون بیابید و سپس لینک محصول را در صفحه اول ایگرد و در کادر مربوط وارد کنید. با زدن دکمه جست وجو ، محصول مورد نظر خود را در وب سایت ایگرد مشاهده خواهید کرد با این تفاوت که در ایگرد قیمت محصول را به تومان مشاهده خواهید کرد و نه به دلار، در حقیقت این هزینه ای است که باید به ایگرد بپردازید تا محصول را جلوی درب خانه خود تحویل بگیرید.

این هزینه علاوه بر قیمت محصول در سایت مرجع البته با در نظر گرفتن نرخ ارز، شامل عوارض گمرک در مرحله ترخیص و هزینه حمل از آمریکا تا جلوی درب منزل شما و همچنین کارمزد خود ایگرد می باشد. در حقیقت هزینه ای که ایگرد به شما نشان می دهد، هزینه نهایی محصول با محاسبه تمامی موارد گفته شده است.

ایگرد در بخش قوانین خود در وب سایت تضمین کرده است که اگر بعد از ثبت سفارش، قیمت محصول یا نرخ دلار در بازار آزاد و یا همچنین عوارض گمرکی افزایش یابد، افزایش هزینه را خود پرداخت می کند و مبلغ اضافی از مشتری گرفته نمی شود.

ایگرد به تازگی امکان پرداخت اقساطی را نیز برای مشتریان خود فراهم کرده که در نوع خود قابل توجه است. در برخی مواقع نیز این مجموعه به مشتریان کد تخفیف ارائه می دهد. در بخش بعد به طور کامل به کد تخفیف ایگرد پرداخته ایم.

در نظر داشته باشید که ایگرد با در نظر گرفتن قوانین داخلی کشور فعالیت می کند. از این رو ثبت سفارش محصولاتی که خرید و فروش آن ها در داخل کشور جرم محسوب می شود، در ایگرد ممکن نیست. اما به دلیل تنوع محصولات موجود در آمازون امکان خطا در ثبت سفارش محصولات این چنینی وجود دارد. در صورت ثبت سفارش محصولات غیرمجاز در ایگرد، این مجموعه خود را مجاز می داند که سفارش مشتری را کنسل و مبلغ پرداختی را به وی بازگرداند.

علاوه بر ثبت سفارش از آمازون امکان خرید از فروشگاه های جهانی ایبی، علی اکسپرس و گیربست نیز به واسطه ایگرد ممکن است.

پیشنهاد می کنیم قبل از ثبت سفارش دروب سایت ایگرد و پرداخت وجه، قوانین ایگرد را بخوانید و با کارشناسان این مجموعه مشورت کنید.

در ادامه در خصوص کد تخفیف ایگرد گفته ایم.

نحوه دریافت کد تخفیف ایگرد

چنان چه در بخش پیش گفته شد، در بخی مواقع ایگرد برای مشتریان خود کد تخفیف در نظر می گیرد. توجه داشته باشید که کد تخفیف ایگرد شامل تخفیف بر روی قیمت اصلی کالا نیست چرا که فروشنده اصلی آمازون یا دیگر فروشگاه های جهانی گفته شده است که با واسطه ایگرد می توانیم از آن ها خرید کنیم.

کد تخفیف ایگرد تنها بر روی هزینه گمرک و یا ارسال کالا از مبدا به آدرس مشتری، اعمال می شود و بدین ترتیب از هزینه نهایی مشتری کاسته می شود. به همین دلیل هیچ گاه با اعمال کد تخفیف ایگرد قیمت کالا از قیمت آن در آمازون کمتر نخواهد شد.

کد تخفیف ایگرد از طریق ایمیل و یا پیامک برای مشتریان این سرویس ارسال می شود. همچنین با پیگیری شبکه های اجتماعی این سرویس می توانید کد تخفیف ایگرد را داشته باشید. ما نیز در این صفحه کدهای تخفیف ایگرد را برای شما گردآوری می کنیم.

برای استفاده از کد تخفیف ایگرد، پس از ثبت سفارش خود در ایگرد، لازم است آن را در کادر مربوط به کد تخفیف وارد کنید تا از هزینه نهایی شما کاسته شود. توجه داشته باشید که برای ثبت سفارش در وب سایت ایگرد، نیاز به ساخت حساب کاربری در آن دارید.

ما به محض دریافت کدهای تخفیف ایگرد، آن ها را در این صفحه درج خواهیم کرد. اگر به خرید از آمازون به واسطه ایگرد علاقه مندید، برای دریافت کد تخفیف ایگرد این صفحه را پیگیری کنید.