30 درصد تخفیف اولین سفارش غذا از اسنپ فود

با وارد کردن این کد تخفیف از 30 درصد تخفیف اسنپ فود در اولین سفارش خود بهره مند شوید . از این کد تخفیف می توانید در سفارش های بالای 20 هزار تومان استفاده کنید

توجه داشته باشید که برای اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت اسنپ فود مراجعه کنید . برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

فعلا معتبر

8 هزارتومان تخفیف اولین سفارش غذا شبانه اسنپ فود

با وارد کردن این کد تخفیف ، در اولین سفارش غذای شبانه یعنی سفارش بین ساعت های 12 تا 2 نیمه شب و برای سفارش بالای 10 هزارتومان ، از 8 هزارتومان تخفیف برخوردار شوید

برای کسب اطلاعات بیشتربه سایت اسنپ فود مراجعه کنید. برای این کار می توانید بر روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

فعلا معتبر

50 درصد تخفیف اولین سفارش غذا در اسنپ فود

با ثبت این کد تخفیف می توانید برای اولین سفارش غذا در اسنپ فود از 50 درصد تخفیف استفاده کنید.
این کد تخفیف 50 درصدی با حداکثر تخفیف 10هزار تومان اعمال می شود و قابل استفاده در رستوران وکافی شاپ ها می باشد.
لازم به ذکر است ، با نصب برنامه اسنپ فود به راحتی می توانید از رستوران ها و کافی شاپ های اطراف خود مطلع شوید و سفارش دهید وبا کمترین زمان برایتان ارسال شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت اسنپ فود مراجعه کنید، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.


منقضی شده

10 هزار تومان تخفیف اولین سفارش اسنپ فود

شما می توانید با وارد کردن کد این تخفیف از 10 هزارتومان تخفیف برای اولین سفارش غذا در اسنپ فود استفاده کنید .

ضمنا این کد تخفیف تنها برای سرویس رستوران و کافی شاپ اسنپ فود فعال می باشد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت اسنپ فود مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

12 هزار تومان تخفیف با اولین خرید در سوپرمارکت اسنپ فود

با وارد کردن این کد تخفیف می توانید در اولین خرید سوپرمارکت اسنپ فود 12 هزار تومان تخفیف بگیرید.
این کد تخفیف بر روی خواروبار ، نوشیدنی ، پروتئین وتخم مرغ ، شیرینیجات و دسرها اعمال شده است.
این کد تخفیف محدودیت سفارش اول دارد

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت اسنپ فود مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

کد تخفیف 8 هزار تومان اسنپ فود با اولین خرید شیرینی و خشکبار

با استفاده از این کد تخفیف می توانید از 8 هزار تومان تخفیف برای اولین خرید انواع شیرینی وخشکبار از اسنپ فود استفاده کنید.
این کد تخفیف برای سفارش های بالای 20 هزار تومان در تمامی شهرهای فعال اسپ فود قابل استفاده می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت اسنپ فود مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید


منقضی شده

25 درصد تخفیف فود پارتی اسنپ فود

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می توانید به راحتی با نصب آخرین نسخه اپ اسنپ فود از تخفیف 25 درصدی در فود پارتی اسنپ فود بهره مند شوید.ضمنا فراموش نشود ، شروع کمپین فود پارتی اسنپ فود هر روز از ساعت 12تا 15 می باشد

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت اسنپ فود مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

10 هزار تومان تخفیف خرید نان از اسنپ فود

با وارد کردن این کد تخفیف می توانید از تخفیف 10 هزار تومانی برای خرید نان از نانوایی های اسنپ فود استفاده کنید.
توجه داشته باشید این کد برای سفارش های بالای 10 هزار تومان اعمال می شود.
برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت اسنپ فود مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

6 هزارتومان تخفیف اولین سفارش در اپلیکشن اسنپ فود

شما می توانید با وارد کردن این کد تخفیف در اولین سفارش وسفارش های بالای 12 هزار تومان از تخفیف 6 هزار تومانی برخوردارشوید .

علاوه بر اپلیکشن اسنپ فود می توانید سفارش خود را ازطریق وب سایت اسنپ فود نیز ثبت کنید

توجه داشته باشید که برای اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت اسنپ فود مراجعه کنید . برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

کد تخفیف و جوایز ویژه در کمپین فیلموفود اسنپ فود

برای شرکت در کمپین فیلموفود اسنپ فود با وارد شدن به حساب کاربری و زدن دکمه شروع جک پات شانس خود را برای برنده شدن امتحان کنید.

در ضمن برای شروع این تست شانس ، برای هر کاربر تنها یک شانس در نظر گرفته شده است.

جوایز این جشنواره شامل کنسول بازی ps5، ps4 ، گوشی آیفون 11 ، اپل واچ ، پاوربانک ، کد های تخفیف اسنپ فود و فیلیمو می باشد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت اسنپ فود مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

کد تخفیف اسنپ فود

خوردن یک غذای خوشمزه و باب طبع یکی از لذت های دنیا است. اما ممکن است حال و حوصله طبخ غذاهای خوشمزه را نداشته باشیم و یا مواد لازم برای طبخ و یا اصلاً وقت چندانی برای آماده سازی غذا نداشته باشیم، اینجاست که وسوسه رستوران رفتن و سفارش غذا خود را نشان می دهد.

البته شاید خیلی از اوقات همین که به مسیر و میزانِ ترافیک و خود پروسه رفت وبرگشت از رستوران فکر کنید، بی خیال رستوران رفتن شوید و سفارش غذا را از منزل ترجیح دهید.

