ترافیک رایگان اپلیکشن شاد ویژه مشترکین آسیاتک

آسیاتک با توجه به نیاز مشترکین خود جهت برقراری و دسترسی آسان به سامانه آموزشی شاد طرح ویژه ای را در نظر گرفته که مشترکین فعلی و قدیمی می توانند ، از این طرح که بصورت رایگان می باشد استفاده کنند.
این طرح ، ویژه مشترکین ADSL و OWA می باشد.
توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت آسیاتک مراجعه کنید، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

فعلا معتبر

تخفیف آسیاتک ویژه خرید سرویس در کمپین تابستونت

برای دریافت این تخفیف نیازی به وارد کردن کد تخفیف نیست ، فقط کافیست به وبسایت آسیاتک مراجعه کنید وبرای خرید سرویس های + ADSL مورد نیاز خود در این کمپین از تخفیفات آن استفاده کنید.

این تخفیف برای هر دو مشترکین جدید و قدیمی آسیاتک قابل استفاده می باشد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت آسیا تک مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

فعلا معتبر

سرویس های جشنواره برنزی مشترکین آسیاتک

برای دریافت این طرح ویژه اینترنت خانگی + ADSL2 آسیاتک نیازی به وارد کردن کد تخفیف ندارید ، کافیست از طریق یکی از مراحل زیر برای خرید این سرویس ها اقدام کنید:
1) تماس با شماره 1544
2) مراجعه به سایت آسیاتک
3) مراجعه به پنل کاربری خود
لازم به ذکر است این 2 سرویس قابل استفاده برای مشترکین جدید وقدیمی می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت آسیاتک مراجعه کنید، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

طرح ویژه خرید سرویس های اینترنت ADSL آسیاتک

آسیا تک در کمپین بهار سلامت خود برای مشترکین جدید، تخفیفات ویژه ای برای خرید سرویس های 6 ماهه و 12 ماهه اینترنت خانگی +ADSL2 همراه با اشتراک وترافیک رایگان تماشا خونه در نظرگرفته است .برای استفاده از این تخفیف نیازی به وارد کردن کد تخفیف نیست کافیست با تلفن گویا 1544 تماس بگیرید

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت آسیاتک مراجعه کنید . برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

تخفیف 30 درصدی گیگ باکس 100 گیگابایت آسیاتک

برای استفاده از این تخفیف نیازی به وارد کردن کد تخفیف ندارید ، کافیست از مشترکین ADSL آسیاتک باشید که بتوانید از تخفیف 30 درصدی گیگ باکس آسیاتک استفاده کنید
این تخفیف گیگ باکس شامل :
بسته اینترنت 100گیگابایتی ترافیک داخلی معادل 50 گیگابایت بین الملل به مدت 30 روز می باشد.
توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت آسیاتک مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

هدیه 50 هزار تومانی باشگاه مشتریان آسیاتک برای خرید بلیط هواپیما

مشترکین آسیاتک تنها با کسب 10 امتیاز در باشگاه آسیاتک می توانند یک کد تخفیف از آسیاتک دریافت کنند وبا وارد کردن این کد تخفیف می توانند برای خرید بلیط هواپیما از طریق وبسایت سفرمارکت از 50 هزارتومان تخفیف بهره مند شوند.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به وبسایت آسیاتک مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید.

منقضی شده

تخفیف 40 هزارتومانی مشترکین آسیاتک برای خرید از فروشگاه مدیسه

این کد تخفیف را تنها مشترکین باشگاه آسیاتک با کسب 10 امتیاز می توانند دریافت کنند و برای اولین خرید فروشگاه مدیسه وخرید های بالای 300 هزار تومان از تخفیف 40 هزار تومانی استفاده کنند.

