تخفیف 20 هزار تومانی اسنپ برای پروازهای داخلی

برای استفاده از این کد تخفیف باید در اپلیکیشن اسنپ1200 امتیاز دریافت کرده باشید.

بعد از دریافت امتیاز میتوانید بلیت هواپیما را با 20 هزار تومان تخفیف خریداری کنید.

برای استفاده از این کد تخفیف باید بلیت را از سرویس پرواز در اپلیکیشن اسنپ تهیه کنید.

این کد تخفیف برای استفاده در اولین سفارش میباشد و تنها یکبار قابل استفاده است.

اعتبار این کد تخفیف تا پایان آذر ماه میباشد.

کد تخفیف را در اپلیکیشن وارد کنید تا تخفیف 20 هزار تومانی فعال شود.

فعلا معتبر

کد تخفیف 8 هزارتومان اسنپ برای اولین سفر

با وارد کردن کد تخفیف شما ، می توانید به راحتی از 8 هزارتومان تخفیف اسنپ برای اولین سفر استفاده کنید . پس با انتخاب مبدا و مقصد کد را درقسمت کد تخفیف دارم وارد نمائید تا تخفیف را دریافت کنید

برای کسب اطلاعات بیشتربه سایت اسنپ مراجعه کنید. برای این کار می توانید بر روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

تخفیف 8 هزار تومانی اسنپ

با وارد کردن این کد تخفیف می توانید برای درخواست اسنپ از 8 هزار تومان تخفیف برخوردار شوید .

لازم به ذکراست این کد تخفیف بصورت یکجا برای استفاده از یک سفر نمی باشد ، بلکه درطی 8 سفر وهر سفربه مبلغ 1000 هزارتومان ، از مبلغ کلی شما کسر می شود.

توجه داشته باشید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت اسنپ مراجعه کنید. برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

50 درصد تخفیف اسنپ

برای استفاده از این تخفیف ،کافیست کد تخفیف را وارد کرده و از 50 درصد تخفیف تاکسی اینترنتی اسنپ با سقف تخفیف 5 هزار تومان استفاده کنید.
در ضمن این تخفیف تنها برای هزار نفراول قابل استفاده می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت اسنپ مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

7هزار تومان تخفیف ویژه اولین سفراسنپ

برای استفاده از این تخفیف نیازی به وارد کردن کد تخفیف نیست ، تنها کافیست اپلیکشن اسنپ را نصب کنید و از 7 هزارتومان تخفیف اسنپ برای اولین سفرخود بهره مند شوید.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت اسنپ مراجعه کنید . برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

اعتبار 15 هزار تومانی اولین مشاوره پزشکی و روانشناسی اسنپ

با وارد کردن این کد تخفیف می توانید از اعتبار 15 هزارتومانی برای اولین مشاوره پزشکی و روانشناسی در اسنپ استفاده کنید ضمنا با اعمال این کد تخفیف مبلغ 15 هزار تومان اعتبار در حساب کاربری شما اضافه می شود.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت اسنپ مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

کد تخفیف اسنپ

شاید شناخته شده ترین نام در میان تاکسی یاب های اینترنتی اسنپ باشد. شناخته شده ترین نام در میان تاکسی یاب ها و البته یکی از موفق ترین الگوهای استارتاپی چرا که اسنپ شش سال پیش یعنی در سال 93 فعالیت خود را در قالب یک استارتاپ در تهران آغاز کرد اما در طول این مدت چنان موفق عمل کرد و چنان گسترش یافت که امروز در بیش از صد شهر ایران به فعالیت مشغول است.

البته ایده پشت اسنپ ایده جدیدی نبود، اوبر در آمریکا و بسیاری دیگر از کشورها پیش از اسنپ، ایده درخواست آنلاین خودرو را پیاده سازی کرده بود. اما اسنپ اولین سیستم درخواست خودروی آنلاین در ایران بود.

هزینه کمتر رفت و آمد با اسنپ نسبت به آژانس ها، استفاده از خودروهای تمیز و مقبول، برخورد مناسب رانندگان و کدهای تخفیف اسنپ به مسافران و به مناسبت های گوناگون عاملی برای استقبال عموم مردم از این اپلیکیشن شد.

با نصب اپلیکیشن اسنپ بر روی گوشی همراه خود و با تعیین مبدا و مقصد درخواست خودرو می کنید و هزینه پرداختی به شما نمایش داده می شود، موقعیت شما برای نزدیکترین راننده فرستاده می شود و راننده به سمت شما حرکت می کند تا شما را به مقصد انتخابی برساند. این اساس کار اسنپ و سایر سیستم های آنلاین هوشمند درخواست خودرو است.

هزینه های رفت و آمد و ارائه طرح های تخفیف، ایمن بودن و حفظ حقوق مسافران، دسترسی ساده به خودروها که مستلزم زیاد بودن راننده هاست، نحوه رسیدگی به شکایات و یا سایر خدمات و امکانات جانبی دیگر در مقایسه ی تاکسی یاب های آنلاین با یکدیگر حائز اهمیت است.