برای سفارش غذا از منزل یا می توانید گوشی تلفن را بردارید و با رستوران مدنظر تماس بگیرید و یکی یکی از غذاها و قیمت هایشان بپرسید و یا می توانید از یک اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا مثل اسنپ فود کمک بگیرید.

به نظر روش دوم انتخاب بهتری است چرا که شما می توانید منوی رستوران ها را همراه با هزینه ها ببینید و حتی نظرات مشتریان قبلی را در خصوص کیفیت غذای آن رستوران بخوانید و بدین ترتیب یک انتخاب خوشمزه داشته باشید. در خیلی مواقع هم ممکن است کد تخفیف شامل حالتان شود و هزینه کمتری بابت انتخاب خود بپردازید.

سفارش غذا با استفاده از اپلکیشن های سفارش آنلاین غذا هم فرصت مقایسه و انتخاب بیشتری را به شما می دهد و هم فرصت جذب مشتری اینترنتی را برای رستوران دارها فراهم می کند و به رقابت میان رستوران ها شدت بیشتری می بخشد.

اسنپ فود یکی از اپلیکیشن های شناخته شده در این زمینه است و اگر کد تخفیف اسنپ فود هم داشته باشید، می توانید از تخفیفان به صرفه آن هم بهره مند شوید.درواقع باید بگویم گاهی اوقات کد تخفیف اسنپ فود آن قدر وسوسه انگیز است که حتی اگر قصد سفارش آنلاین غذا هم نداشته باشید، برای سفارش غذا و استفاده از کد تخفیف به شک می افتید.

اسنپ فود همان زود فود سابق است. زود فود اولین اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا بود که در سال 1388 عرضه شد و بعدها با اسنپ ادغام شد و تحت عنوان اسنپ فود و به عنوان یکی از زیرمجموعه های اسنپ به فعالیت خود ادامه داد.

البته تنها اپ موجود سفارش آنلاین غذا اسنپ فود نیست، اپلیکیشن های دیگری همچون چیلیوری، ریحون، دلینو، چنگال و غیره نیز در این زمینه کار می کنند.

تعداد رستوران هایی که با یک اپ سفارش غذا همکاری دارند، سرعت ارسال غذا، امکان سفارش های متنوع غذایی (فست فود، سنتی، فرنگی و ...) در اپ ، نحوه مشتری مداری و پیگیری شکایات و همچنین نحوه پرداخت هزینه توسط مشتری، رابط کاربری مناسب و یا ارائه کد تخفیف همه این موارد عواملی هستند که در مقایسه میان اپ های سفارش آنلاین غذا باید در نظر داشت.

البته اسنپ فود تنها به سفارش آنلاین غذا محدود نمی شود. بلکه می توانید اجناس سوپرمارکتی، نان تازه، میوه و سبزی و یا شیرینی را نیز از طریق اسنپ فود و به صورت آنلاین سفارش دهید و از کد تخفیف اسنپ فود در هر یک از این دسته بندی ها نیز استفاده کنید.

البته سفارش این موارد منوط به فعال شدن این گزینه ها در شهر شما است. با مراجعه به منوی اسنپ فود می توانید بفهمید آیا موارد گفته شده در شهر شما راه اندازی شده است یا خیر.

جدا از کد تخفیف اسنپ فود که خود باید ثبت کنید، طرح های تخفیفی نظیر رستوران ها یا غذاهای شامل تخفیف همراه با میزان درصد تخفیفی که اعمال می شود نیز در صفحه اول اپلیکیشن قابل مشاهده است. در ادامه به طور کامل در خصوص نحوه دریافت کد تخفیف اسنپ فود و نحوه استفاده و ثبت آن در اپ توضیح داده شده است.

نحوه دریافت کد تخفیف اسنپ فود

کد تخفیف اسنپ فود همچون کد تخفیف سایر سرویس های اسنپ در قالب پیامک به مشتریان این اپ ارسال می شود.

به طور معمول در اولین سفارش آنلاین از طریق اپ و یا در کمپین های مختلف تبلیغاتی یا مناسبتی این کدهای تخفیف در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

ما در این صفحه کدهای تخفیف اسنپ فود را مستقیماً گردآوری کرده و در اختیار شما قرار می دهیم. هنگام استفاده از کدهای تخفیف به تاریخ انقضای ان توجه کنید.

در نظر داشته باشید که کد تخفیف اسنپ فود خودبه خود در اپلیکیشن اعمال نمی شود و خود باید اقدام به ثبت آن کنید.

برای ثبت کد تخفیف اسنپ فود کافی است پس از تکمیل سبد خرید، تعیین آدرس و پس از انتخاب نحوه پرداخت آنلاین، کد تخفیف اسنپ فود را در قسمت کد تخفیف وارد کرده و سپس کد را ثبت کنید.

لازم به ذکر است در هر سفارش تنها می توانید از یک کد تخفیف اسنپ فود استفاده کنید اما اگر رستوران یا کافه ای که قصد خرید از آن را دارید شامل طرح تخفیفی هم باشد، کد تخفیف شما با میزان تخفیف رستوران جمع زده خواهد شد.

توجه داشته باشید مطابق با آنچه در وب سایت اسنپ فود آمده است کد تخفیف اسنپ فود فقط شامل پرداخت های آنلاین است و پرداخت های نقدی را شامل نمی شود. به عبارت دیگر اگر می خواهید از کد تخفیف اسنپ فود استفاده کنید حتماً باید هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین بپردازید.

تعدادی از کدهای تخفیف اسنپ فود نیز در خود اپلیکیشن و در قسمت کدهای کمپین قابل مشاهده است.

اگر می خواهید هیچ کد تخفیفی را از اسنپ فود از دست ندهید این صفحه را پیگیری کنید. کدهای تخفیف اسنپ فود موجود در این صفحه مرتب به روزرسانی می شود.