ضمنا اگر محصول مورد نظر از قبل تخفیف داشته باشد ، این کد تخفیف بر روی همان محصول تخفیف دار قابل استفاده می باشد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت آسیاتک مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

کد تخفیف 30 هزار تومانی آسیاتک برای اولین خرید در اپلیکشن مدیسه

اعضای باشگاه مشترکین آسیاتک با کسب 10 امتیاز در این باشگاه می توانند یک کد تخفیف 30 هزار تومانی از آسیا تک دریافت کنند و با وارد کردن این کد تخفیف ، دراولین خرید بیش از 150 هزار تومان

از30 هزار تومان تخفیف در اپلیکشن مدیسه استفاده کنند.این کد تخفیف شامل خرید در سوپر مارکت مدیسه نمی باشد.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت آسیاتک مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

اینترنت رایگان آسیاتک برای مشتریان علی بابا

کلیه مشتریان علی بابا پس از ورود به یکی از فرودگاهای مهر آباد ، امام خمینی ، اردبیل ، اصفهان ، اهواز ، کرمان و... و یا ایستگاهای راه آهن تهران و تبریز ، از طرف آسیا تک پیامکی برای آنها ارسال می شود که حاوی یک بسته اینترنت رایگان است ، برای دریافت این هدیه کافیست وای فای تلفن همراه خود را روشن نموده وبا اتصال به وای فای آسیا تک (asiatech smart wifi) و با وارد کردن مشخصات خود از 3 گیگ اینترنت رایگان یک روزه برخوردارشوند.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت آسیاتک مراجعه کنید ، برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

تخفیف خرید سرویس های اینترنت آسیا تک ویژه ماه مبارک رمضان

در تخفیف گیگ باکس سحر تا افطار آسیا تک با پرداخت 90 هزار تومان از 300 گیگ اینترنت به مدت 30 روز بهره مند شوید. برای استفاده از این تخفیف نیازی به وارد کردن کد تخفیف نیست ، توجه داشته باشید این تخفیف برای ثبت نام سرویس های جدید و یا تمدید سرویس های قبلی قابل استفاده است.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت آسیاتک مراجعه کنید . برای این کار روی گزینه سایت مقصد کلیک کنید

منقضی شده

کد تخفیف آسیاتک

در این نوشته در خصوص آسیاتک که یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت است، صحبت کرده ایم. در ابتدای این مقاله این سرویس را معرفی کرده و از خدماتی گفته ایم که آسیاتک به مشترکینش ارائه می دهد. در قسمت دوم این نوشته نیز به طرح های تخفیفی این شرکت ازجمله کد تخفیف آسیاتک پرداخته ایم.

در سال 1991 یعنی دقیقا بیست سال پیش شبکه جهانی اینترنت در دسترس عموم مردم قرار گرفت. هرچند که زیر ساخت های آن هشت سال قبل از این تاریخ فراهم شده بود. ایران نیز دو سال بعد از ایجاد شبکه جهانی اینترنت یعنی در سال 1993میلادی (معادل با سال 1372 هجری شمسی) به این سرویس پیوست . در ابتدای ورود اینترنت به ایران تنها کاربران دانشگاهی به آن دسترسی داشتند، چرا که خدمات اتصال به اینترنت تنها به دانشگاه ها داده شده بود.

ده سال بعد از اتصال ایران به شبکه جهانی اینترنت، شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت در کشور ما راه اندازی شدند. این شرکت ها واسطه ای برای اتصال کاربران اینترنت به سیستم های مخابراتی هستند که به آن ها در اصطلاح ISP گفته می شود، ISP مخفف internet service provider است.

هم اکنون حدود دوازده ISP در ایران به ارائه خدمات اینترنت به کاربران مشغول اند، آسیاتک یکی از این شرکت هاست که در این نوشته به معرفی آن می پردازیم.

آسیاتک نیز همزمان با راه اندازی اولین ISP ها در ایران، تاسیس شد. آسیاتک در ابتدای تاسیس، خدمات اینترنت dial up را به کاربران اینترنت ارائه می داد و در سال 87 نیز به ارائه خدمات ADSL پرداخت. از امکاناتی که آسیاتک در حال حاضر در اختیار مشترکینش قرار می دهد می توان به اینترنت ADSL2+ ، اینترنت بی سیم اشتراکی ( ارائه اینترنت بی سیم بدون نیاز به خط تلفن ثابت)، اینترنت wifi رایگان در مکان های عمومی، پهنای باند اختصاصی، تلفن ثابت آسیاتک و خدمات ارزش افزوده اشاره کرد.