وجود بازار رقابتی میان تاکسی یاب های آنلاین منجر به ارائه کدهای تخفیف برای جذب مشتری های جدید و یا ترغیب مشتریان قبلی به استفاده بیشتر از این تاکسی یاب ها می شود.

کد تخفیف اسنپ اگر از این سرویس استفاده کرده باشید، احتمالا شامل حالتان شده است. در بخش دیگر به طور خاص به کد تخفیف اسنپ در سرویس های گوناگون آن می پردازیم.

اما اسنپ مدت هاست که دیگر فقط به عنوان یک تاکسی یاب آنلاین فعالیت نمی کند گرچه هنوز رایج ترین و اصلی ترین استفاده از این اپلیکیشن در میان مشتریان آن درخواست خودرو است اما سرویس های دیگری همچون درخواست موتور تحت عنوان اسنپ بایک ، درخواست ارسال مرسولات تحت عنوان اسنپ باکس نیز ارائه می دهد.

همچنین با اسنپ فود نیز می توانید از رستوران مد نظر خود البته اگر با اسنپ همکاری داشته باشد سفارش غذا بدهید. اسنپ مارکت سرویسی است که می توانید خریدهای خود را از سوپر مارکت ها به واسطه آن سفارش بدهید.

در سرویس های زیر مجموعه اسنپ تریپ نیز می توانید به صورت آنلاین بلیط اتوبوس یا هواپیما بخرید و یا در یکی از هتل های خارجی تحت پوشش به صورت آنلاین اتاق رزرو کنید.

البته لازم به ذکر است برخی از این سرویس های گفته شده تاکنون در تمامی شهرهای ایران فعال نشده است. با نصب اسنپ بر روی گوشی همراه خود و مشاهده منو هر یک از این سرویس ها می توانید ببینید سرویس مد نظر در شهر شما شروع به فعالیت کرده است یا خیر.

اسنپ به طور عموم برای اولین باری که بخواهید از اپلیکیشن استفاده کنید یا سرویس های جدید آن را به دیگری معرفی کنید به شرط استفاده دیگری از آن، کد تخفیف به شما ارائه می دهد که با ثبت آن در اپلیکیشن می توانید هزینه کمتری بابت خدماتی که دریافت می کنید، بپردازید. در ادامه در خصوص کد تخفیف اسنپ صحبت خواهیم کرد.

نحوه دریافت کد تخفیف اسنپ

چنان که گفتیم اسنپ در موقعیت های مختلف و بنا به دلایل مختلف تبلیغاتی به مشتریان خود طرح های تخفیفی ارائه می دهد. اگر شما یکی از مشتریان اسنپ باشید در اکثر مواقع پیامک حاوی کد تخفیف اسنپ از طرف این شرکت به موبایل شما ارسال می شود.

البته ما هم در اینجا کدهای تخفیف اسنپ را به شما ارائه خواهیم کرد تا هیچ کد تخفیفی را از دست ندهید چرا که در بسیاری مواقع ممکن است این کدها پیامک نشود.

توجه داشته باشید که کد تخفیف اسنپ به خودی خود اعمال نمی شود و شما باید برای تخفیف گرفتن از اسنپ ، کد تخفیف اسنپ را در اپلیکیشن ثبت کنید.

اما ثبت کد تخفیف اسنپ در اپ به چه صورت است؟

استفاده از کد تخفیف در اسنپ ، به دو صورت انجام می شود. می توانید بعد از مشخص کردن مبدا و مقصد با زدن گزینه کد تخفیف ، کد تخفیف اسنپ را وارد کنید و سپس دکمه ثبت را بزنید و یا می توانید در هنگام سفر این گزینه را زده و کد تخفیف اسنپ را وارد کنید.

با پیگیری اکانت رسمی اسنپ در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام نیز می توانید از کدهای تخفیف اسنپ برای سرویس های مختلفش اطلاع پیدا کنید.اما اگر حال و حوصله ای برای پیگیری اکانت این شرکت در شبکه های اجتماعی ندارید و تمایل دارید کد تخفیف اسنپ را به صورت مستقیم و بدون دردسر دریافت کنید، با دنبال کردن این صفحه می توانید به خواسته خود برسید و کدهای تخفیف اسنپ را به سادگی در اختیار داشته باشید. کدهای تخفیف اسنپ در این صفحه مرتب به روز رسانی می شود.

توجه داشته باشید که برخی کدهای تخفیف اسنپ نظیر کدهای تخفیف آخر هفته اسنپ ثابت هستند. برای مثال در هر یک از شهرهای تحت پوشش اسنپ در بسیاری مواقع رفت و برگشت در آخر هفته به مراکز تفریحی و گردشگری مشخص شده توسط اسنپ با وارد کردن کد تخفیف SNP-WKND بیست درصد ارزانتر محاسبه می شود.