همچنین آسیاتک در زمینه ارائه خدمات مربوط به ثبت دامنه، میزبانی وب و هاستینگ و سرور مجازی نیز فعالیت دارد.

مشترکین آسیاتک می توانند در بخش فروشگاه وب سایت آسیاتک تجهیزاتی از قبیل مودم و کابل های مورد نیاز خود را خریداری کنند.

سرویس های غیر حجمی ADSL2+ آسیاتک در سه طرح مختلف با نام های سرویس نقره ای، سرویس برنزی پرحجم و سرویس برنزی کم حجم ارائه می شود. تفاوت این سرویس ها در میزان ترافیک و همچنین قیمت این سرویس هاست. اما سرعت در سرویس نقره و برنزی یکسان است.

چنان که می دانید ترافیک، حجم و قیمت اینترنت سه مشخصه ای است که برای کاربران اینترنت بسیار حائز اهمیت است.

آسیاتک بر روی فروش سرویس های شش ماهه و دوازده ماهه اینترنت خود به ترتیب پنج و ده درصد تخفیف گذاشته است.

ترافیک مصرفی در برخی از وب سایت های داخلی برای مشترکین آسیاتک به رایگان محاسبه می شود. لیست این وب سایت ها را می توانید در آسیاتک بیابید.

درادامه این نوشته به طرح ها و پیشنهادهای تخفیفی آسیاتک پرداخته ایم و از نحوه دریافت و استفاده از کد تخفیف آسیاتک بر روی خدمات مختلفش گفته ایم.

نحوه دریافت کد تخفیف آسیاتک

رقابت میان شرکت های تامین کننده اینترنت همیشه داغ است و هر چه قدر تعداد کاربران اینترنت بیشتر می شود، این رقابت داغتر می شود. طرح های تخفیفی ازجمله شگردهایی است که این شرکت ها با استفاده از آن سعی می کنند که مشتریان رقیب را به سمت خود بکشانند. هر چند می دانیم اینترنت در ایران در مقایسه با دیگر کشورها گران است و از تعرفی تعرفه ها تقریبا بین تمام ISPها یکسان است اما شاید استفاده از کدهای تخفیف سبب کمتر شدن هزینه اینترنت مصرفی ما شود.

آسیاتک نیز در مواقع مختلفی از سال بر روی محصولات و یا استفاده از خدماتش تخفیف می گذارد. کد تخفیف آسیاتک و یا تخفیف های باشگاه مشتریان، ازجمله طرح های تخفیفی آسیاتک هستند.

برای دریافت کد تخفیف آسیاتک هم می توانید اخبار آسیاتک را در وب سایت این مجموعه دنبال کنید و هم می توانید این صفحه را دنبال کنید. ما در اینجا کدهای تخفیف آسیاتک را برای شما مشترکینش گردآوری کرده ایم. نه تنها کد تخفیف آسیاتک بلکه هر طرح تخفیفی دیگری از این سرویس را می توانید در این صفحه ببینید.

کد تخفیف آسیاتک گاهی برای استفاده از خدمات خود وب سایت آسیاتک است و گاهی نیز برای استفاده از خدمات دیگر وب سایت هایی که آسیاتک با آن ها همکاری دارد. گاهی اوقات آسیاتک برحسب تفاهم نامه های همکاری با دیگر کسب وکارها، به مشترکین خود کد تخفیفی هدیه می دهد، که به موجب آن مشترکین آسیاتک می توانند از تخفیف در دیگر وب سایت ها نیز برخوردار شوند.

کسب امتیاز در باشگاه مشتریان آسیاتک نیز می تواند برای مشتریان این شرکت هم جایزه و هم تخفیف به همراه آورد. و این تخفیف به صورت جداگانه ای از کد تخفیف آسیاتک اعمال می شود.

برای استفاده از کد تخفیف آسیاتک در خرید هر یک از خدمات یا محصولات آن، کافی است آن را در محل مربوط به کد تخفیف در وب سایت و قبل از پرداخت اینترنتی وارد کنید.

کدهای تخفیف گردآوری شده در این صفحه مرتب به روزرسانی می شود. این صفحه را دنبال کنید تا تمامی کدهای تخفیف آسیاتک را در اختیار داشته باشید.